19e Eeuwse Japanse opengewerkte bronzen vaas met floraal/paradijsvogel decor op houten sokkel. Afmeting: H 25 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese celadon wierookpot met bodemmerk. Eén oor mist. Afmeting: 10 x Ø 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met bloesem decor. Met bodemmerk in vorm van een blad. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse vissoorten en krab decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie kopjes minimale chips. Twee schotels beschadigd. Eén schotel haarlijn. E...
Twee delen 19e eeuws Chinees Kantonees porselein. Onder andere; Eén grote schotel, floraal/figuren decor, goed. Eén vaas, figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 41 cm./ H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Quan Yin met celadon glazuur en restvergulding. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. (1) Ivoor-kleurige cup met bamboe decor. (2) Kopje van eierschaal porselein met landschap decor + bodemmerk. (3) Kopje met groen glazuur + bodemmerk. (4) 18e Eeuws bord m...
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in tuin/vogels/paradijsvogels decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen vazen. Divers. Geen bodemmerk. Afmeting: H 11 - 15,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen draken cachépot met floraal decor. Afmeting: H 39 - Ø 36 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. 19e Eeuw. Met figuren/floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 46 cm. In matige staat.
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Eerste helft 20e eeuw. Gestikt, met karaktertekens. Afmeting: 160 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met draak/karper decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen celadon-draken schaal. Draken in vuurzee. Afmeting: H 14,5 x Ø 46,8 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Chinees porseleinen plaquette met kraaienvoorstelling en tekst. Afmeting: H 46 x B 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met krijgers in landschap decor. In goede staat. Afmeting: H 27 cm.
Antiek Chinees, uit hoorn gesneden Quan Yin figuur met pijl en boog. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen monochrome vaas. Geen bodemmerk. Haarlijn in bodem. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese jade trekpot met bamboe-decor. Afmeting: 6,5 x 14 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk, bamboe en karaktertekens decor. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Chinees keramieken trekpot in noot-vorm. Ongemerkt. Afmeting: 12 x 16,5 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Chinees jade tablet met zes jade cups. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/vogel/goud decor. Haarlijn handvat + chip tuit. Afmeting: 14 x 17 x 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met feniks/floraal decor. Octagonaal. Hals afgebroken. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte theebus met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenpot. Draak in wolken decor. Afmeting: H 24 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met rondom Chinese figuren in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom geisha's met vliegers decor. Bodem heeft dubbele blauwe ring. Afmeting: H 41,5 x Ø 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek-stijl trekpot met landschap + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 16 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese roodlak dekseldoos op messing. Rotsachtig landschap decor. Afmeting: 5 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Chinese Sung porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 15,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen viskom met floraal decor. Afmeting: H 19 x Ø 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette met tijgervoorstelling in landschap. Met tekst en signatuur. Afmeting: H 42 x B 26 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schaal met dikke wand. Afmeting: H 10 x Ø 28,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geisha en zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Lot Japans/Chinees porselein. Bestaande uit: Vier octagonale schotels, 1800. Eén Queng Lung bord, 18e eeuw. Eén schotel met zilveren montuur. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen Imari borden met figuren in interieur/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met draken decor en zes tekens bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: H 10 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpotten met floraal/vogel decor. Eén deksel gerestaureerd. Eén bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 19e eewse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal decor. Twee grote kommen; één met haarlijnen + chip, en één met chips. Drie kleine kommen; één met chip, één met chips, één gaaf. Afm...
Grote Chinees porseleinen nekrust in de vorm van een kind met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 17,5 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Acht Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Capucijner. Haarlijnen. Twee goed. Afmeting: 7 - 10 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in tuin decor + zes tekens bodemmerk + tekst. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse cloisonné Meiji pijpvazen met draken/paradijsvogels/floraal decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 25 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met ruiter in landschap + tekst decor. Acht tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 11,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pattipan met gecontourneerde omranding, floraal/goud/geisha decor. Afmeting: 14 x 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen censer met reliëf, vissen, vaas, wolken, lotusbloem en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur. Draken/floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met console. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Ca Mau Binh Thuan Cargo. 17e- 18e Eeuw. Bestaande uit: Drie zalfdozen + vier cups. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte beeld. Geisha op console. Afmeting: H 29 cm. gerestaureerd. redelijk goede staat.
Vijf antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen. Divers. Circa 1900. Met bodemmerken. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 - 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met oren en op drie poten. Wit craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood-blauw-groen verlopen glazuur. Met merkteken. Afmeting: H 11,5 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Japanse of Chinees porseleinen chocolade koppen met deksel. Floraal + goud decor. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen draken-dekseldoos met zes tekens bodemmerk. Randschade bovenrand onderste deel. Afmeting: H 18 x Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Beide borden haarlijnen, één met chips, één met gaten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Chinese rookkwarts snuffbottle met figuur/veulen decor. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen snuffbottle met Robins egg glazuur. Afmeting: H 5,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen neksteun. Sung-stijl. Floraal/vogel decor. Afmeting: 11 x 25,5 x 15,8 cm. In goede staat.
Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit: Drie-delige kop en schotel set met figuren/goud decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse porseleinen schotels met landschappen/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: 29 - 39,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schaal met diverse draken in zee decors. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese cloisonné schaal met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 30 cm. In goede staat.
Chinese, oker-gele porseleinen kom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met donker paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Octagonale censer met teksten en bodemmerk. (2) Chicken cup met bodemmerk. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne trekpot met Familie Rose floraal decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 13 x 19 x Ø 10 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees jade gesneden Foo-hond. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7,5 x 3,5 x 3,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse porseleinen Japanse Imari rijstkom met deksel. Floraal/goud decor. Minimale chip. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Drie diverse Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Lot China/Japan. Onder andere; diverse snuffbottles + twee Yixing trekpotten. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Chinese/Japanse porsleinen borden. Divers. Floraal/landschappen decor. Eén bord floraal randschade gelijmd, verder goed. Afmeting: Ø 25 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen hectagonale dekseldoos met floraal decor. Afmeting: 6 x 9 x 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/landschap/feniks decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met floraal/goud decor. Minimale chip deksel. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met tuin decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambé oorvaas met creme/rood/blauw verlopen craquelé glazuur. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen koppen met tuin decor. Waarvan: Eén kop gaaf, drie koppen haarlijn, één kop chip. Afmeting: 4,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 39,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen hoge cup met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocoladekoppen +1 schotel. Met floraal/goud decor. Eén kop goed. Eén kop en schotel haarlijn. Afmeting: 9 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen boeddha figuren. Handbeschilderd + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met vleermuis op deksel + merkteken onder deksel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 6 cm. In goede staat.