Antiek Frans bronzen figuur. Marie d'Orleans (Jeanne d'Arc). Met gietstempel Parijs. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil-stijl bronzen wandplaquettes in de stijl van Alphonse Mucha. Gesigneerd Milo. Afmeting: 23,5 x 9 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Gesigneerd. L.F. Thiermann. 19e - 20e Eeuw. Boeren jongen met handen in zak. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Jugendstil bronzen figuur. Naakte dame. Gesigneerd Guy Bronze. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Groot uit bergkristal geslepen beeldhouwwerk. Twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Houtgestoken figurengroep gemaakt van notenhout. Jagers met reebok, gewei mist. 19e Eeuw. Afmeting: 20,5 x 19 x 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Venetiaans houtgesneden gepolychromeerd carnaval figuur met mandoline. 19e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Engel in de wolken. Afmeting: 34 x 40 x 18 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde terracotta roofvogel op rotsblok. Door Calendi. Nr. 1410. Circa 1900. Minimale chip. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. Gesigneerd Derre la fonderie de Paris. Circa 1900. Emile Derre. 1867 - 1938. Afmeting: 19 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Zware bronzen sculptuur. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen figuur in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vrouw met poolster en twee ijsberen. Afmeting: 43 x 34 x 16 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding, met vergulding, swastika en tekst. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen beeld, dame op verguld basement. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Vrouw met touw. Afmeting: H 51 cm. In zeer goede staat.
Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Touw geknevelde man. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke bronzen beer op marmeren basement. Deels koud beschilderd. Circa 1920. Afmeting: 17 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Franse bronzen buste op marmeren sokkel. Gesigneerd Patris (Ernest Patris). 1909 - 1981. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Heilige Petrus. Lindenhout gepolychromeerd. Barok. Zuid Duitsland. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antieke terracotta leeuw. Gesigneerd Rako Zeilma. Afmeting: 19 x 37 x 14 cm. In goede staat.
Grote gepolychromeerde gipsen figurengroep met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Christus met Heilig hart. Geplaatst op een coromandelhouten basement. Gesigneerd Schounare. Circa 1920. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.
Russische orthodoxe houtgestoken Madonna in barok-stijl. Met polychromie. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.