Chinees porseleinen drakenkom met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 17,1 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rondom draken in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 12,3 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing trekpot. Deksel niet origineel. Handvat gelijmd. Ongemerkt. Afmeting: 6 x 13 x 9 cm. In matige staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met tuin/kostbaarheden decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen boeddha met swastika en vleermuis op lotusbloem. Polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antiek Japans of Chinees porseleinen wierookbrander. Drie-delig met verguld messing en Familie Verte figuren/Foo-hond decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 16 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Drie 18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari capucijner kop en schotels. Drie kopjes goed. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met vlinder/insecten decor. Twee kopjes oor beschadigd. Vier kopjes minimale chips. Afmeting: 6 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom fijn gedecoreerd figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vleesschaal met landschap en figuren decor. 18e Eeuw. Queng Lung. Gecontourneerd. Lichte randglazuur schade. Afmeting: 30 x 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bladvorm, met gouden tekst + bodemmerk. Afmeting: 19 x 21 x 3 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen schotel met familiewapen decor. Afmeting: Ø 27,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Amsterdams' bont decor. Eén kop haarlijn, rest goed. Afmeting: H 5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen kop en schotels. Met tuin/vogel/insecten decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren en landschap decor. Beiden haarscheur + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/landschap decor. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinese wit porseleinen cups met floraal/figuren decor. Afmeting: 9,5 - 13,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor en vier tekens bodemmerk. Eén bovenrand restauratie. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom. Diana Cargo 1816. Met floraal decor. Met bodemmerk (Christie's). Afmeting: 7,5 x Ø 17,2 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde geel geglazuurde Chinees porseleinen vaas met vogels in bloesemboom/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kop en schotels met floraal/karaktertekens decor. Waarvan: Vier schotels goed, één schotel haarlijn, één schotel chip, koppen allemaal goed. Afmeting: ...
Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Familie Rose met tuin decor + vlinders. Beschadigingen. Afmeting: H 18 - 21 cm. In redelijke staat.
Twaalf delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kopjes, 18e eeuw, floraal, waarvan één met bodemmerk, één kopje chip. En tien schotels divers. Onder andere; Kang Xi bodemmerken. Sc...
Chinees porseleinen bord met Foo-honden en olifant in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Met pioenroos/haan decor. Eén schotel goed. Eén schotel haarlijn. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn gedecoreerd decor. Onder andere; geisha met zotjes in interieur, florale coulissen en goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose trompet-vormige knobbelvaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 19,2 cm. In goede staat.
Zeldzaam twaalf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kinderservies. Bestaande uit: Zes kop + schotels, dekselvaas, schenkkan, trekpot, kom, twee keer pattipan. Enkele minimale chips. Twee...
Dertien-delig 19e eeuws Frans porseleinen theeservies met floraal/goud decor. Kleine beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Gemerkt met bijl. Lichte randschade. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met tuin/chinoiserie decor. Randschades. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans zes-delige porseleinen tete a tete theeservies met floraal/goud decor. Afmeting: 18 x 26 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica cachepot. Floraal/polychrome decor. Stempel + nummers. Circa 1900. Afmeting: 22,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Twee maal met bodemmerk. Lichte randschades. Afmeting: Ø 30 - 35 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica cachepot met polychrome/floraal decor. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 22 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. 1x Groot geschulpt, van Duyn. 1x Kleiner, ongemerkt, lichte randschade. Afmeting: Ø 23 - 34 cm. In goede staat.
Royal Copenhagen porseleinen eend, nummer 1934. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Delftse Fayence lampenvoet met messing. Chinoiserie/landschap/vogel decor. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
Eén-persoons vier-delig Herend porseleinen mokka set. Met floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome vaas met ribbels. Met vogel/floraal decor. Octagonaal. Gemerkt A.P.K. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse polychrome Doré trekpot met chinoiserie/goud decor. Gemerkt APK. Minimale chips. Afmeting: 14,5 x 17 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee kristalglazen lampen. Tweede helft 20e eeuw. 1x Valerie St. Lambert. 1x Ongemerkt, Murano? Afmeting: H 43 - 47 cm. In goede staat.
Lot Swarovski kristallen figuren + diverse dozen. Divers. Totaal 46 stuks. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.
Swarovski kristallen bureauklok met quartz uurwerk + vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.
Plated messing Rolls Royce op marmeren basement. Spirit of Ecstasy. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Bronzen hand met vrouwelijke torso geplaatst op marmeren basement. Afmeting: 19 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl luipaard op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Bronzen fazant. Koud beschilderd. Gesigneerd Matgrab. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 6 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur door H. Müller. Herder met zijn schapen. Circa 1920. Afmeting: 25 x 31 x 12 cm. In goede staat.
