Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot lot speelgoedauto's
Resultaat: 225 EUR

Groot lot diverse speelgoedauto's. Onder andere; Dinky Toys, Dinky Super Toys, Matchbox, Majorette, Lesney et cetera. Bespeeld. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.

Antiek goedemorgen wapen, 1900
Resultaat: 170 EUR

Antiek goedemorgen wapen met gietijzer en houten heft. Circa 1900. Afmeting: L 70 cm. In goede staat.

Stijlvolle tafellamp, H 72 cm.
Resultaat: 80 EUR

Stijlvolle messing/brons gepatineerde tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

Engelse boekensteun
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Engelse coromandelhouten boekensteun met Wedgwood porseleinen plaquettes en vergulde messing versieringen. J. Simonton Grafton St. Dublin. Betjemanns's patent. Afmeting: 40 - 61 cm. In goed...

Globe op voet, 1920
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse aardglobe. Circa 1920. Door Dr. R. Neuse, R.E. Kaltofen, Berlin Lichtenfelde. Houten basement. Afmeting: H 64 x Ø 31 cm. In goede staat.

1296
Resultaat: 550 EUR

Adriaan La Rivière. 1857 - 1941. Dubbele signatuur. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.

Twee oude Japanse achter-glas-schilderijen, Erotisch
Resultaat: 200 EUR

Twee oude Japanse achter-glas-schilderijen. Erotisch. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Vaas met anemonen
Resultaat: 160 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 15,5 cm. In goede staat.

Ikoon, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Groot 18e eeuws ikoon. Engel bij Maria. Olieverf op paneel. Stuk omlijsting mist. Afmeting: H 71 x B 48 cm. In redelijke staat.

Zilveren fazant
Resultaat: 200 EUR

Zilveren fazant, 925/000, lopend model. Voorzien van gravure aan de binnenzijde van de staart: HG&CC Kilgore Trophi. Klein stukje van de staart af, verder in goede staat. 18x5x9cm. ca 158 gram.

1x Chinese kop en schotel
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel met Familie Rose/vogel in bosschage decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

9x Divers Chinees
Resultaat: 140 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes en vier schotels, 18e - 19e eeuw. En twee kommen, 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 7 - 15 cm. In redelijk goede staat.

4x Familie Rose koppen
Resultaat: 90 EUR

Vier Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren en goud decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 22 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met vleermuis/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

3 Chinese Cheng Lung vazen
Resultaat: 325 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvaas met krijger decor + bodemmerk. Deksel gelijmd. Verder goed. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met lichtbruin craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese Imari borden Ø 23 cm.
Resultaat: 50 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

6 Chinese capucijne schotels Ø 10 - 12 cm.
Resultaat: 160 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijne schotels. Divers. Floraal/watervogels decor. Eén schotel haarlijnen, rest goed. Afmeting: Ø 10 - 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kop + twee schotels met figuren decor. Kop (lichte) randrestauratie. Eén schotel goed. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 8 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese lakstempel
Resultaat: 450 EUR

Chinese natuurstenen (jade) lakstempel met Foo-hond. In lakwerk beschilderde kist met draken en karaktertekens. Afmeting: 12,5 x 20 x 15,5 cm. In goede staat.

Twee prachtige Japanse Imari dekselvazen H 42 cm.
Resultaat: 700 EUR

Twee prachtige vroege Japanse Imari porseleinen dekselvazen met floraal/goud/Foo-honden decor. Circa 1800. Afmeting: H 42 x Ø 21 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 130 EUR

Zes delen divers antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie capucijner kopjes, 2x haarlijn. Eén Familie Rose schaal met landschap/floraal/insekt decor, met bodemmerk, goed. Eén 18e ...

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/waterbuffels in landschap/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden
Resultaat: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Landschap met pagode decor, haarlijn + chip. 1x Kang Xi, figuren decor, 1x randschade, zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In redelijke staat.

2 Chinese Familie Rose dekselvazen
Resultaat: 600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met pioenrozen decor. Beiden beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

5 Chinese Kanton borden
Resultaat: 190 EUR

Vijf Chinees porseleinen Kantonese borden. Divers. 19e eeuw. Met figuren, floraal en goud decor. Eén bord haarscheur + minimale chips. Afmeting: Ø 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Kang Xi bord Ø 21,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha in tuin/paradijsvogel decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

6 x 18e eeuwse Chinese Encre de Chine kop/schotels
Resultaat: 1.200 EUR

Zes zeer zeldzame Chinees porseleinen kop en schotels met Encre de Chine decor. 18e Eeuw. Met Europese figuren in landschap decor. Drie schotels, haarlijn. Twee schotels, goed. Twee koppen, goed. Twee...

Twee Michael Bang vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee witte glazen Gülvazen/Michael Bang. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figuur, Dame met hoed
Resultaat: 160 EUR

Gesigneerd antiek bronzen figuur. Dame met hoed. A. Heslelud? Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Schaaktafel + spel
Resultaat: 190 EUR

Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. Blad he...

