Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten sculptuur
Resultaat: 350 EUR

Houten sculptuur in de stijl van Corneille. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 68 x 4 cm. In goede staat.

J. van der Stap, Dorpsgezicht met figuur bij gracht
Resultaat: 100 EUR

Johan van der Stap. 1874 - 1940. Dorpsgezicht met figuur bij gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

B. Lieshout, Haan met kip
Resultaat: 150 EUR

B. Lieshout. Haan met kip. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Riviergezicht met vrachtaken
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Riviergezicht met vrachtaken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.

Henk Lassche, Stilleven met vis
Startprijs 200 EUR

Henk Lassche, 1986. 1948 - . Stilleven met vis. Acryl op papier. Afmeting: H 20 x B 20 cm. In goede staat.

Herman Paradies, Visafslag Rotterdam
Resultaat: 900 EUR

Herman C.A. Paradies. 1883 - 1966. Visafslag Rotterdam. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.

J. Verbrugge, Ruiters op vossenjacht
Resultaat: 150 EUR

J. Verbrugge. 20e Eeuw. Ruiters op vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 80 cm. In goede staat.

L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret
Resultaat: 140 EUR

L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

17e Eeuws paneel portret
Resultaat: 1.200 EUR

Ongesigneerd 17e - 18e eeuw. Adelijke heer met tulband waarschijnlijk de Toscaanse prins Cosimo de 3e . Afmeting: H 59 x B 52 cm. Olieverf op paneel. In redelijke staat.

Gerriet Postma, Mondriaan
Resultaat: 300 EUR

Gerriet Postma, '95. 1932 - 2009. Mondriaan. Acryl op papier. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.

Herman Berends, Twentse boerderij
Resultaat: 120 EUR

Herman Berends, 1970. 1904 - 1986. Lochem. Twentse boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Twee religieuze achter-glas-schilderijen
Resultaat: 150 EUR

Twee 19e eeuwse religieuze achter-glas-schilderijen met Jezus Christus. Verf laat deels los. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Wim Izaks, De adjudant en haar hond
Resultaat: 350 EUR

Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De adjudant en haar hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.

A. J. Temming, Schevenings strandgezicht met vissersvolk
Resultaat: 450 EUR

Albert J. Temming, Utrecht 1942. Schevenings strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

R. San Miguel, Twee fruitverkoopsters op markt
Resultaat: 325 EUR

Roger San Miguel. 1940 - . Twee fruitverkoopsters op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Resultaat: 1.600 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

M. Tytgat, Portret van heer met medailles
Resultaat: 375 EUR

Medard Tytgat. 1871 - 1948. Portret van een heer met medailles. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Dame met wijnkruik en glas
Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd. Begin 19e eeuw. Dame met wijnkruik en glas in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 31 cm. In goede staat.

Henk Lassche, Tors
Resultaat: 180 EUR

Henk Lassche. 1948 - . Figuur. Titel: Tors. Gouache op papier. Afmeting: H 17 x B 13,5 cm. In goede staat.

Marinus Zwart, Zeegezicht met zeilboten
Startprijs 150 EUR

Marinus Zwart. 1882 - 1970. Zeegezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Resultaat: 550 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven. Vaas met bloemen en Perzisch kleed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

W.J. Schütz, Landschap met bosgezicht
Resultaat: 200 EUR

W.J. Schütz. 1854 - 1933. Landschap met bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 24 cm. In goede staat.

G. Krol, Twentse boerderij met boerin en kippen
Resultaat: 200 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 39 cm. In goede staat.

German Grobe, Schelpenvisser op het strand
Resultaat: 1.100 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser op het strand met vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.