Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Pidoux, Man met snor en oorring
Startprijs 80 EUR

Pidoux. 1860. Franse School. Toegeschreven aan Auguste Henri Pidoux. 1809 - 1870. Man met snor en oorring. Mooie kwaliteit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.

J. Rockx, Rotterdams' havengezicht
Startprijs 250 EUR

J. Rockx. 1892 - 1952. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Servais, Stilleven met bloemvaas en glazen fles
Resultaat: 160 EUR

Servais. '70. Belgische School. Stilleven met bloemvaas en glazen fles. Olieverf op linnen omstreeks 1970.. Afmeting: H 83 x B 66 cm. In goede staat.

Emile Viegers, Bloempot met amarylis
Startprijs 320 EUR

Emile Viegers, 1945. 1921 - 1984. Stilleven. Bloempot met amaryllis. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.

Cor Schaap, Bomschuit op strand bij Katwijk
Startprijs 180 EUR

Cor Schaap. 1968 - Bomschuit op strand met figuur, bij Katwijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Abstracte compositie
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.

5x Miniatuur portretten
Resultaat: 100 EUR

Vijf miniatuur portretten. 20e Eeuw. 4x Dames portret. 1x Heren portret. Gesigneerd: Ruby. Afmeting: H 9 x B 6,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Abstracte compositie
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. Kubistisch abstracte compositie. 60-er Jaren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 61 x B 50 cm. In goede staat.

5x Bob Kemper, Zeefdrukken
Resultaat: 150 EUR

Vijf diverse zeefdrukken Bob Kemper '91. 1936 - . Gelimiteerde oplage. Abstracte figuratieve composities. Afmeting: H 11 x B 11 cm. In goede staat. Zeefdruk op papier. In goede staat.

2x Evert Rabbers, Boer met lantaarn + Twentse boerin
Startprijs 300 EUR

Twee werken van Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Boer met lantaarn + portret Twentse boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35,5 x B 25 cm. / H 35,5 x B 27,5 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Hooimijten
Resultaat: 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Zonnig landschap met hooimijten, paardenspan en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34,5 x B 24 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tinnen bord
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in park
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Figuren in park. Op schilderspalet. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Hollandse School, Twee cupido's met pijl en boog
Startprijs 500 EUR

Hollandse School. 19e Eeuw. Twee cupido's met pijl en boog. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 63 cm. In goede staat.

Udoli Sazavy u Ronova, Stoomtrein langs rivier
Startprijs 80 EUR

Udoli Sazavy u Ronova. Verso. Stoomtrein langs rivier. Afmeting: H 15 x B 28 cm. Olieverf op karton. In goede staat.

Ongesigneerd, Herberg met 18e eeuwse soldaten
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met 18e eeuwse soldaten. Olieverf op paneel, geparketteerd. Haarscheur. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

H. Moerkerk, Café Schiller Rotterdam
Resultaat: 375 EUR

Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Figuren in café Schiller Rotterdam. Houtskool op papier. Afmeting: H 25 x B 17 cm. In goede staat.

M. Wyckaert, Abstracte compositie
Resultaat: 90 EUR

Maurice Wyckaert. 1923 - 1996. Nr. 80/100. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat .

Ongesigneerd, Stilleven, tafel met schaal en theekan
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven, tafel met schaal en theekan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Brug bij Notre Dame
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollande School. Brug bij de Notre Dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 60 cm. In goede staat.

L. Jaarlinde, Dame bij kleermaakster
Startprijs 100 EUR

L. Jaarlinde. Tweede helft 20e eeuw. Dame bij kleermaakster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 22 cm. In goede staat.

Indonesische School, Feest met god Hanuman
Resultaat: 100 EUR

Indonesische School. 20e Eeuw. Feest met god Hanuman. Plakaatverf op doek. Afmeting: H 43 x B 36 cm. In goede staat.

Ganti? Feest met de god Hanuman
Startprijs 100 EUR

Ganti? Indonesische School. Feest met de god Hanuman. Plakaatverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.

Daniels, Hollands strandgezicht met figuren
Startprijs 140 EUR

Daniels. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Vier dames blond
Resultaat: 275 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier dames blond. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 79 x B 108 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Che Guevara
Startprijs 160 EUR

Ongesigneerd. Che Guevara. Lithografie. Afmeting: H 89 x B 59 cm. Litho op papier. In goede staat.

Onduid. gesig., Winters bosgezicht
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Winters bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 70 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 30 x B 21 cm. In goede staat.

G.V. Derveaux, Frans riviergezicht
Resultaat: 275 EUR

G.V. Derveaux. 1888 - 1958. Franse School. Frans riviergezicht. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht met koeien langs een sloot
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd? Circa 1900. Bosgezicht met koeien langs een sloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 51 cm. In goede staat.

