Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een ronde band, aan de kop bezet met een roosgeslepen diamant in een ronde zetkast. ø 6 mm. ca 1,8 gram. ø59. In goede staat
Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Rechthoekige hanger met een dubbel bewerkte rand en bezet met een kussenvormig geslepen amethist. 24x36mm, voorzien van een dubbelhangeroog. ca 7,0 gram. In g...
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie en Lange Lijs decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén kop gelijmd. Afmeting: 5,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Groot bronzen masker met zwart marmeren sokkel. Albert Schweitzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met cranberry-kleurig glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 10 cm. In goede staat.
Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Hollandse bronzen Zuiderzee botter op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen in landschap/goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen neushoorn met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Set met een gouden hanger en ring, 585/000, in roosvorm. Hanger en ring uit geelgoud met een roodgouden roos. Hanger lengt 32mm, inclusief oog. ring breedte 12 mm. ø 63. totaal ca 5,9 gram. In goede s...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Landschap met pagode decor, haarlijn + chip. 1x Kang Xi, figuren decor, 1x randschade, zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse historisme compositie-metalen wandbarometer met engelen en fratz. Circa 1880. Afmeting: 36 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger en slot, 585/000, met granaat. Ronde sluiting met knoppen rand met rond gefacetteerde granaat, ø slot 18,5mm en een rozethanger met een dubbele rand met granaat. ø 16 mm. Totaal ca 5...
Antieke Hollandse neo renaissance kapstok met vier tegels ingelegd. 19e Eeuw. Afmeting: 24 x 79 x 13 cm. In goede staat.
Groot kleed, veelal blauw, met in het midden diverse bloem decors. Afmeting: 237 x 170 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Veelal rood met in het midden een medaillon. Afmeting: 196 x 132 cm. Rand gerafeld. In redelijke staat.
Antiek ? handgeknoopt Perzisch kleed met floraal decor. Rood/blauw/zwart. Scheurtje rand + iets sleets. Afmeting: 170 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/fruit/vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde grote Chinees porseleinen vaas met oren en floraal/landschap decor in coulissen. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34 x Ø 27 cm. In goede staat.
Brede double armband, voorzien van 18kt vergulding, gevlochten, iets verlopend model voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 12-22mm. De armband is voorzien van een bewerking. Lengte 20 cm. In goe...