Mahonie trumeau
Resultaat: 300 EUR

Antiek mahoniehouten trumeau met twee spiegeldeuren en twee lades. Circa 1830. Afmeting: 94 x 104 x 51 cm. In goede staat.

Miniatuur A'dams staand horloge
Resultaat: 170 EUR

Miniatuur wortelnoten staand horloge met maanstand en halfuur-slag. Warmink. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

Franse-stijl console klok
Resultaat: 650 EUR

Franse-stijl console klok op piedestal. Beschilderd met bloemen decor. Met bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Duits uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 189 cm. In go...

Dubbelloops pistool
Resultaat: 225 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met knikloop en centraalvuur. Afmeting: L 22,5 cm. In goede staat.

Antiek damast kortzwaard
Resultaat: 425 EUR

Antiek damast kortzwaard met bronzen heft welke voorzien is van adelaar. Bodemvondst. Mogelijk Romeinse Rijk. Met restvergulding. Op heft inscriptie met No. 12 A3, tevens stempels op lemet, onder ande...

Wandkandelaar
Resultaat: 60 EUR

Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.

Anatomie figuur
Resultaat: 160 EUR

Kunststoffen anatomie figuur. Vrouwelijk lichaam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Marmeren piedestal met messing
Resultaat: 500 EUR

Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Mameren piedestal met messing
Resultaat: 500 EUR

Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Engelse boekensteun
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse essenhout/fineer boekensteun met pietra dura plaquettes en verguld messing. Betjemann's patent. Edmonds Bakerstreet St. Portman. Afmeting: 41 - 59 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Italiaans landschap met figuren
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 47 cm. In goede staat.

3 Witgouden colliers
Resultaat: 130 EUR

Drie witgouden colliers, 585/000, 2 met een gourmetschakel en 1 met een fantasieschakel. Alle drie voorzien van een veeroog. 38 en 40 cm. Totaal ca 5,1 gram. Nieuw

Zilveren huwelijkslepe l
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse zilveren huwelijkslepel met gevlochten steel, bekroond met William and Mary. Achterkant bak initialen en tekst van latere datum. Twee keer gebruikt. Mr. Julianus Buisink - Leeuwarden. Circa...

19x Divers oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Negentien delen oud/antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuws. Onder andere; kopjes, schotels, schaaltjes. Diverse beschadigingen + haarlijnen. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijke staat.

Zeldzame Chinese Kang Xi schotel Ø 26,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met jagers te paard in landschap met booggeschoten konijn/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 26,5 cm. I...

Chinese gemberpot op sokkel
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot op houten console. Floraal decor. Afmeting: H 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese chicken cup
Resultaat: 1.300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose chicken cup met kippen/kuikens en figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,3 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Trekpot met watervogels/floraal decor. 1x Schenkkan met watervogels/floraal decor. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

2 Chinese Familie Verte borden Ø 15,2 cm.
Resultaat: 700 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.

3 Chinese Familie Rose koppen
Resultaat: 90 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose koppen met floraal decor. Eén kop heeft twee chips. De andere twee koppen zijn goed. Afmeting: 6,5 - Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

3 Chinese Kantonese vazen
Resultaat: 110 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese miniatuur vazen met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari vaas H 42,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met vogels in landschap decor. Haarlijn. Afmeting: H 42,5 cm. In redelijke staat.

Chinese schotel Ø 22 cm.
Resultaat: 130 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met visser/reiger decor. Chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

4 Delen Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Vier delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuws Imari porseleinen kop. (2) Familie Verte vaas met floraal decor + bodemmerk. (3) Familie Rose schaal + bodemmerk, 4 x 18,5 x 13 cm. (4) 17e - 18e Eeuws bord...

Twee Chinese Imari borden Ø 21 cm.
Resultaat: 425 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

3 Chinese tempelvensters
Resultaat: 170 EUR

Drie grote Chinese terracotta tempelvensters met groen glazuur. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 34 x 4 cm. In goede staat.

Antieke Chinees zijde-schilderij, Geisha's
Resultaat: 110 EUR

Antiek Chinees zijde-schilderij. 19e Eeuw. Twee geisha's in interieur. Vochtvlekken. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 375 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, Capucijne, Amsterdams Bont, Imari. Enkele haarlijn of chip. Afmeting: 5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met figuren decor en vier tekens bodemmerk. Chip tuit + haarlijn handvat. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23,7 cm.
Resultaat: 850 EUR

Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren te paard/pagodes/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord 21,6 x 21,8 cm.
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen octagonaal bord met Familie Rose/figuren decor. Minimale chips. Afmeting: 21,6 x 21,8 cm. In goede staat.

Gebogen secretaire, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Hollands iepenhouten schrijfsecretaire met bronzen beslag. Enkel gebogen. Afmeting: 106 x 100 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Duitse 1-deurs spinde, 1790
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Duitse uitneembare eikenhouten één-deurs spinde. Barok. Met snijwerk. Circa 1790. Afmeting: 195 x 115 x 59 cm. In zeer goede staat.

