Vier antieke Delfts blauwe Porceleyne Fles wandborden. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 22 - 25 cm. In goede staat.
Zeldzaam Belgisch handbeschilderd Jugendstil theeservies met floraal decor. Moreau Frerer Liege. Circa 1900. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, vier kop en schotels, waarvan twee kopjes haarlijn...
Achtentwintig stuks 18e - 19e eeuwse tegels. Beugeltas model. Zeven keer vier-pas. Rococo-stijl. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig Friese tegels met decor van landschappen met huis + zeilboot. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig stuks antieke Friese tegels. Divers. Landschap/figuren decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Spaans Fayence 3-pas tegeltableau. NTRA SRA Dela Esperanza. Circa 1900. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.
Lot van twintig Hollandse mangaan-kleurige tegels met terpdorpen/watergezichten. Chips. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
Antieke smeedijzeren bijzettafel met zes-pas Turks Iznik tegeltableau. Eén tegel gelijmd. Afmeting: 42 x 52 x 37 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans eierschaal porseleinen kop en schotels met deksels. Figuren/teksten decor. Met bodemmerk. Drie schotels goed, twee met haarlijn, één beschadigd. Zes kopjes goed. Vijf deksels goed. A...
Drie delen Duits porselein. Twee papegaaien van Karl Ens Volkstedt, waarvan één staart gelijmd en één gaaf. En een haan van Kaiser Porzellan, ontwerp Guiseppe Tagliarol, no. 430 van 3000, goed. Afmeti...
Oude/antieke handbeschilderde porseleinen plaquette. Herberg voorstelling. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Delftse Fayence pendule op console. Rococo-stijl. Console is gaaf. Klok en wijzerplaat is gelijmd. Functie niet getest. Afmeting: 44 cm. In redelijke staat.
Italiaanse Capodimonte piedestal met bloempot. San Marino. Met renaissance figuren/goud decor. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 116 x Ø 27 cm. In goede staat.
Polychrome Delftse Fayence sierschotel met duif. Circa 1900. Gemerkt APK. Chips. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.
Twee porseleinen figuren. 20e Eeuw. 1x Schaubach, Duitsland. 1x Royal Worchester England. Afmeting: H 19 - 22 cm. In goede staat.
Twee Majolica plaquettes in Jugendstil-stijl. Vrouwen bij druivenranken. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Engels keramiek. Staffordshire England. 1x Schenkkan Staffordshire. 1x Jardiniere Staffordshire. 1x Mand, handgrip gelijmd. 3x Bloempotten, waarvan één gelijmd, één met chip, en één g...
Twaalf-delig Royal Copenhagen Denmark porseleinen theeservies. Met blauw floraal decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
Vier antieke Engelse keramieken borden. Answorth Bros Hanley. Chinoiserie decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse porseleinen duiven. 1x Western Germany. 1x Gemerkt L.P.G. handgemalt. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Zes Duitse Dresden porseleinen figuren met filigrain jurken. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 11 cm.In redelijk/goede staat.
Twee Duitse kobalt blauwe porseleinen vazen met floraal decor + goudrand. Circa 1960. Ongemerkt. Afmeting: H 27 x Ø 15 cm. In goede staat.
Duitse Goebel porseleinen figuur. Violist. 1935 - 1949. Eén minimale chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil terracotta wandplaquette. Letter D BB 5299. Circa 1900. Afmeting: Ø 33 - 35 cm. In goede staat.
Acht stuks diverse oude/antieke Duitse porseleinen figuren. Onder andere: 7x Thüringen + 1x N. Kings. Enkele minimale chips. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Negen delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Acht delen kerststal, met monogram. Eén deel Hummel, wijwaterhouder. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Drie-delige hoogglans polychrome Ivora Gouda plateel set. Circa 1910. Bestaande uit: Twee schenkkannen en een tablet. Floraal decor. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Vijf antieke Duitse bierpullen. Divers. Circa 1900. Floraal/figuren + bodemvoorstelling. Eén pul haarlijnen bodem. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen bierpullen met stadsgezichten. Circa 1910. Onder meer: Dresden, Neustand am Aisch, Hamburg,Valkenberg. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Vier-delig porseleinen servies met zilveren monturen. Handbeschilderd met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Antiek Hollands mangaan-kleurig tegeltableau met bijbelse verzen voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 - 145 cm. In matige staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen lamp, 3-lichts, met figuren voorstelling. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Vijf delen Engels bisquit porselein. Wedgwood Engeland. 20e Eeuw. Bestaande uit: vier schalen + dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Villeroy & Boch historisme porseleinen schenkkannen met bachus/floraal decor. Circa 1880. Eén stukje gelijmd + chip. Afmeting: 34 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Limoges porseleinen handbeschilderde tafellamp met floraal/goud decor in empire stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Majolica. Circa 1900. Bestaande uit; Jardiniere, twee vazen en een schenkkan (Waechtersbach). Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.
Antiek vier-delig Hollands rookstel van plateel. Met floraal decor. Breetvelt Gouda M.B. A. Circa 1915. Afmeting: 10 x 38 x 27 cm. In goede staat.
Majolica bloempot op zuil met floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Enkele chips onderrand bloempot. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits Fayence bord. Hanau. Met hert in landschap decor. Chinoiserie. Afmeting: Ø 25,3 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen theeservies. Groene draak + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theepot, zes kop en schotels, suikerpot, zes ontbijtborden, één vaas. Afmeting: 7 - 26 cm. In go...
Grote witte Duitse Meissen porseleinen haan. Tweede helft 20e eeuw. Ontwerp J.J. Kaendler in 1741 modelnummer 77169 en met nummer 1387. Twee veren stuk af en 1 veer gelijmd. Afmeting: H 42 cm. In rede...