Henk Leurs, Riviergezicht met boer en hooimijten
Startprijs 150 EUR

Henk Leurs. 1890 - 1956. Riviergezicht met boer en hooimijten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Kind op carousselpaard
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Kind op carousselpaard. Gouache op papier. Afmeting: H 63 x B 48 cm. In goede staat.

Rob Lembaerts, Kinderen voeren kippen
Startprijs 100 EUR

Rob Lembaerts. Circa 1940. Kinderen voeren kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Seine, Hollands coulissen landschap
Startprijs 100 EUR

Seine. 21e Eeuw. Hollands coulissenlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Piet Cottaar, Stilleven
Resultaat: 190 EUR

Piet Cottaar. 1878 - 1950. Stilleven. Vaas met bloemen en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

G. Funites Hidalgo, Twee surrealistische naakte figuren
Resultaat: 150 EUR

G. Funites Hidalgo. Spaanse School. Twee surrealistische naakte figuren. Olieverf op linnen. Afmeting:H 80 x B 45 cm. In goede staat.

Anton Funke, Vaas met rozen
Resultaat: 150 EUR

Anton Funke. 1869 - 1957. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.

Keusel, Hollands riviergezicht met windmolen
Resultaat: 50 EUR

Keusel. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.

W. Jansen, Rotterdams havendok met schepen
Startprijs 140 EUR

W. Jansen. 1892 - 1969. Rotterdams havendok met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Italiaanse vrouw bij waterpomp
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Italiaanse vrouw bij waterpomp. Afmeting: H 46 x B 29 cm. olieverf op paneel In redelijk/goede staat.

C. Cornelisz, Appels op Delftse schaal
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Delftse schaal en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven, perziken
Resultaat: 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

J.H. v.d. Heijden, Boeren vrouw bij mand vol appelen
Resultaat: 180 EUR

J.H. v.d. Heijden. Circa 1880. Boeren vrouw bij mand vol appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.

G. Voorwinde, Kade van Rotterdam
Startprijs 200 EUR

G. Voorwinde, Rotterdam. Tweede helft 20e eeuw. Rotterdamse kade met paardenwagens en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

T. van Asten, Strand Scheveningen
Startprijs 120 EUR

T. van Asten. Tweede helft 20e eeuw. Hollands strandgezicht met figuren bij de pier van Scheveningen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.

Decraeel?, Strandgezicht met bomschuit
Resultaat: 50 EUR

Decraeel? Circa 1950. Strandgezicht met bomschuit en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.

Wim Bos, Platbodems met figuren op zee
Startprijs 150 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Platbodems met figuren op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret 17e eeuwse heer
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw? Portret 17e eeuwse heer. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.

H. Burgers, Hollands landschap, dorp met figuren
Startprijs 100 EUR

H. Burgers. 20e Eeuw. Hollands landschap, dorp met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Jan Kagie, Duingezicht Texel
Startprijs 80 EUR

Jan Kagie. 1885 - 1971. Duingezicht Texel. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Plaggenhut met boerin en kippen
Startprijs 150 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Plaggenhut met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 90 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Havengezicht met boten
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

2x Handgeschilderde ikonen
Resultaat: 45 EUR

Twee handgeschilderde houten ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.

Rob Vogtschmidt, Riviergezicht met boten
Startprijs 100 EUR

Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Tulpen
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. Modern schilderij met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 121 x B 100 cm. In goede staat.

Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat
Startprijs 60 EUR

Annica Krol, 1996. Industriële voorstelling met olievat. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 69 x B 47 cm. In goede staat.

B. Toscani, Abstracte collage
Startprijs 60 EUR

Bep Toscani. Amsterdam 1940. Abstracte collage met onder andere krantenpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.

C. Maxim, Meisje met kersen
Startprijs 80 EUR

C. Maxim. Franse School. Circa 1950. Meisje met kersen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Jan van Rijsewijk, Hollands landschap met koeien
Startprijs 150 EUR

Jan van Rijsewijk. 1928 - 1987. Hollands landschap met koeien. Haagse School-stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Aamsveen
Resultaat: 100 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Landschap Aamsveen in Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 80 cm. In goede staat.

H. Koolen, Modern stilleven
Startprijs 150 EUR

H. Koolen. 1904 - 1985. Modern stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

L. Hasen, Romantisch landschap
Resultaat: 160 EUR

L. Hasen. 20e Eeuw. Romantisch landschap met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

W. Bosman, Landschap naar Ruysdaal
Resultaat: 80 EUR

W. Bosman. 20e Eeuw. Landschap naar Ruysdaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Daniel Bekking, Fratellini's
Startprijs 180 EUR

Daniel Bekking. 1906 - 1973. Drie kleuren, de Fratellini's + Pierre Etaix. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Wintergezicht
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Wintergezicht met huizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In goede staat.

Isidorus van Mens, Vrouw in klederdracht
Resultaat: 275 EUR

Isidorus van Mens, 1917. 1890 - 1985. Vrouw in klederdracht kijkt naar schilderij in etalage. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 17 cm. In goede staat.

