Kapitale antieke geelgouden armband, 585/000, aan de bovenzijde voorzien van zilver bezet met oud-diamant. Armband met een groot middenstuk bezet met 9 roosgeslepen diamanten, verlopend in grootte. 4,...
Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.
Antiek compositie-metalen draaimolen figuur met originele rest-beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Zilveren Budha-to-budha ring, 925/000, model nathalie. Breedte 13 mm. ø 52. ca 16,6 gram. In goede staat
19e Eeuwse Franse plantenbak met intarsia en messing verguld sierwerk. Vervuild. Binnenbak mist. Afmeting: 17 x 41 x 29 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani schotel. Mooie kwaliteit. Met Samurai + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Satijnhouten ovale Louis Seize-stijl tafel met bandintarsia/schelpenintarsia. Circa 1880. Lichte fineerschade. Afmeting: 70 x 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos (met sleutel) +plated lepels. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Geelgouden koningscollier, 585/000, voorzien van karabijnsluiting. 3,8x3,8mm. lengte 57 cm. ca 13,3 gram. In goede staat
Twee antieke porseleinen lampenvoeten met figuren voorstelling en goud decor. Met messing basement. Circa 1900. Afmeting: H 33 - 37 cm. In goede staat.
Chinees vergulde bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Groot oud rood Perzisch kleed met medaillons. Kleur: creme/zwart. Afmeting: 315 x 224 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000. Brisures met een spiraalvormige hanger. lengte 4 cm. totaal ca 1,6 gram. In goede staat
Twee grote oude/antieke kerkelijke messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 - 77 cm. In goede staat.
Grote pers. Rood met beige. Omranding met bloemen en in het midden guirlandes. Eén scheurtje aan zijkant. Afmeting: 288 x 198 cm. In redelijke staat.
Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote albasten met verguld messing tafellamp. In de vorm van een Korintische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x Ø 46 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse (Amsterdamse), koperen met messing doofpot voorzien van stadswapen en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Lange hanger met een ovaal gecontourneerd model versierd met krullen, bloemen en granaten. Grootte 16x46mm, inclusief oog. ca 3,4 gram. In goede staat
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 23 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met witgouden bewerking. Ring met oplopend witgouden stuk. ø57, ca 2,1 gram. Voorzien van reparatie aan de scheen. Iets uit model, verder in goede staat
Bronzen edelhert door Hans Guradze. 1861 - 1922. Gesigneerd. Mooie patina. Afmeting: 36 x 42 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke palissanderhouten panelen met Jugendstil floraal intarsia. Circa 1910. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.
Bronzen herdenkingsplaquette 'Eigenhulp Verzekering Den Haag 1879 - 1929'. Ontwerp Chris van der Hoef, 1875 - 1933. Afmeting: 10 x 7,5 x 1,5 cm. In goede staat.