Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met floraal decor. Minimale haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 36 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Mooie patina. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen schotel met familiewapen decor. Afmeting: Ø 27,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met pioenrozen decor. Beiden beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm. Met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 18 cm. In goede staat.