Antiek bronzen figuur. Zittend meisje met hoed. Ongesigneerd. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.
Antiek vruchtenhout gestoken figuur 'Hollander' in 17e eeuwse klederdracht. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vier houtgesneden Maria beelden. 20e Eeuw. Eén gesigneerd, Hans Lang (Duitsland). Afmeting: H 28 - 36 cm. In goede staat.
Messing overlay figuur. Gesigneerd J. Bofill. 1942 - . Met travertin stenen basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Circa 1920. (1) 't Tumbelderke, man met bel. (2) Gesigneerd Baston, Cricketman? Afmeting: H 19 - 20 cm. In goede staat.
Palissanderhouten gesneden figuur. Heilige Jozef. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Pierrot op zwart marmeren asbak. Circa 1920. Minimale chips. Afmeting: 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Coromandelhouten gesneden figuur. Tijger met jongen. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Oud/antiek Balinese snijwerk plaquette met danseressen. Afmeting: 53 x 31 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans houtgestoken figuur. Notenhout. Man met blaasinstrument. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Oude bronzen boeddha. Met gedetailleerd basement. Afmeting: H 27 cm.In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Kawitzowski?. Jongen op klompen. Chip. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen bok op zwart marmeren basement. Circa 1910. Afmeting: 9 x 8,5 x 3,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Heilige Petrus. Lindenhout gepolychromeerd. Barok. Zuid Duitsland. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Melkmeisje. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote gepolychromeerde gipsen figurengroep met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen stier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Hollandse bronzen Zuiderzee botter op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen figuur. Circa 1880. Kraanvogel met waterlelie. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Bronzen kraanvogel op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. A.J. Lavergne 1863 - 1928. Charmeur des Lezards par Lavergne. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Franse bronzen buste op marmeren sokkel. Gesigneerd Patris (Ernest Patris). 1909 - 1981. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Romeinse senator met kip. Ongesigneerd. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.