Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2021: Naverkoop / After - Sales

AD-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
189 Resultaten
Ernst Albert Fischer Cörlin, Zwitserse blokhutten
1000
Ernst Albert Fischer Cörlin, Zwitserse blokhutten
Startprijs 600 EUR
J. Rijlaarsdam, Hollands strandgezicht
1002
J. Rijlaarsdam, Hollands strandgezicht
Startprijs 4.500 EUR
C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
1006
C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
Startprijs 400 EUR
Hollandse School, Figuren bij gebouw, taveerne?
1008
Hollandse School, Figuren bij gebouw, taveerne?
Startprijs 1.500 EUR
2x A. Verhoesen, Twee koeienkoppen
1010
2x A. Verhoesen, Twee koeienkoppen
Startprijs 500 EUR
Hans Richter Johansen, Hollands havengezicht
1011
Hans Richter Johansen, Hollands havengezicht
Startprijs 500 EUR
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen
1013
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen
Startprijs 1.500 EUR
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel
1014
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel
Startprijs 1.500 EUR
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum
1015
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum
Startprijs 900 EUR
Jan Altink, Landschap met zandpad en boerderij
1016
Jan Altink, Landschap met zandpad en boerderij
Startprijs 400 EUR
Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug
1018
Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug
Startprijs 600 EUR
Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996
1024
Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996
Startprijs 400 EUR
Carl Deiker, Korhoenders
1025
Carl Deiker, Korhoenders
Startprijs 600 EUR
Henk Schuring, Abstracte compositie
1027
Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 500 EUR
Willem Cornelis Rip, Melktijd
1028
Willem Cornelis Rip, Melktijd
Startprijs 400 EUR
Eugene Brands, Sunrise
1029
Eugene Brands, Sunrise
Startprijs 850 EUR
Evert Moll, Havengezicht
1032
Evert Moll, Havengezicht
Startprijs 1.500 EUR
Emile Viegers, Bloempot met amarylis
1033
Emile Viegers, Bloempot met amarylis
Startprijs 450 EUR
R. Elzer, Bosgezicht
1035
R. Elzer, Bosgezicht
Startprijs 200 EUR
Louis Hartz, Elegante dame in park
1036
Louis Hartz, Elegante dame in park
Startprijs 1.200 EUR
Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens
1038
Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Kerkgezicht te Leiden
1039
Ongesigneerd, Kerkgezicht te Leiden
Startprijs 500 EUR
Toegeschr. H.J. v.d. Weele, Paardenkar in de duinen
1040
Toegeschr. H.J. v.d. Weele, Paardenkar in de duinen
Startprijs 200 EUR
A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten
1045
A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten
Startprijs 1.000 EUR