Ronde armband van jade met goud op zilveren scharnier en sluiting. Voorzien van een veiligheid. ø 9,5 mm. Grootte 56x60mm, binnenmaat. IJn zeer goede staat. ca 46,5 gram.
Zeer grote origineel vergulde empire spiegel met Korintische zuilen en leeuwenkoppen. Circa 1820. Afmeting: H 192 x B 89 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Hanger met een peervorm, aan de bovenkant bezet met een rond gefaceteerde amethist en onderaan de hanger zit een ovaal gefacetteerde amethist. Grootte hanger ...
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen diepe borden met floraal/goud decor. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin bij schaapskooi en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 78 cm. In goede staat.
Collier van grote bloedkoralen bevestigd aan een geelgouden sluiting. Collier van 3 rijen bloedkoraal, ø 7mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met graveerwerk en een ovale cabouchon bloedko...
Ton Anconé, Oldenzaal. Boeren bruiloft. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten dubbelgebogen barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Lot diverse zilveren sieraden, met een rinkelband met zeeuwse knopjes, collier met parels en zilveren sluiting, een armband met floraal bewerkte schakels, slot ontbreekt en een ring met turkooissteen....
Grote zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/vazen decor. Afmeting: 16 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.
Stel mahoniehouten biedermeier armleunstoelen met floraal snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 106 x 68 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse essenhout/fineer boekensteun met pietra dura plaquettes en verguld messing. Betjemann's patent. Edmonds Bakerstreet St. Portman. Afmeting: 41 - 59 cm. In goede staat.
Hanger, 333/000, met schelpcamee voorzien van een uitgewerkte sierlijke rand bezet met op elke hoek 3 kleine diamanten . Grootte inclusief oog 49x31mm. ca 12,1 gram. In goede staat
19e Eeuwse Friese handbeschilderde beddenbank met figuren en floraal decor. Afmeting: 46 x 37 x 85 cm. In goede staat.
Collier van granaat met geelgouden sluiting, 585/000, met granaat. Collier met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5mm, bevestigd aan een royale ronde sluiting met schelpen en knopjes, voorzien van eind...
Chinese waterkom met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Art & Crafts-stijl eikenhouten secretaire met glas-in-lood en messing beslag. Afmeting: 191 x 85 x 41 cm. In goede staat.
Groot lot barnsteen/copal, met diverse colliers, hangers en armbanden. ( 4 colliers zijn gemaakt uit gegoten kralen. ) Totaal ca 800 gram. draad bij 1 collier en 1 armband gebroken. Verder in goede st...
Twee Chinees porseleinen cups met tekst en tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6,6 cm. In goede staat.
Antiek compositie-metalen draaimolen figuur met originele rest-beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Twee grote zilveren kruishangers, 925/000, één strak kruis met opgelegde banden, 23x44mm, en een groot kruis met ingesprongen kanten en groot hangeroog. Grootte 37x57mm. totaal ca 22 gram. Nieuw
Grote Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal en vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33,5 x Ø 46,5 cm. In goede staat.
Salontafel uit de 70er-jaren. Chroomstaal met ronde glasplaat van getint glas. Afmeting: H 45 cm x Ø 45 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met Camee. Ovale hanger met een geschulpte en getorste rand, in het midden bezet met een mooi uitgestoken camee. Grootte hanger 20x36mm. ca 3,7 gram. In goede staat