19e Eeuwse notenhouten Schwarzwalder houtgestoken plantenbak met ranken decor. Circa 1880. Afmeting: 87 x 60 x 46 cm. In goede staat.
Franse buffetkast. Circa 1880. Deurpanelen van licht eiken met snijwerk. In goede staat. Afmeting: ..................
18e Eeuwse eikenhouten bidstoel met monogram en kist met origineel slot. Duitsland. Afmeting: 86 x 65 x 45 cm. In goede staat.
Stel mahoniehouten biedermeier armleunstoelen met floraal snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 106 x 68 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten gestoken bijbelkist met slot. Sleutel mist. Neo gotisch, floraal. Afmeting: 80 x 52 x 41 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten piedestal met bronzen versieringen. Drakenkoppen. Speciaal voor vazen. Afmeting: H 91 x Ø 28 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Portugese palissanderhouten stoelen met snijwerk, getorste poten en lederen bekleding. Afmeting: 100 x 36 x 40 cm. / 120 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Schellak handgepolitoerd. Afmeting: 96 x 105 x 47 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Twee ladenkasten in Louis Seize-stijl. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Diverse houtsoorten/intarsia. Afmeting: 77 x 60 x 41 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met lades, deur en schrijfleer. 19e Eeuw. Afmeting: 79 x 120 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse empire penantkast met volle zuilen. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd in kersenhout. Afmeting: 88 x 47 x 93 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten Hollands secretaire. Circa 1840-1850. Louis Seize-stijl. Binnenwerk met veel lades. Afmeting: H 163 x B 99 x D 50 cm. In goede staat.
Zes stoelen. 20er Jaren stijl. Streng Jugendstil. Recentelijk gestoffeerd. Afmeting: H 94 x B 44 x D 50 cm. Zithoogte: 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse eikenhouten Hollandse renaissance linnenpers. Met kussens en ebbenhout. Afmeting: 209 x 78 x 52 cm. In goede staat.
Houtgestoken Jugendstil Schwarzwalder etagere tafel. Inklapbaar met floraal decor op blad. Circa 1900. Afmeting: 99 x 74 x 50 cm. In goede staat.
Drie-delige salon zitgelegenheid. Bank + twee stoelen. Met blauw velours gestoffeerd. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 50 x 60 cm./90 x 138 x 52 cm. In goede staat.
Duits mahonie secretaire. Circa 1850. Interieur met zeven kleine lades. Afmeting: H 160 x B 102 x D 52 cm. In goede staat.
Massief eiken kast. Circa 1910. Meubel recent gerestaureerd. Binnen met vier inleg planken. Niet uitneembaar. Afmeting: H 200 x B 144 x D 60 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Barok-stijl kabinet. Circa 1920. Met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Krimpnaden zijkant. Verder goed. Afmeting: 235 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken hockers met draken. Speciaal voor porseleinen vazen. Circa 1870. Afmeting: H 90 x Ø 37 cm. In goede staat.
Grote ronde houtgestoken spiegel met polychromie. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: Ø 138 cm. In goede staat.
Boekenkast op klauwpoten met drie deuren. Notenhout. Circa 1920. Renaissance-stijl. Afmeting: B 219 x H 182 x D 52 cm. In goede staat.
Zeldzame notenhout gestoken Schwarzwalder piedestal met vogel/boomstam decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 119 x Ø 48 cm. In goede staat.