Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Armband van jade met zilver
Resultaat: 120 EUR

Ronde armband van jade met goud op zilveren scharnier en sluiting. Voorzien van een veiligheid. ø 9,5 mm. Grootte 56x60mm, binnenmaat. IJn zeer goede staat. ca 46,5 gram.

Monumentale empire spiegel, 1820
Resultaat: 800 EUR

Zeer grote origineel vergulde empire spiegel met Korintische zuilen en leeuwenkoppen. Circa 1820. Afmeting: H 192 x B 89 cm. In goede staat.

Gouden hanger amethist
Resultaat: 70 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Hanger met een peervorm, aan de bovenkant bezet met een rond gefaceteerde amethist en onderaan de hanger zit een ovaal gefacetteerde amethist. Grootte hanger ...

Drie Chinese Imari borden Ø 23 cm.
Startprijs 400 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen diepe borden met floraal/goud decor. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi
Startprijs 250 EUR

C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin bij schaapskooi en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 78 cm. In goede staat.

Bloedkoralen Collier
Startprijs 900 EUR

Collier van grote bloedkoralen bevestigd aan een geelgouden sluiting. Collier van 3 rijen bloedkoraal, ø 7mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met graveerwerk en een ovale cabouchon bloedko...

Ton Anconé, Boeren bruiloft
Resultaat: 70 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Boeren bruiloft. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Wortelnoten barok secretaire
Resultaat: 170 EUR

Hollands wortelnoten dubbelgebogen barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Lot zilver
Startprijs 60 EUR

Lot diverse zilveren sieraden, met een rinkelband met zeeuwse knopjes, collier met parels en zilveren sluiting, een armband met floraal bewerkte schakels, slot ontbreekt en een ring met turkooissteen....

Chinese Familie Rose trekpot
Startprijs 300 EUR

Grote zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/vazen decor. Afmeting: 16 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.

Paar biedermeier armstoelen
Startprijs 250 EUR

Stel mahoniehouten biedermeier armleunstoelen met floraal snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 106 x 68 x 60 cm. In goede staat.

Engelse boekensteun
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse essenhout/fineer boekensteun met pietra dura plaquettes en verguld messing. Betjemann's patent. Edmonds Bakerstreet St. Portman. Afmeting: 41 - 59 cm. In goede staat.

Hanger met camee
Resultaat: 160 EUR

Hanger, 333/000, met schelpcamee voorzien van een uitgewerkte sierlijke rand bezet met op elke hoek 3 kleine diamanten . Grootte inclusief oog 49x31mm. ca 12,1 gram. In goede staat

Friese beddenbank
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Friese handbeschilderde beddenbank met figuren en floraal decor. Afmeting: 46 x 37 x 85 cm. In goede staat.

Granaat collier
Startprijs 390 EUR

Collier van granaat met geelgouden sluiting, 585/000, met granaat. Collier met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5mm, bevestigd aan een royale ronde sluiting met schelpen en knopjes, voorzien van eind...

Chinese waterpot
Startprijs 150 EUR

Chinese waterkom met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

Engelse secretaire met glas-in-lood
Resultaat: 110 EUR

Antieke Engelse Art & Crafts-stijl eikenhouten secretaire met glas-in-lood en messing beslag. Afmeting: 191 x 85 x 41 cm. In goede staat.

Lot barnsteen
Startprijs 150 EUR

Groot lot barnsteen/copal, met diverse colliers, hangers en armbanden. ( 4 colliers zijn gemaakt uit gegoten kralen. ) Totaal ca 800 gram. draad bij 1 collier en 1 armband gebroken. Verder in goede st...

2 Chinese cups
Resultaat: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met tekst en tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6,6 cm. In goede staat.

Antiek draaimolen figuur
Resultaat: 200 EUR

Antiek compositie-metalen draaimolen figuur met originele rest-beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

2 Zilveren kruishangers
Startprijs 60 EUR

Twee grote zilveren kruishangers, 925/000, één strak kruis met opgelegde banden, 23x44mm, en een groot kruis met ingesprongen kanten en groot hangeroog. Grootte 37x57mm. totaal ca 22 gram. Nieuw

Grote Chinese Familie Rose bloempot Ø 46,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal en vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33,5 x Ø 46,5 cm. In goede staat.

Ronde salontafel
Resultaat: 60 EUR

Salontafel uit de 70er-jaren. Chroomstaal met ronde glasplaat van getint glas. Afmeting: H 45 cm x Ø 45 cm. In goede staat.

Gouden hanger Camee
Startprijs 100 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met Camee. Ovale hanger met een geschulpte en getorste rand, in het midden bezet met een mooi uitgestoken camee. Grootte hanger 20x36mm. ca 3,7 gram. In goede staat