Oostenrijkse Majolica vaas. Amfora Fayence Wien met goud fazant. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse baardmankruik met medaillon uit Frechen. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 31 x Ø 22 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Gemerkt D. AX-7. Afmeting: Ø 50 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse porseleinen ovale schalen. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: 21 - 35 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Eén bord goed, rest chip. En één bord met haarlijnen. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Hollands polychrome tegeltableau met spreuk 'Die pleit om een koe, geeft er één toe'. Afmeting: H 26 x B 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence polychrome papbord met buste en floraal decor. Randschade. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Antiek Royal Copenhagen serviesgoed. Bestaande uit: Eén theepot, chip. Eén kaarskandelaar. Eén kop + schotel. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse Zwiebelmuster porseleinen schotel. Gemerkt met h. Circa 1900. Afmeting: Ø 39,6 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Empire basaltware theepot met Hollandse 835/000 zilveren theezeef. Afmeting: 11 x 21 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Perzische handgedreven schalen. Messing/plated. Afmeting: Ø 20 - 34 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen theeservies met floraal decor. Circa 1880. Eén haarlijn theepot. Verder in goede staat. Afmeting: 6 - 16 cm.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence ziekenkom met oren. Voorzien van floraal decor. Haarlijn. Afmeting: 7 x 22 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse fayence Hanau schotel met chinoserie decor. Beschadigd. Afmeting: Ø 35,6 cm. In redelijke staat.
Antieke Makkumer Tichelaar fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 5 x Ø 34,5 cm. In goede staat.
Antieke Makkumer Tichelaar fayence plooischotel met havengezichten in coulissen decor. Afmeting: H 5,5 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig polychrome Delfts fayence kaststel met landschap decor van Porceleyne Fles schilder J 3/4 A. Delft. Beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In matig/redelijk staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen plaquette. Damesportret, verso Ester Damfreville. Geschilderd door E. Yvelot 1879. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Rörstrand Zweden, East Indies deelservies. Zeven kop + schotels. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Porseleinen dekseldoos met messing ornamenten. Met vogel/vlinder/floraal decor. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antiek Engels keramieken theeservies. Circa 1890. Booth Silicon China England. The Pompadour decor. Enkele beschadigingen, haarlijnen. Bestaande uit: 15x kop en schotels, circa 30 bordjes, theebus, th...
Twee moderne gesigneerde schalen. Geglazuurd keramiek. Circa 1990. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
Grote oude aardewerken schaal. Gesigneerd Takeshi Yasuda. Sprung bottom Sansai glaze oxidized stone. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 35 x 27 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse historisme, neo renaissance, geglazuurde steengoed schenkkannen. Circa 1880. Afmeting: 19 - 34 cm. In goede staat.
Porseleinen Rosenthal figuur. Duitsland. Kunstabteilung door Max Hermann Friz, 1873 - 1948. Jongen met windhond. Afmeting: 17 x 19 x 9 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse Hummel lampenvoeten. Eén lamp chip (bodemrand). Eén lamp gelijmd. Eén lamp goed. Afmeting: H 25 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse Zuid Holland polychrome platelen vaas. Circa 1910. Jugendstil. Floraal. Schilder W. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Acht stuks wandtegels, religieus. En een 4-pas tegeltableau, vogelkooi decor. Beschadigd. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijke staat.
Zes polychrome Hollandse Makkumer wandtegels. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome Jugendstil Majolica cachepotten met floraal decor. Genummerd. Circa 1910. Afmeting: Ø 18 - Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor + messing deksel. Merkteken kruis + H. Circa 1900. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Set van twaalf 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Twee borden gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Floraal. Beschadigd, deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 28 cm. In matig/redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. 2x Chinoiserie decor. 1x Bloempot decor. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Makkumer Tichelaar schotel met chinoiserie decor + Kang Xi merkteken. Lichte randschades. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Delftse Fayence borden. 18e - 19e - 20e Eeuw. Divers. Diverse merktekens. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten. Engeland. Floraal decor. Circa 1910. Afmeting: Ø 25 - Ø 27 cm. In goede staat.
Antieke Majolica Jugendstil cachepot + hangpot. Circa 1900. Afmeting: 15 - 24 cm Ø. In goede staat.
Grote antieke keramieken cachepot met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 22 x Ø 28 cm. In goede staat.
Tien-delig Japans Satsuma theeservies met draken/figuren/goud decor. Met bodemmerk. Eén deksel melkkan mist, verder goed. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.
Tien Duitse porseleinen + keramieken bierpullen, onder andere met tinnen deksels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 15 - 23 cm. In goede staat.
Twee delen Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Olifant, gemerkt H + S met kroon. En een verdeelschaal, Schumann-Schmidt Berlin. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Delftse polychroom Fayence borden. Gemerkt PK. Eén chip. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Arnhem platelen vaas. Decor Nippon. Floraal. Circa 1915. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Porseleinen figurale tafellamp met glazen lampenkamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse polychrome Doré trekpot met chinoiserie/goud decor. Gemerkt APK. Minimale chips. Afmeting: 14,5 x 17 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome vaas met ribbels. Met vogel/floraal decor. Octagonaal. Gemerkt A.P.K. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Eén-persoons vier-delig Herend porseleinen mokka set. Met floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Delftse Fayence lampenvoet met messing. Chinoiserie/landschap/vogel decor. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Royal Copenhagen porseleinen eend, nummer 1934. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. 1x Groot geschulpt, van Duyn. 1x Kleiner, ongemerkt, lichte randschade. Afmeting: Ø 23 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica cachepot met polychrome/floraal decor. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 22 x Ø 25 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Twee maal met bodemmerk. Lichte randschades. Afmeting: Ø 30 - 35 cm. In goede staat.