Aardewerken parfumflacon met florale beschildering en zilveren 835/000 montuur met torendop. MT.: Jac Gelderblom & Zn. - Schoonhoven. Compleet met binnenstop. Afmeting: 4,5 x 11 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen lodereinfles met zilveren gegraveerde dop, deukje. Compleet met kristallen binnenstopje. In goede staat
Zeldzame bijzondere zilveren vingerhoed, 833/000, met de tekst: Wandelen op Rozen. MT.: A.Tielen, 's Hertogenbosch 1821-1823. ca 6 gram. In goede staat
Antiek zilveren kindervork, 833/000, glad model met spatelheft. MT.: J.Gustelo, Amsterdam jl.:B. Zeldzaam meesterteken. 14 cm,. ca 24 gram. In goede staat
Kristallen bloemvaas met ruitslijpsel geplaatst op een ronde voet met kabelrand. Gemerkt Sterling Weeghted 626. 21,5 cm. In goede staat
Fraai geslepen loddereinfles voorzien van een zilveren 835/000 montuur met dop en opschrift. Souvenir en binnenstopje met zilver. Nederlands gekeurd. Omstreeks 1870. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Opvallend klein lodereinfles met zilveren gegraveerd montuur met dop, deukje in. 833/000. Compleet met kristallen binnenstopje. 3,5cm. In goede staaat
Antiek zilveren tamboereernaald, 833/000, fraai versierd met getrembleerde bewerking, voorzien van een vleugelmoer en ee streepagaten heft. 10,5cm. In goede staat
Kristallen karaf op ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. De karaf is voorzien van een schenktuit en greep. met stop. 14x11x38cm. In goede staat
Zilveren naaldenkoker, 833/000, met ribdecor en een schroefdop. MT.: G.Kuilenburg, Amsterdam. 10 cm. ca 16 gram. In goede staat
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met omgeslagen rand met bewerking voorzien van een beugel met parelrand. ø28x19cm. Enkele minimale chips langs de rand, verder in goede sta...
Zilveren naaldenkoker, 833/000, plat model met ribdecor en een hartvormig schildje. MT.: toegeschreven aan H. de Huis, Amsterdam/Voorschoten 1812-1833. 10 cm. ca 16 gram. In goede staat
Zilveren zoutvat met lepel, 833/000, zoutvat op 3 fraaie pootjes en gecontourneerde bovenrand. 6x3,5cm. Birmingham, 1913 en een Deens zoutlepeltje met fraaie emaille inleg. 6 cm./ Gemerkt Sterling Den...
Zilveren zoutvaatjes & lepels, 833/000, zoutvaatjes op driepoot met ajour gezaagde rand en guirlandes en bijzonder originele zinken binnenbakjes met 2 zoutlepels met ronde bak en een getorste steel. M...
Zilveren thee- en zoutschep, 833/000, theeschep met gecontourneerde gegraveerde steel, 8,5cm. MT.: H.M.Brand, Amsterdam, 1850 en zoutschepje met gegraveerde gecontourneerde steel, 9,5cm. MT.: G.W.Urio...
Lot met vijf zilveren lepels, 835/000, met 4 theelepels met gezaagd bloemdecor, MT.: F.A.Wever, Schoonhoven, 1925, en een bijpassende suikerschep met vleugelbak. MT.: Fa G.v.d. Bergh & Zoon, Schoonhov...
Antiek klapmes met zilveren heft, 835/000, voorzien van een ribbewerking met naamplaat. 11,5 cm. MT.': J.v.Straaten, Hoorn 1852. In goede staat
Tien zilveren gebaksvorken, 835/000, met snijtand en fraaie 2 zijdig bewerkte bloemstelen met diverse namen. 10,5 cm. ca b105 gram. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven. In goede staat
Zes zilveren taartvorken, 835/000, Lang model met een gegraveerde steel bekroond met een eikel. 15 cm. totaal ca 109gram. MT.: Bijkamp & Co. Steenwijk, jl.:g:1966. In goede staat
Briefopener en radeermes met zilveren heften, 800/000. De heften zijn versierd met strikken, guirlandes en acanthusbladeren, Duits, Koch & Bergfeld, Bremen, rond 1900. 11-20cm. In goede staat
Kristallen schenkkaraf met sterrenslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. Voorzien van stop. ø12x41cm. In goede staat
Twee bijbels met zilverwerk, 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft met bewerking, het nieuwe testament, voorzien van een dubbel slot, Empire stijl met rozetten. MT.: A.Graves-Kooiman jz, Schoonhoven,...
Statenbijbel, met oud en nieuw testament, 1855, met zwarte kaft en 2 zilveren sloten, 833/000, met krullen en floraal decor. MT.: W. Roelfsema, Winsum, jl.:e:1864. 16x9x7cm. In goede staat
Drie delen kristal, een tazza met omgeslagen geslepen rand, geplaatst op een ronde zilveren voet, 833/000., ø24x14cm, en een stel met 2 kristallen fruitschalen op zeskantige kristallen voet. ø22x15cm....