Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees familewapenbord Ø16 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen bord met familiewapen/floraal decor. Minimale chip. Afmeting: H 3 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote Chinese porseleinen monochrome vaas. Geen bodemmerk. Haarlijn in bodem. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Chinese censer
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen censer met reliëf, vissen, vaas, wolken, lotusbloem en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 8 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met balspelende figuren decor. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk tablet met inktpot
Startprijs 350 EUR

19e Eeuws Chinees lakwerk tablet met messing vergulde monturen. Gemonteerd op een porseleinen Foo-hond en porseleinen inktpot. Oor gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 15 x 27 x 18 cm. In redelij...

2 Antieke Chinese knobbelvazen
Startprijs 350 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvazen met zotjes/tekst decor. Eerste helft 20e eeuw. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

4 Antieke Chinese kop en schotels
Startprijs 400 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels. CA Mau Cargo. Sotheby's. Decor van coulissen met hert . Gecontourneerde omranding. 1723 - 1735 Yongzheng. Afmeting: 4 - 7 12,5 cm. In goede staat.

6 Chinese Familie Rose papborden Ø 16,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met Familie Rose tuin decor. Waarvan: Drie borden, goed. Twee borden, haarlijn. Eén bord, chip. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 400 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Met zilveren tuit-uiteinde. Afmeting: 13 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.

Drie Chinese Imari borden Ø 23 cm.
Startprijs 400 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen diepe borden met floraal/goud decor. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Chinese trekpot met rondom landschap en zilveren armaturen bij handvat. Handvat gerepareerd. Afmeting: 11 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Twee Kang Xi borden Ø 22,3 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met kostbaarheden/zotje bij pagode decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met craquelé glazuur + Foo-honden koppen. Afmeting: H 28 x Ø 22 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Japanse schotel Ø 32 cm.
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Japanse schaal met floraal/fruit decor. Craquelé glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.

Chinees familiewapenbord Ø 22,5 cm.
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met familiewapen + goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Chinees Imari geribbelde porseleinen trekpot met bloemvaas/goud decor. Afmeting: 11 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte bord Ø 28,2 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bord met krijgers in landschap decor + verso floraal decor. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.

Chinese 8-hoekige vaas
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met feniks/floraal decor. Octagonaal. Hals afgebroken. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle, Robins egg
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met Robins egg glazuur. Afmeting: H 5,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 40 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/landschap/feniks decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met krekel decor. Afmeting: H 6,7 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Startprijs 400 EUR

Chinees rood glazen snuffbottle. Chinese godheid met vrucht. Afmeting: H 9,2 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 11 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel. Met rondom zotjes in landschap decor + Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 30,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en Familie Verte tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinese terrine
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen terrine met rondom berglandschap decor. Geen bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: 17 x Ø 23,3 cm. In goede staat.

Bronzen vergulde wierookbrander
Startprijs 400 EUR

Zware Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 43,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur, wit met rode tempelhonden. Bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen papegaai
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen papegaai met blauw glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Melk en bloed bord Ø 22,3 cm.
Startprijs 450 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed bord met figuren in landschap/goud decor. Minimale chip + kleine haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinese bronzen spaarpot
Startprijs 450 EUR

Chinese bronzen spaarpot met draak/feniks en vleermuizen. 20e Eeuw. Afmeting: 20,5 x 11 x 13,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas, H 59 cm.
Startprijs 500 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bruin glazuur en figuren decor. Met bodemmerk. Bovenrand scherven ingelijmd. Afmeting: H 59 cm. In redelijke staat.

Vier 18e Eeuwse Chinese Imari borden Ø 22,7 cm.
Startprijs 500 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Twee borden goed, één bord haarlijn, één bord chip. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 19,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kommen met floraal/goud decor. Eén kom haarlijn. Eén kom goed. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Kang Xi bord Ø 22,6 cm.
Startprijs 500 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in tuin/pagode decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinese penselenhouder
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen, opengewerkte penselenhouder met draken, floraal en goud decor. Voorzien van blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 13 x 13,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselkom Ø 10,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen dekselkom met Familie Rose, floraal/goud/karaktertekens decor. Met bodemrand. Afmeting: H 9 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

17e Eeuws Wanli bord Ø 20,7 cm. I
Startprijs 500 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met landschap decor. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 20,7 cm. In goede staat.

