Ernst Albert Fischer Cörlin. 1853 - 1932. Duitse School. Zwitserse blokhutten in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 82 cm. In goede staat.
Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven 17e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Hollands strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.
Kapitaal werk van Nicolaas van der Waaij. 1855 - 1936. Jugendstil voorstelling. Twee kinderen aan het baden bij beek met bloesemboom. Circa 1910. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 168 x B 99 c...
D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Hollands impressionistisch landschap met korenschoven en boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 75 cm. In goede staat.
C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.
Hollandse School. Circa 1580. Figuren bij gebouw, taveerne? In originele ongerestaureerde staat, niet ingeschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 23,5 cm. In goede staat.
Pendant van Albert Verhoesen. 1806 - 1881. Twee koeienkoppen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x 9,5 cm. In goede staat.
Hans Richter Johansen. Duitse School. Circa 1920. Hollands havengezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Zeldzaam 16e eeuws Italiaans architectonisch marqueterie schilderij met nature Morte Heilig figuur met aureool en engelen + tekst geschrift staat Romi. Paneel is met houtsoorten belijmd in architecton...
Zeldzaam 16e eeuws Italiaans renaissance architectonisch marqueterie schilderij. Jezus deelt brood aan tafel. Paneel is met diverse houtsoorten belijmd in architectonische stijl en beschilderd. Ongere...
Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Jan Altink, 1969. 1885 - 1971. Landschap met zandpad en boerderij. Houtskool op bruin papier. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Lucio Sarto. 1950 - . 20e Eeuw. Dame op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996. Met ophangsysteem. Naar schilderij uit 1928 'Le peintre et son modele'. Afmeting: H 112 x B 96 cm. In goede staat.
Carl Deiker. 1879 - 1958. Duitse School. Winters landschap met korhoenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 110 cm. In goede staat.
Jo Schrijnder, 1941 Dwingelo. 1894 - 1968. Poldergezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - . Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.
Eugene Brands. 1913 - 2002. Sunrise. Gouache op papier. Afmeting: H 28,5 x B 36 cm. In goede staat.
Pendant. Jose de Siguenza. Twee mondaine dames. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 16 cm. In goede staat.
Evert Moll, 1878-1955. Rotterdams havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Emile Viegers, 1945. 1921 - 1984. Stilleven. Bloempot met amaryllis. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.