Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Keith Haring, Zwangere dansende vrouwen
Startprijs 360 EUR

Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.

Chinees Imari bord Ø 21,2 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met Chinese kinderen in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 21,2 cm. In goede staat.

Daniel Bekking, Fratellini's
Startprijs 200 EUR

Daniel Bekking. 1906 - 1973. Drie kleuren, de Fratellini's + Pierre Etaix. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 30 cm. In goede staat.

4 Delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Vier delen Chinees porselein. (1) Ivoor-kleurige cup met bamboe decor. (2) Kopje van eierschaal porselein met landschap decor + bodemmerk. (3) Kopje met groen glazuur + bodemmerk. (4) 18e Eeuws bord m...

Chinese trekpot
Resultaat: 50 EUR

Chinees keramieken trekpot in noot-vorm. Ongemerkt. Afmeting: 12 x 16,5 x 10 cm. In goede staat.

Chinese Familie Roze kom
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Chinese kom Familie Rose kom Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in tuin decor + zes tekens bodemmerk + tekst. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Dienblad met zilveren rand
Resultaat: 300 EUR

Dienblad, achtkantig voorzien van een zilveren opstaande gezaagde rand met biedermeier bewerking. Het dienblad is voorzien van een houten blad. De onderrand van het zilver is voorzien van gravure. Hee...

Twee Japanse of Chinese chocolade koppen
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Japanse of Chinees porseleinen chocolade koppen met deksel. Floraal + goud decor. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Lodereinfles met goud
Resultaat: 160 EUR

Kristallen odeurflacon met goud, 585/000, in foedraal. Flacon, peervormig gecontourneerd, voorzien van geelgoudenkraag en dop versierd met graveerwerk en gedreven bloemdecor. De flacon zit in een lede...

3 Chinese Kantonese vazen
Resultaat: 110 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese miniatuur vazen met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

Zilveren schaal bloemen
Resultaat: 100 EUR

Zilveren schaal, 800/000, met bloemen. Ovale opengewerkte schaal met bloemen en cartouchen. 17x12x3cm. ca 123 gram. In goede staat.

Chinese Queng Lung vaas
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen Queng Lung vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Zilveren mand & roomlepel
Startprijs 90 EUR

Zilveren bonbonmand en roomlepel, 835/000. Opengewerkt bonbonmandje in biedermeierstijl, op een ovale bewerkte voet, met florale greepjes. MT.: Niekerk, Schoonhoven, jl.: r:1977, 17x9x5cm, en een room...

5-Delig zilveren miniatuur servies
Resultaat: 190 EUR

Zilveren miniatuur servies, 835/000, 5-delig, met een koffie- een thee- en een melkkan en een suikerpot, geplaatst op een rechthoekig gecontourneerd blad met opgesoldeerde elementen. Alle delen zijn v...

2 Zilveren doosjes
Startprijs 110 EUR

Twee zilveren doosjes. Eén rond zilveren doosje, 835/000, voorzien van parelrand en monogramgravure: JVC. Voorzien van een vergulde binnenkant. ø6x2cm.MT.: Gebr. Rutgers, 's Gravenhage, jl.:V:1930 En ...

Zilveren suikerstrooier, 1903
Resultaat: 60 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rond gecontourneerde bak voorzien van zaagwerk, bevestigd aan een gekrulde steel met een haan. MT.: A.A.v.Demmeltraadt, Utrecht, jl.:T:1903. 12 cm. ca 38 gram. I...

Kralentas met zilveren beugel
Startprijs 200 EUR

Kralentas met antieke zilveren beugel. Gecontourneerde beugel voorzien van floraal graveerwerk, MT.: Jan Omvlee, Leiden, d:1787, met rokhaak, 833/000 in schildvorm met ribdecor en gravure: GEVB. MT.: ...