Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee 18e eeuwse lepels
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse lepels rond model met kam. een lepel 21 cm voorzien van initialen DS en een lepel 19,5cm. Totaal ca 100 gram. In goede staat

Bijbel met zilveren sloten, 18e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Bijbel met zwart lederen kaft met zilveren rand en een dubbel slot, 833/000. Statenbijbel, 1797, met een rand voorzien van gezaagde bogen versierd met graveerwerk en 2 gecontourneerde sloten met alleg...

Divers kristal met zilverwerk, 5x
Startprijs 80 EUR

Diverse delen kristal met zilver, 2 vazen voorzien van slijpwerk en zilveren rand, 925/000, ø7x17cm, een bonboniere met opgeslagen geslepen rand voorzien van een zilveren beugel met gepointilleerde be...

Zilveren chatelaine met schaar e.d.
Resultaat: 450 EUR

Zilveren chatelaine aan een rokhaak, 833/000, met schaar, naaldenkussen en naaldenkoker. Rokhaak, 18e eeuw, met figuur en voluten, gestempeld: IR, Hieraan zit jasseronketting met daaraan een schaar m...

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 180 EUR

Zilveren Friese brandewijnkom, 833/000, ovaal gedreven model versierd met krullen en floraal decor. Voorzien van ovale horizontaal geplaatst grepen met cherubijnenkopjes. MT.: A. de Haas, Sneek, jl.:s...

Zilveren slatang, 1847
Resultaat: 180 EUR

Zilveren slatang, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk. MT.: H.A.Schuss, Amsterdam, jl.: N:1847. 29 cm. ca 148 gram. In goede staat

Bowlpot met zilveren knop
Startprijs 80 EUR

Kristallen bowlpot voorzien van amandelslijpsel met deksel voorzien van een zilveren knop met parelrand, 833/000. De pot is geplaatst op een onderschotel met omgeslagen rand voorzien van een waaiersli...

2 Zilveren suikerstrooiers, 1816
Startprijs 140 EUR

Stel zilveren strooilepels, 833/000, Empire, schuitvormig met gezagd spijlendecor en een steel met model puntfilet en voorzien van een familiewapen. MT.: M.Lagerath, Amsterdam, jl.:G:1816. 14 cm. tota...

2 Zilveren zoutvaten
Resultaat: 100 EUR

Stel met 2 zilveren zoutvaatjes, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met krullen voluten en medaillons. Geplaatst op 4 pootjes met floraal decor. Voorzien van een Oostenrijks-Hongaars importk...

Klokje met zilver
Startprijs 400 EUR

Gecontourneerd tafelklokje met zilveren opgelegd element aan de voorzijde, 925/000, versierd met acanthusbladeren. bloemen en doorlopende dubbele filetranden. 17x7x31cm. De klok is voorzien van een ro...

Osmaanse strijdbijl
Resultaat: 250 EUR

Oude/antieke Osmaanse ijzeren strijdbijl. Gegraveerd. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Twee antieke Duitse medailles
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse medailles. 1x Verdienstkreuz 1914. 1x Friedricht Wilhelm 1843 - 1949. Afmeting: 3 - 4 cm. In goede staat.

Tien medailles
Startprijs 25 EUR

Tien oude DDR medailles. Afmeting: 8 x 6 x 1 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool
Resultaat: 225 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met knikloop en centraalvuur. Afmeting: L 22,5 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. Eén haan mist, verder goed. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.

Twee Mandau kapmessen
Resultaat: 110 EUR

Twee Mandau kapmessen. Borneo, plus één maal met ilang van de Dayaks. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 62 - 70 cm. In goede staat.

Antiek Chinees sabel
Resultaat: 450 EUR

Antiek Chinees sabel met roggehuid bekleed en gegraveerde bronzen ornamenten. 19e Eeuw. Afmeting: L 68 cm. In goede staat.

Antiek goedemorgen wapen, 1900
Resultaat: 170 EUR

Antiek goedemorgen wapen met gietijzer en houten heft. Circa 1900. Afmeting: L 70 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 190 EUR

Zilveren kandelaar, BWG, op vierkante voet met Korintische zuil voorzien van guirlande en floraal decor. Voorzien van en vierkant kapiteel met gekrulde hoeken. 10x10x21cm. ca 228 gram. In goede staat

Zilveren lampenvoet
Startprijs 1.000 EUR

Fraaie zilveren lampenvoet, 925/000, op ronde voet met 3 putti. De lampenvoet is rijkelijk versierd met floraal decor, voorzien van bladeren en eikels. ø17x46cm. De voet is gevuld. Bruto gewicht ca 20...

Zilveren broodmand
Startprijs 360 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, schuitvormig model versierd met o.a. een gezaagd spijlendecor, geplaatst op een ovale ring met filetrand en voorzien van leeuwenmacarons met draagogen. 28x18x10cm. ca 376 ...

Stel zilveren kandelaren
Startprijs 900 EUR

Stel van twee prachtige kandelaren, 800/000, op ronde voet met getrembleerde bewerking geplaatst op 4 pootjes met bloemdecor. De pilaren van de kandelaar zijn voorzien van graveerwerk met bloemen en d...

Zilveren nautulisbeker
Resultaat: 250 EUR

Zilveren nautulisbeker, 835/000, oesterbakje geplaatst op een vis met een engel geplaatst op een voet in de vorm van golven. 12x8,5x17cm. totaal ca 231 gram. importeursteken: Zwijnenburg n.v. Schoonh...

3-Delig zilveren tafelstuk
Startprijs 3.750 EUR

Pronkstuk, een 3 delig zilveren tafelstuk, 925/000, bestaande uit een ovaal plateau met 2 gecontourneerde zijstukken. Allen versierd met een gezaagd spijlen decor voorzien van guirlandes met zuilen. G...