Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese waterpot
Startprijs 150 EUR

Chinese waterkom met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

Antieke staande klok, 1900
Startprijs 1.000 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker staande klok. Jugendstil. Circa 1900. Met floraal snijwerk. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 212 cm. In goede staat.

2 Chinese cups
Resultaat: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met tekst en tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6,6 cm. In goede staat.

Antieke armband/diamant
Resultaat: 6.000 EUR

Kapitale antieke geelgouden armband, 585/000, aan de bovenzijde voorzien van zilver bezet met oud-diamant. Armband met een groot middenstuk bezet met 9 roosgeslepen diamanten, verlopend in grootte. 4,...

Grote Chinese Familie Rose bloempot Ø 46,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal en vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33,5 x Ø 46,5 cm. In goede staat.

Eiken Barok-stijl kabinet, 1920
Startprijs 450 EUR

Hollands eikenhouten Barok-stijl kabinet. Circa 1920. Met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Krimpnaden zijkant. Verder goed. Afmeting: 235 x 180 x 65 cm. In goede staat.

Chinese dekselkom Ø 10,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen dekselkom met Familie Rose, floraal/goud/karaktertekens decor. Met bodemrand. Afmeting: H 9 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Zilveren budha-to-budha ring
Startprijs 50 EUR

Zilveren Budha-to-budha ring, 925/000, model nathalie. Breedte 13 mm. ø 52. ca 16,6 gram. In goede staat

Mahonie piedestal met brons
Startprijs 250 EUR

Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten piedestal met bronzen versieringen. Drakenkoppen. Speciaal voor vazen. Afmeting: H 91 x Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese Familie Noir kom Ø 15 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15 cm. In goede staat.

Engelse boekensteun
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse essenhout/fineer boekensteun met pietra dura plaquettes en verguld messing. Betjemann's patent. Edmonds Bakerstreet St. Portman. Afmeting: 41 - 59 cm. In goede staat.

Antieke scharenstoel, 1880
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse notenhouten historisme scharenstoel, Dagobert stoel. Met leeuwenkoppen en met leder bekleed. Circa 1880. Afmeting: 112 x 66 x 68 cm. In goede staat.

Gouden koningscollier
Resultaat: 650 EUR

Geelgouden koningscollier, 585/000, voorzien van karabijnsluiting. 3,8x3,8mm. lengte 57 cm. ca 13,3 gram. In goede staat

3 Chinese Imari schotels Ø 23 cm.
Resultaat: 170 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek draaimolen figuur
Resultaat: 200 EUR

Antiek compositie-metalen draaimolen figuur met originele rest-beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Monumentale empire spiegel, 1820
Resultaat: 800 EUR

Zeer grote origineel vergulde empire spiegel met Korintische zuilen en leeuwenkoppen. Circa 1820. Afmeting: H 192 x B 89 cm. In goede staat.

Gouden krul-oorhangers
Startprijs 60 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000. Brisures met een spiraalvormige hanger. lengte 4 cm. totaal ca 1,6 gram. In goede staat

Franse plantenbak
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Franse plantenbak met intarsia en messing verguld sierwerk. Vervuild. Binnenbak mist. Afmeting: 17 x 41 x 29 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten barok secretaire
Resultaat: 170 EUR

Hollands wortelnoten dubbelgebogen barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Paar biedermeier armstoelen
Startprijs 250 EUR

Stel mahoniehouten biedermeier armleunstoelen met floraal snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 106 x 68 x 60 cm. In goede staat.

Lepeldoos + lepels
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos (met sleutel) +plated lepels. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.

Friese beddenbank
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Friese handbeschilderde beddenbank met figuren en floraal decor. Afmeting: 46 x 37 x 85 cm. In goede staat.

Gouden hanger met granaat
Resultaat: 120 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Lange hanger met een ovaal gecontourneerd model versierd met krullen, bloemen en granaten. Grootte 16x46mm, inclusief oog. ca 3,4 gram. In goede staat

Engelse secretaire met glas-in-lood
Resultaat: 110 EUR

Antieke Engelse Art & Crafts-stijl eikenhouten secretaire met glas-in-lood en messing beslag. Afmeting: 191 x 85 x 41 cm. In goede staat.