18e Eeuws Delfts Fayence polychrome papbord met buste en floraal decor. Randschade. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Antiek Royal Copenhagen serviesgoed. Bestaande uit: Eén theepot, chip. Eén kaarskandelaar. Eén kop + schotel. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse Zwiebelmuster porseleinen schotel. Gemerkt met h. Circa 1900. Afmeting: Ø 39,6 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Empire basaltware theepot met Hollandse 835/000 zilveren theezeef. Afmeting: 11 x 21 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Perzische handgedreven schalen. Messing/plated. Afmeting: Ø 20 - 34 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen theeservies met floraal decor. Circa 1880. Eén haarlijn theepot. Verder in goede staat. Afmeting: 6 - 16 cm.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence ziekenkom met oren. Voorzien van floraal decor. Haarlijn. Afmeting: 7 x 22 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse fayence Hanau schotel met chinoserie decor. Beschadigd. Afmeting: Ø 35,6 cm. In redelijke staat.
Antieke Makkumer Tichelaar fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 5 x Ø 34,5 cm. In goede staat.
Antieke Makkumer Tichelaar fayence plooischotel met havengezichten in coulissen decor. Afmeting: H 5,5 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig polychrome Delfts fayence kaststel met landschap decor van Porceleyne Fles schilder J 3/4 A. Delft. Beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In matig/redelijk staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen plaquette. Damesportret, verso Ester Damfreville. Geschilderd door E. Yvelot 1879. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Rörstrand Zweden, East Indies deelservies. Zeven kop + schotels. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Porseleinen dekseldoos met messing ornamenten. Met vogel/vlinder/floraal decor. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antiek Engels keramieken theeservies. Circa 1890. Booth Silicon China England. The Pompadour decor. Enkele beschadigingen, haarlijnen. Bestaande uit: 15x kop en schotels, circa 30 bordjes, theebus, th...
Twee moderne gesigneerde schalen. Geglazuurd keramiek. Circa 1990. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
Grote oude aardewerken schaal. Gesigneerd Takeshi Yasuda. Sprung bottom Sansai glaze oxidized stone. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 35 x 27 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse historisme, neo renaissance, geglazuurde steengoed schenkkannen. Circa 1880. Afmeting: 19 - 34 cm. In goede staat.
Porseleinen Rosenthal figuur. Duitsland. Kunstabteilung door Max Hermann Friz, 1873 - 1948. Jongen met windhond. Afmeting: 17 x 19 x 9 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse Hummel lampenvoeten. Eén lamp chip (bodemrand). Eén lamp gelijmd. Eén lamp goed. Afmeting: H 25 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse Zuid Holland polychrome platelen vaas. Circa 1910. Jugendstil. Floraal. Schilder W. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Acht stuks wandtegels, religieus. En een 4-pas tegeltableau, vogelkooi decor. Beschadigd. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijke staat.
Zes polychrome Hollandse Makkumer wandtegels. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome Jugendstil Majolica cachepotten met floraal decor. Genummerd. Circa 1910. Afmeting: Ø 18 - Ø 21 cm. In goede staat.