Chinese Imari schotel Ø 36 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen diepe schotel. Met floraal/fruit/vogel en goud decor. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

Oud Chinees rol-schilderij
Startprijs 500 EUR

Gesigneerd oud Chinees rol-schilderij met kreeft decor. Houtsnede. Afmeting: H 94 x B 48 cm. In goede staat.

Twee delen Japans of Chinees handwerk
Startprijs 500 EUR

Twee delen Japans of Chinees zijde handwerk. Met tekst en signatuur. Hanen gevechten. Afmeting: H 47 x B 45 cm. In goede staat.

Chinese oorvaas
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met rood-groen glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas + console
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met Foo-hond in tuin decor. Met console. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Stel Chinese dekselpotten H 51 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee grote Chinees porseleinen dekselpotten met zotjes/floraal/Foo-hond decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Chinese Hookah
Startprijs 500 EUR

Chinese Hookah vaas voor waterpijp.Tin, verzilverd. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 500 EUR

Chinese celadon porseleinen vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

7x Chinees porselein
Startprijs 500 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Ca Mau Binh Thuan Cargo. 17e- 18e Eeuw. Bestaande uit: Drie zalfdozen + vier cups. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose borden Ø 22-23 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/floraal/vogel decor. Eén bord haarlijn. Eén bord slecht gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.

Chinese rode schotel Ø 44 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met rood floraal decor. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.

Chinenese schaal Ø 17,7 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met floraal decor, ook verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 17,7 cm. In goede staat.

Chinese bamboe penselenvaas
Startprijs 500 EUR

Chinese uit bamboe gesneden penselenpot met wijsheren in hemelrijk decor + tekst en signatuur. Afmeting: H 17 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startprijs 500 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met vergulding, Foo-honden koppen + bodemmerk. Afmeting: 4,3 x Ø 10 x 14 cm. In goede staat.

Chinees ivoren figuur
Startprijs 500 EUR

19e Eeuws Chinees, uit ivoor gesneden reclining lady op houtgestoken basement. Afmeting: 19 x 6 x 6 cm. met taxatie rapport In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese Imari borden Ø 22,7 cm.
Startprijs 600 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Vier borden heel, twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon schenkkan
Startprijs 600 EUR

Grote Chinees porseleinen schenkkan met groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander (koro)
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander (koro) met Familie Verte draken decor. Staande op drie poten met tijgerkoppen. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese celadon schotel Ø 25,5 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen celadon schotel met strepen. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.

Stel Familie Verte kommen Ø 11,4 cm.
Startprijs 600 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte kommen met feniksen/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,4 cm. In goede staat.

Vier-pas Aziatische reliëf stenen
Startprijs 600 EUR

Vier-pas antieke Aziatische terracotta reliëf stenen met figuren decor. 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 58 x 36 x 7 cm. In goede staat.

Chinese bijl van jade
Startprijs 600 EUR

Grote Chinese uit jade gesneden rituele bijl met drakenkop. Afmeting: 30 x 15 x 5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 29,3 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose schaal met geisha's in tuin decor. Verso rood glazuur. Gecontourneerd. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 29,3 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookpot
Startprijs 600 EUR

Antieke Chinese celadon wierookpot met bodemmerk. Eén oor mist. Afmeting: 10 x Ø 15,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pot
Startprijs 600 EUR

Grote Chinees porseleinen viskom met floraal decor. Afmeting: H 19 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32,5 cm.
Startprijs 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met octagonale hals. Floraal/krekel decor. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin met diverse armen, zittend op lotusbloem. Enkele vingers beschadigd. Afmeting: H 46 cm. Verder in goede staat.

2 Chinese Queng Lung dekselvazen
Startprijs 700 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale Queng Lung dekselvazen met landschap decor. Beide vazen bovenrand ingekort. Eén deksel gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Chinese plaquette in lijst
Startprijs 700 EUR

Grote gesigneerde Chinees porseleinen plaquette met kraaienvoorstelling en tekst. Afmeting: H 46 x B 29 cm. In goede staat.

