Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Johan Haanstra, Portret Theo Wolvecamp
Resultaat: 900 EUR

Johan Haanstra, 1952. 1940 - . Portret Theo Wolvecamp. Wordt vermeld in toekomstige boek Haanstra. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.

Louis W. van Soest, Spaanse flamenco danseressen
Resultaat: 500 EUR

Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Spaanse flamenco danseressen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug
Startprijs 600 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Riviergezicht met huizen en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

2x F. Swaire, Landschappen met figuren
Resultaat: 950 EUR

2x Francis Swaine. 1720 - 1780. Zeldzaam werk!! Géén zeegezichten. Engelse School. Gesigneerd. Eén schilderij voorzijde + beide schilderijen Francis Swaine brandmerk. Landschappen met figuren en vee. ...

Pendant, Man met pijp + man met bierpul
Resultaat: 250 EUR

Pendant. 17e - 18e Eeuw. Man met tabak en pijp + Man met bierpul. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 16,4 cm. In goede staat.

F. Mortelmans, Stilleven met violen
Resultaat: 1.800 EUR

Frans Mortelmans. 1865 - 1936. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 45 cm. In goede staat.

Arie Zuidersma, Landschap bij Drentse Aa
Resultaat: 1.500 EUR

Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Landschap bij Drentse Aa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien
Resultaat: 60 EUR

B. Ligtenberg. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Toegeschr. aan J. Lussenburg, Verso zigeunerin
Startprijs 200 EUR

Toegeschreven aan Jos Lussenburg. 1889 - 1975. Verso zigeunerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Herderin met koeien op zandpad
Startprijs 250 EUR

C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin met koeien op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi
Startprijs 250 EUR

C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin bij schaapskooi en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 78 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Frans havengezicht
Startprijs 450 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Frans havengezicht. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Heidegezicht in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Rivièra
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Rivièra 1961. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 53 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap met waterput en vee. Verso titel achter de boerderij 1944. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.

2 Oude jachtprenten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude/antieke Engelse jachtprenten met jachthonden. Th. Blinks London. Prenten op papier. Afmeting: H 54 x B 76 cm. / H 51 x B 78 cm. In goede staat.

2x Handingekleurde gravures
Startprijs 80 EUR

Twee handingekleurde 18e eeuwse gravures. (1) Gezicht van de nieuwe Korenbeurs. (2) Gezicht van het Oostindisch zeemagazijn Amsterdam. Minimale vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: H 32 x B 42 ...

Antieke gravure, Den Briel met vele schepen
Resultaat: 45 EUR

Antieke gravure. 17e - 18e Eeuw. Den Briel met vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bergdorp
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.

J. van Ronkenstein, Boerderij Diepenheim
Resultaat: 50 EUR

J. van Ronkenstein. 1986. Nr. 15/60, eigen druk. Boerderij Diepenheim. Linosnede op papier. Afmeting: H 31 x B 36 cm. In goede staat.

A. Sokolov, Paardenkar bij blokhut
Startprijs 50 EUR

A. Sokolov. 1992. Russische School. Paardenkar bij blokhut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.

W. Paerels, Vissersboten in baai
Resultaat: 180 EUR

Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 17e Eeuwse twee-master op zee
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. 17e Eeuwse twee-master op zee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In matige staat.

Ongesigneerd, Poezen met hond aan het spelen
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Poezen met hond aan het spelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.