Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lachende boeddha. Haarlijn. Afmeting: 24 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met floraal decor (tobacco leaf) en zilveren handvat. Restauratie. Deksel mist. Chip tuit. Afmeting: 14 x 14 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met tuin decor, divers. Waarvan: één kop en schotelset goed. Twee kopjes chips/haarlijnen. Eén schotel goed, één schotel haarlijnen. Afmeting:...
Drie grote antieke Chinese/Japanse porsleinen borden. Divers. Floraal/landschappen decor. Eén bord floraal randschade gelijmd, verder goed. Afmeting: Ø 25 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Lot China/Japan. Onder andere; diverse snuffbottles + twee Yixing trekpotten. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Beide borden haarlijnen, één met chips, één met gaten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met console. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes met floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chip. Andere goed. Afmeting: 4 x Ø 6,6 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porseleinen. Vier Chinese koppen. Floraal/tuin decor. Twee koppen haarlijn. Twee koppen goed. Afmeting: 4,5 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. (1) Floraal, goed. (2) Landschap/pagode, goed. Eén kop, floraal, haarlijn. Rest goed. Afmeting: H 7,8 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinese porseleinen Imari schotels met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 11, 5 cm. In goede staat.
Zes Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vissenkom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 28 x Ø 31 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Onder andere: drakenkom, schaaltje met bladdecor, bloempotje met groen glazuur, bloempot grijs craquelé glazuur en lotusbloem schaal. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Drie diverse Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse porseleinen schotels met landschappen/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: 29 - 39,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. 19e Eeuw. Met figuren/floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 46 cm. In matige staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x diep bord met zotjes + bodemmerk, haarlijn en chip. 1x Queng Lung bord met landschap/pagode decor, haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Japans/Chinees porseleinen wijnbekers met draken/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek Japans porselein. Onder andere: Drie delen Imari, twee borden, dekselvaas en twee kommen. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.