Octagonale handwerktafel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse octagonale empire handwerktafel van palissander, met vier klauwpoten. Afmeting: 74 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Halve maan speeltafel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten halve maan speeltafel met intarsia. Afmeting: 79 x 90 x 42 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 425 EUR

18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat, Hollandse scheepvaart. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

5x Messing
Resultaat: 120 EUR

Vijf delen messing. Bestaande uit: Eén Joodse chanoeka kandelaar en vier messing klokhuizen waarvan één met uurwerk. rest zonder (Engels). 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse donderbus
Resultaat: 425 EUR

Antiek Oosters donderbus pistool met vuursteen en zilver(draad)inleg. 19e Eeuw. Afmeting: 31cm. In goede staat.

Gietijzeren paraplu houder
Resultaat: 90 EUR

Antieke gietijzeren paraplu houder. Circa 1900. Afmeting: 68 x 42 x 25 cm. In goede staat.

Twee koffiebranders
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse ijzeren koffiebranders. Afmeting: 22 - 26 cm. Ø. In goede staat.

Acht messing kaarskandelaren
Resultaat: 60 EUR

Acht messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

2 Miniatuur portretten
Resultaat: 275 EUR

Twee miniatuur-schilderijen op parelmoer met filigrain omlijsting, gecultiveerde parel (zoetwater). Verso tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Set gietijzeren tuinvazen
Resultaat: 170 EUR

Paar gietijzeren tuinvazen. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 x Ø 27 cm. In goede staat.

Grote buitenlantaarn met paardenhoofd
Resultaat: 150 EUR

Grote ijzeren buitenlantaarn met paardenhoofd. Groen gelakt. 21e Eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Lot originele Romeinse munten
Resultaat: 90 EUR

Lot (8x) originele bronzen Romeinse munten. Afmeting: Ø 1,7 - 2 cm. In goede staat.

3x J.A.S. J.A. Smit, Tulpen
Resultaat: 110 EUR

J.A.S. Johannes Adrianus Smit. 1945 - 2002. Drie tulpen voorstellingen. Lithografie op papier. Afmeting: H 33 x B 30 cm. In goede staat.

Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht
Resultaat: 60 EUR

Bert Tiekstra. Circa 1950. Friesland. Hollands riviergezicht met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm .In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met kersen
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood en citroen
Resultaat: 200 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

J. Evans, Strandgezicht Katwijk
Resultaat: 90 EUR

J. Evans. 21e Eeuw. Strandgezicht Katwijk met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret dame
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Portret dame. Sterk verpoetst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 54 cm. In matige staat.

Willem de Klerk, Landschap met watermolen
Resultaat: 850 EUR

Willem de Klerk. 1800 - 1876. Landschap met watermolen. Enkele retouches. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 34 cm. In goede staat.

M. Göth, Vaas met bloemen
Resultaat: 350 EUR

Maurice Göth. 1873 - 1944. Vaas met bloemen. Veere 1934. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Ridder trek zijn zwaard voor poort
Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Ridder trekt zijn zwaard voor poort. Olieverf op linnen. Kleine beschadiging. Afmeting: H 96 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij
Resultaat: 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij, vrouw en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 101 cm. In goede staat.

Omega dameshorloge
Resultaat: 170 EUR

Omega Deville, dameshorloge, staal verguld, quarts, met klipsluiting. ø kast 22 mm. ø ca 17,5cm. In originele doos en werkend.

Gouden zakhorloge & ketting
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, voorzien van double ketting. Gouden zakhorloge gemerkt: W.Lennartz-Michels, königl.hof-uhrmacher. Voorzien van een wit emaille wijzerplaat met decentrale secondewijzer....

Zilveren visschep
Resultaat: 100 EUR

Zilveren visschep, 833/000, met een gezaagd blad met een bewerking met vis. MT.: Jan Boon, Schoonhoven, jl.:W:1906. 26 cm. ca 85 gram. In goede staat

Snuifdoos met zilver
Resultaat: 300 EUR

Snuifdoos gemaakt uit een tijgerschelp met zilveren scharnier en sluiting. 8x6x5cm. In goede staat

Russisch zilveren doosje
Resultaat: 275 EUR

Russisch zilveren doosje, 84 zolotniks, 875/000, rechthoekig model voorzien van een getrembleerde bewerking en een voorstelling van een gebouw. Op de achterzijde van het doosje loopt de florale bewer...

2 Zilveren lodereindoos
Resultaat: 140 EUR

Twee zilveren lodereindozen, 833/000, ovaal gecontourneerde doos versierd met graveerwerk en het deksel is voorzien van filigrain. MT.: W.Lobensteijn, Schoonhoven, jl.:I:1868. 45x30x40mm, gedeukt, en ...

Diverse Chinese kopjes (6x)
Resultaat: 100 EUR

Zes diverse antieke Chinees porseleinen kopjes. Familie Rose. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijke staat.

4 Antieke Chinese voorouder portretten
Resultaat: 180 EUR

Vier grote antieke Chinese voorouder portretten op papier. Vouwen + minimale beschadigingen. Afmeting: H 162x B 103 cm. In goede staat.

Zes Familie Rose borden Ø 25 cm.
Resultaat: 550 EUR

Zes oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor + goudrand. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.