Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...
Antieke mondgeblazen Moser Harrach glazen vaas met salamander decor. Chips bovenrand. Bohemen. 30-er Jaren. Afmeting: H 18,3 cm. In redelijk/goede staat.
Mondgeblazen glazen pruikenbol. Mogelijk Leerdam. 20e Eeuw. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil glazen vaas met paars/groen irisatie effect. Circa 1900. Loetz? Afmeting: 20,7 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke Bernardine Bayerl München glazen vaas. Circa 1900. Met geëtst floraal decor. Twee-kleurig. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.
Een met etswerk gegraveerde karaf met stop voorzien van gravure: Gustaf Adolf Sveriges Konung. 9x7,5x20cm. In goede staat
Twee antieke mondgeblazen Jugendstil glazen vazen met emaille floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur. Vrouw met hoed. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 20 x 21 cm. In goede staat.
Grote mondgeblazen glazen schenkkan met noppen. Renaissance-stijl. Circa 1900. Italië? Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
A.D. Copier, Leerdam. Dikwandige spijkervaas. Circa 1950. Afmeting: H 9 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Grote Leerdam glazen Serica (nr. 70) schaal uit 1946. Amber-kleurig met tin-craquelé. Gemerkt A.D. Copier. Afmeting: H 5 x Ø 34,5 cm. In goede staat.
Drie delen glaswerk. 1x Dikwandige Copier Leerdam vaas. 1x Dikwandige groene vaas. 1x Dikwandige groen/grijze vaas. Afmeting: H 16 - 27 cm. In goede staat.
Twee moderne blauw-glazen vazen/potten met golf/streep structuur. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote moderne geplooide glazen vaas. Oranje/blauw/groen/rood kleurstelling. 21e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur. Verliefd paar. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote geplooide roze fruitschaal van glas met zwarte rand. 21e Eeuw. Afmeting: H 15 x Ø 44 cm. In goede staat.
Grote glazen groen/witte fruitschaal. 21e Eeuw. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Twee amandel-geslepen gemberpotten met deksel. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Glazen sculptuur in Murano-stijl. Paddestoel-vormig. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote ruit-geslepen kristalglazen vaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 21 cm. In goede staat.
Facetgeslepen kristallen dekselcoupe. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke kristalglazen karaffen. Drie met stop. 20e Eeuw. Chip mogelijk. Afmeting: H 22 - 41 cm. In goede staat.
Modern glazen object met gouden gezicht in het glas verwerkt. Italië? Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Vier delen George Sand 'Portieux' glaswerk. Kristalglas. Twee-kleurig. Bestaande uit: Tablet en drie bekers. 1890 - 1919. Minimale chips tablet. Afmeting: 10,5 - 30 cm. In goede staat.