Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee 18e eeuwse lepels
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse lepels rond model met kam. een lepel 21 cm voorzien van initialen DS en een lepel 19,5cm. Totaal ca 100 gram. In goede staat

3 Delen zilver
Startprijs 80 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een naaldenkoker, achtkantig, versierd met graveerwerk, 11cm, een haak met agatenheft en een breipenhouder, gevlochten met pennen van ganzenveren en een zilveren uitei...

Zilveren suikerpot
Startprijs 160 EUR

Zilveren suikerpot, 835/000, rond model op ronde voet versierd met ribdecor en met grepen voorzien van drakenkoppen. Het deksel heeft een knop ,et een pijnappel. ø13x11x15cm. ca 215 gram. Iets gedeukt...

Zilveren Djokja schaal
Resultaat: 55 EUR

Zilveren Djokja schaal, 800/000, rond model met opstaande rand en een gecontourneerde beugel. ø16x13cm. ca 149 gram. In goede staat

5 Delen zilver
Startprijs 180 EUR

Vijf delen zilver, 835/000, met een snuifdoos vierkant gecontourneerd bewerkt model, 3,5x3,5x6cm (jl.:W:1981), een dop van een lodereinflesje, een schaarstoel, een kandelaar en een koets met ruiter, s...

Tas met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met een opengewerkt biedermeierpatroon. Voorzien van ketting. MT.: Gebr. van der Ree, Schoonhoven, jl.:L:1921. voorzien van zwarte tas. De beugel...

Stel zilveren broodmanden
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam stel zilveren broodmanden, 835/000, schuitvormige gezaagde manden met spijlendecor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. Geplaatst op een ovale rand. 28x18x10cm. ca 730 gram. In goede staat...

Grote zilveren soepsleef
Startprijs 350 EUR

Grote Deense zilveren soepsleef, 826/000, met ovale bak en organisch gevormde steel. Geheel voorzien van een hamerslagpatroon. MT.: E.Orsnes, Aalborg, 1919. 32 cm. ca 261 gram. In zeer goede staat

Zilveren huwelijksdoosje, 1893
Startprijs 160 EUR

Zilveren huwelijksdoosje, 925/000, rond model met allegorische voorstelling, ø7x5cm. jl.:i:1893, gemaakt voor de Engelse markt. ca 63 gram. Voorzien van pseudokeuren op de bodem. De bewerkte onderrand...

2 Zilveren pronklepels
Startprijs 400 EUR

Twee zilveren pronklepels, 925/000, met een peervormige bak met florale versiering en een deels getorste steel bekroond met een jonkheer of een jonkvrouw. Vervaardigd in Hanau, Duitsland, In Engeland ...

Zilveren kam
Resultaat: 50 EUR

Inklapbare zilveren kam, 835/000, versierd met gegraveerd biedermeierpatroon. Rechthoekig model. 12x3cm. In goede staat

6 Messen met zilveren heft
Startprijs 70 EUR

Zes messen met zilveren heft, 800/000. Messen voorzien van een heft met floraal decor met cartouche voorzien van een monogramgravure: 26 cm. In goede staat

2 Zilveren gelegenheidslepels
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren gelegenheidslepels, 833/000, één lepel met een ovale bak voorzien van een geschulpte rand en een voorstelling met figuren, een dubbel getorste steel bekroond een vrouwfiguur met vogel, 2...

2 Zilveren gelegenheidslepels
Resultaat: 100 EUR

2 Zilveren gelegenheidslepels, 833/000, één lepel met een geschulpte bak voorzien van een voorstelling met molen en kerk, een bewerkte steel en bekroond met een jager, MT.:Y.T. van Erp, Leeuwarden, jl...

Zilveren snuifdoos, 1851
Resultaat: 90 EUR

Zilveren snuifdoos, 833/000, rechthoekig model met een scharnierend deksel voorzien van een getrembleerde bewerking en randen met lijnen-bewerking. MT.: H.J.v.Halteren, Schoonhoven, jl.: R:1851. 4x6,...

Zilveren rammelaar
Resultaat: 275 EUR

Zilveren staaframmelaar, 800/000, met fluit en voorzien van 6 belletjes. 15,5cm. ca 64 gram. In goede staat

Zilveren naaldenkokers etc.
Startprijs 80 EUR

Lot zilver met 2 naaldenkokers, een breipenhouder en een servetklem met zilveren ketting. Eén naaldenkoker voorzien van een ribdecor en een naaldenkoker met banen voorzien van graveerwerk. 10 cm, een ...

3 Zilveren naaldenkokers
Startprijs 160 EUR

Lot met drie zilveren naaldenkokers, 833/000, één naaldenkoker met een verlopende cilindervormige koker versierd met allegorische voorstelling, MT.: G.Bakker, Sneek, 1812-1819, 10,5cm, één naaldenkoke...

Drie antieke zilveren lepels (Groningen)
Startprijs 180 EUR

Drie antieke zilveren Groninger lepels, jl.:C9: 1807. Laatst afslag, hierna keuren van Koninkrijk Holland. MT.: Van Giffen, Groningen. 21 cm totaal ca 159 gram. In goede staat

Zilveren Art Deco vork
Startprijs 50 EUR

Zilveren vork, 800/000, Art Deco, met een 2 zijdig fraai bewerkte steel. MT.: L.Weber. 21,5cm. ca 65 gram. Voorzien van Nederlands herkeur.

2 Plated messing fazanten
Resultaat: 80 EUR

Twee plated messing fazanten. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Zilveren tas + rokhaak
Startprijs 300 EUR

Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Gecontourneerde beugel voorzien van 4 bijzondere voorstellingen met figuren. Aan de beugel zit een ketting en een rokhaak met figuur. 14x32cm. Voorzien van...

Zilveren Art Deco lepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren lepel, 800/000, Art Deco met fraai florale handgravure op de steel. 21 cm. ca 49 gram. In goede staat

Zilveren beeld, Spelende otters
Startprijs 350 EUR

Zilveren beeld, 925/000, van 2 spelende otters op een boomstam. Geplaatst op een ovaal houten basement. Silverfilled Sheffield, jl.: m:1986. 28x16x20cm. In goede staat