Zeer grote Chinese gemberpot
Startprijs 800 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom kostbaarheden/figuren decor. Haarlijn. Afmeting: H 27 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 31 cm.
Startprijs 800 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotel met landschap/spelende zotjes/godheid/floraal/vogel en goud decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese cloisonné schaal Ø 30 cm.
Startprijs 800 EUR

Grote Chinese cloisonné schaal met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese vaas (blauw/wit)
Startprijs 900 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met keizerlijk figuren rondom + floraal. Afmeting: H 46,7 cm. In goede staat.

Chinese/Tibetaande keizerlijke buste
Startprijs 950 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese/Tibetaanse keizerlijke buste op houtgestoken console. Afmeting: 54 x 35 x 16 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose trompet-vormige knobbelvaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 19,2 cm. In goede staat.

6x Chinees porselein
Startprijs 1.000 EUR

Zes Chinees porseleinen verdeelschalen met landschap decor. Twee stuks 18e eeuw. (1) Kang Xi, figuren decor, zes tekens bodemmerk, chip. (2) 18e Eeuws landschap, chip. 25 - 27 cm. Drie delen chip. Dri...

Chinees Kang Xi bord Ø 16,7 cm.
Startprijs 1.000 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang XI bord met gecontourneerde omranding. Met figuren decor, verso zeebranding decor. Zes tekens bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.

Chinees Kang Xi/Fam. Verte bord Ø 16,2 cm.
Startprijs 1.000 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte bord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.

Chinese pot
Startprijs 1.000 EUR

Fijn gedecoreerde grote Chinees porseleinen vaas met oren en floraal/landschap decor in coulissen. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34 x Ø 27 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 42,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon-kleurig glazuur. Floraal/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse figuren
Startprijs 1.000 EUR

Twee zeldzame antieke Japanse porseleinen Imari figuren. Japans paar. Eén chip. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas H 40,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Chinese gele kom Ø 15 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Chinese, oker-gele porseleinen kom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese Wanli kom
Startprijs 1.100 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli kom met floraal/coulissen en vogel in landschap decor. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: H 9,5 - Ø 22 cm. In goede staat.

2 Grote Chinese schotels Ø 32 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Twee grote zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal/perkament schildering. Eén bord randrestauratie. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.

Antiek Chinees Blanc de chine figuur
Startprijs 1.200 EUR

Antiek Chinees porseleinen Blanc de chine figuur. Chinese keizer. Bakfouten. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Zeldzame Familie Rose schotel Ø 32 cm.
Startprijs 1.400 EUR

Zeldzaam grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met geisha's in tuin bij pagode/goud decor. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.

Chinese draken-dekseldoos
Startprijs 1.400 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met draken decor en zes tekens bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: H 10 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame Chinese Ghendi
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Ghendi schenkkan met tuin/paarden decor. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees Generaal Duff bord Ø 23,2 cm.
Startprijs 1.800 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met Europeanen decor, Generaal Duff + goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 46,8 cm
Startprijs 1.800 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen celadon-draken schaal. Draken in vuurzee. Afmeting: H 14,5 x Ø 46,8 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas H 41,5 cm.
Startprijs 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom geisha's met vliegers decor. Bodem heeft dubbele blauwe ring. Afmeting: H 41,5 x Ø 33 cm. In goede staat.

Stel Chinese schenkkannen
Startprijs 2.000 EUR

Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen schenkkannen met floraal decor. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 2.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: H 29,5 x Ø 24 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 2.000 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: 17 x Ø 15 cm. In goede staat.

Stel Chinese Familie Verte dekselvazen, H 65 cm.
Startprijs 2.400 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met tuin/vogel/foo-honden decor. Met signatuur. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Twee zeer grote Chinese vazen H 61 cm.
Startprijs 2.500 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/Foo-honden koppen/ringen decor. Met bodemmerk 1 vaas klein haarlijntje. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.