Groot kleed, veelal blauw, met in het midden diverse bloem decors. Afmeting: 237 x 170 cm. In goede staat.
Grote pers. Rood met beige. Omranding met bloemen en in het midden guirlandes. Eén scheurtje aan zijkant. Afmeting: 288 x 198 cm. In redelijke staat.
Groot meerkleurig Perzisch kleed met floraal decor. Afmeting: 233 x 150 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed met floraal decor. In de kleuren blauw/bruin etc. Afmeting: 150 x 285 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen, snijwerk, panelen en leeuwenkop. Circa 1880. Historisme. Eén buffetblad mist. Afmeting: 170 x 70 x 230 cm. In redelijk/goede staat.
Grenen toiletmeubel met verstelbaar spiegel. Circa 1910 - 1920. Met twee deuren en twee lades. Afmeting: B 125 x H 185 x D 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1860. Afmeting: 63 x 77 x 110 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Mechelse salontafel met messing ringen en leeuwenkoppen. Afmeting: 52 x 120 x 87 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe chiffoniere. Circa 1860. Afmeting: 158 x 100 x 44 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Grote antieke Hollandse eikenhouten gestoken neo renaissance kapstok met leeuwenkoppen en messing ringen. Circa 1880. Afmeting: 34 x 120 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met deur + lade. Afmeting: 75 x 40 x 32 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse speeltafel met velours op blad. 19e Eeuw. Krimpnaad in blad. Verder goed. Afmeting: 77 x 81 x 40 cm. / 77 x 81 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke mahoniehouten naaitafel met wollade en intarsia bij speldenkussen. Onderstel mogelijk later. Afmeting: 66 x 48 x 41 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize nachtkast met jalouzie-deur en lade. Circa 1800. Afmeting: 73 x 45 x 32 cm. In goede staat.
Geeboniseerde biedermeier naaitafel met wolhouder. Octagonaal. Circa 1860. Afmeting: 71 x 55 x 44 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten Louis Seize nachtkastje met jalouzie-deur + lade. Circa 1800. Afmeting: 70 x 47 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met intarsia op blad + etage. Paar vlekken op blad. Afmeting: 73 x 42 x 34 cm. In goede staat.
Hollandse metalen kruk. Ontwerp Tjerk Reijenga 1950. Pilastro kruk. Met originele lak. Afmeting: H 51 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten theekast met parelrand en facet geslepen glas. Met afneembaar tablet. Circa 1910. Afmeting: 78 x 42 x 56 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten naaitafel met lade en klep. Empire. Afmeting: 75 x 39 x 48 cm. In zeer goede staat.
Goudkleurige halspiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 x B 38 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok spinde op sledepoten en ster-intarsia. Afmeting: 55 x 30 x 48 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit etagere met hekwerk en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 127 x 58 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Empire chiffoniere met schrijflade en origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 150 x 49 x 103 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met mahonie bandintarsia en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 95 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren klok. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadiging ornament, pootjes. Afmeting: 45 - 46 cm. Verder in goede staat.
Antieke Franse marmeren met bronzen Charles Dix pendule met ridder en kroon. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 40 x 30 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige Franse pendule. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Junghans regulateur met facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Antieke Franse Westminster regulateur met kwartierslag op acht gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met albast. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Kleine eikenhouten Friese staartklok met maanstand en messing beelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gepolychromeerde barok Eisen Uhr. Eén wijzer! Originele polychromie. Slagwerk op grote bel + ankergang. Circa 1800. Afmeting: 24 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Duitse messing Schatz Midi Marinier scheepsklok met slagwerk. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Handbeschilderde porseleinen Jugendstil-stijl klok met floraal decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 32 x 33 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse of Franse lantaarn met één wijzer. Dagloper, spillegang, uurslag. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Lot met vijf Fleischmann loc's, HO. 2x 891315 + 064 389-0 + 1361-64. 1x 65 014 + DB 01182 + 65014. 1x DB 41344, andere mist binnenwerk. Allen in ongeteste staat. In redelijk/goede staat.
Twee schaakspellen. 20e Eeuw. 1x Set met koperen + ijzeren figuren. 1x Set met houten figuren + schaakbord. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Oude/antieke Osmaanse ijzeren strijdbijl. Gegraveerd. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Twee Mandau kapmessen. Borneo, plus één maal met ilang van de Dayaks. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 62 - 70 cm. In goede staat.
30er Jaren Art Deco-stijl ijzeren met glazen tazza. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 x Ø 30 cm. In goede staat.