Grote 19e eeuwse Japanse Kutani schotel. Mooie kwaliteit. Met Samurai + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...
Zeldzame antieke Chinees porseleinen chocoladekan met blauw floraal en goud decor. Chine de commande. Eind 18e eeuw. Afmeting: 23 x 21 x 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/figuren en goud decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Zes oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor + goudrand. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Lot van elf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Acht borden goed. Drie borden chips of haarlijnen. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Floraal. Eén theebus met zilveren dop, goed. Eén trekpot, tuit ingekort. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Queng Lung porselein. Bestaande uit: Twee kastkommen met floraal decor. Eén kom chips. Eén kom scheur + scherf. Daarbij nog één papbord met tuin decor, haarlijn. Afmeting:...
Chinese bronzen Quan Yin met fluit staande op schildpad. eind 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Heeft gaatje in bodem gezeten. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 30 x Ø 13,3 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen lampenvoet met karaktertekens en foo-honden koppen. Twee-lichts. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen vaas met rondom landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republiek vaas met watervogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinese wit-metalen scepter met boeddha's en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x penselenvaas met blauw glazuur en bamboe decor, met bodemmerk. 1x blauw-rode vaas op tripod. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Blanc de chine Quan Yin. 19e Eeuw of ouder. Restauraties. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Chinees vergulde bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Grote gemberpot, ice crack, haarlijn. Eén 18e eeuws bord, koekoek in huisje, haarlijn + chips. Twee 18e eeuwse borden met tuin decor, chips. Afmeting: 20 -...
Vijf stuks 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Twee schotels goed, één schotel gelijmd, één schotel chip, één schotel haarlijn. Alle cups goed. Afmeting: 4 x Ø ...
Chinees porseleinen drakenschotel met vleermuis/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met figuren in landschap decor. 1x Schaal met vleermuis decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Grote balustervormige Chinees porseleinen vaas met vijverpartij/karper/tekst decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/figuren decor. Bodemmerk. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Landschap decor. 19e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan met rood glazuur en floraal decor. Familie Rose dekseldoos met zotjes decor. Pot met tekst/floraal/vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 9...
Zes antieke Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese houtgesneden, gepolichromeerde vergulde tempelwachters op lotusbloemen. Afmeting: 43 - 44 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken figuren met polychromie. Bestaande uit: Gepolychromeerde tempelwachter. Boeddha in lotushouding met muntstuk in rug. Chinese god op rots met restpolychromie. Afmeting...
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd met restvergulding. Kleine beschadigingen. Afmeting: 15 -28 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees houtgestoken hoofd met hoofdbedekking. Afmeting: 31 x 20 x 21 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek Oosters/Chinees houtsnijwerk. Boeddhistisch/Chinees. Deels verguld. Afmeting: 25 - 61 cm. In goede staat.
Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken spiegels met dieren. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 46 cm. / H 70 x B 66 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met draak/paradijsvogel decor. Familie Rose. Deksel mogelijk niet origineel. Gerestaureerd. Afmeting: 15 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese wit porseleinen trekpot met reliëf draken decor + bodemmerk. Afmeting: 14 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Groot Chinees terracotta figuur met restpolychromie. Armen gerestaureerd. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draak in wolken decor. Rood-wit. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren en goud decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees lakwerk tablet met messing vergulde monturen. Gemonteerd op een porseleinen Foo-hond en porseleinen inktpot. Oor gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 15 x 27 x 18 cm. In redelij...
Drie antieke Chinees porseleinen (gember) potten. Eén dekselpot met floraal decor + Foo-hond, haarlijn. Twee gemberpotten met landschap decor, grote pot heeft rond gaatje in bodem. Afmeting: H 17 - 22...
Negentien delen oud/antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuws. Onder andere; kopjes, schotels, schaaltjes. Diverse beschadigingen + haarlijnen. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor en gecontourneerde omranding. Eén schotel goed, alle kopjes haarlijn. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In redelijke staat.