Willem Bos, Rotterdamse haven met schepen
Startprijs 250 EUR

Willem Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met vele schepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 27 x B 74 cm. In goede staat.

Leendert v.d. Vlist, Wilde bloemen
Startprijs 200 EUR

Leendert v.d. Vlist. 1894 - 1962. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.

Edmond Wingen, Riviergezicht met woonboot
Startprijs 100 EUR

Edmond Wingen. 1906 - 1971. Riviergezicht met woonboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Edmond Wingen, Huizen bij zandpad
Startprijs 100 EUR

Edmond Wingen. 1906 - 1970. Huizen bij zandpad Geulen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Oostenrijks berglandschap
Startprijs 200 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Oostenrijks berglandschap met rivier en wilde bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 46 cm. In goede staat.

Sàrika Gòth, Stilleven met poppen
Resultaat: 350 EUR

Sàrika Gòth. 1900 - 1991. Stilleven met poppen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 45 cm. In goede staat.

H.M. Woudstra, Kermis met figuren
Startprijs 190 EUR

H.M. Woudstra. Hollandse School. Kermis met vele figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

A. Eland, Indonesisch landschap met rijstvelden
Resultaat: 170 EUR

A. Eland. 1884 - 1948. Indonesisch landschap met rijstvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

J.A. Rey, Boerderij met boerin en kippen
Resultaat: 50 EUR

J.A. Rey. Circa 1900. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

J. Plank, Figuur te paard
Startprijs 150 EUR

J. Plank, Linz. 20e Eeuw. Duitse School. Figuur te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Driemaster op volle zee
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Driemaster op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollandse haven
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Hollandse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Paul Auguste Perrelet, Zwitsers berglandschap
Resultaat: 70 EUR

Paul Auguste Perrelet, 1936. 1870 - 1965. Zwitsers berglandschap bij Zaté. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Anton van der Vet, Bloemstilleven
Startprijs 70 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Anton van der Vet, Stilleven met Delftse kan
Resultaat: 70 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met Delftse kan et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Rest signatuur, Zeegezicht met figuren op schip
Resultaat: 200 EUR

Rest signatuur. 19e Eeuw. Hollandse School. Zeegezicht met figuren op schip en windmolen. Oudere restauratie. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.

C.L. Dake, Koe bij drenkplaats
Startprijs 60 EUR

C.L. Dake, 1909. 1886 - 1946. Ets naar Willem Maris. Koe bij drenkplaats. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Twee gravures, Stadswallen Boswaert en Heusden
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke gravures. Stadswallen Heusden, met tekst + stadswapen, 17e - 18e eeuw. Stadswallen Boswaert, door I. Bleu, 18e eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 27 - 53 cm. In goede staat.

Kopie naar A. Brouwer, De verzoeking
Startprijs 600 EUR

Graef de Vence. 18e Eeuw. Kopie naar A. Brouwer 1634. De verzoeking van heilige Antonius. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In redelijke staat.

Russisch ikoon
Resultaat: 80 EUR

Russisch ikoon. 19e Eeuw. Ikoon met plated messing front. Heilige Maria. Afmeting: 23 x 16 x 2 cm. In goede staat.

Dames portret, Mata Hari
Startprijs 50 EUR

Dames portret. Circa 1930. Verso Mata Hari Madame.Chris Beul. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 29 cm. In goede staat.

J. van Berghem, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

J. van Berghem gesigneerd. Circa 1930. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18,5 x B 25 cm. In goede staat.

A. Baltes, Oriëntaalse straat met figuren
Resultaat: 130 EUR

A. Baltes. Circa 1930. Oriëntaalse straat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Jan Visser, Portret van boer met pijp
Resultaat: 50 EUR

Jan Visser. 1927 Rotterdam. 1879 - 1961. Portret van boer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Kerkgezicht te Leiden
Startprijs 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. Kerkgezicht te Leiden met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 57 x B 45 cm. In goede staat.

J. Dooijewaard, Ossenspan bij boerderij
Startprijs 60 EUR

Jacob Dooijewaard. 1876 - 1969. Ossenspan bij boerderijk. Houtskool op papier. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.

J. Dooijewaard, Stadsgezicht San Sebastian (Spanje)
Startprijs 100 EUR

Jacob Dooijewaard. 1876 - 1969. Stadsgezicht San Sebastian (Spanje). Houtskool op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.

Toegeschr. H.J. v.d. Weele, Paardenkar in de duinen
Startprijs 160 EUR

Toegeschreven aan H.J. van der Weele. 1852 - 1930. Paardenkar in de duinen. Ongesigneerd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 37 x B 42 cm. In goede staat.

André Gignac, Zeegezicht met zonnestralen
Resultaat: 650 EUR

André Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht met zonnestralen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 96 x 145 cm. In goede staat.