Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
208 Resultaten
Verkocht
3 Delftse vazen
6024
3 Delftse vazen

Resultaat:

900 EUR

Twee Franse Empire vazen
6025
Twee Franse Empire vazen
Startprijs 650 EUR
4 Apothekerspotten
6026
4 Apothekerspotten
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Herend mokka set
6027
Herend mokka set

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Turkse schaal Iznik Ø 30,7 cm.
6028
17e Eeuwse Turkse schaal Iznik Ø 30,7 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
2 Delftse dekselpotten
6029
2 Delftse dekselpotten

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Porseleinen theeservies
6030
Porseleinen theeservies

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee Jugendstil Majolica cachepotten
6031
Twee Jugendstil Majolica cachepotten

Resultaat:

140 EUR

Zwart porseleinen trekpot
6032
Zwart porseleinen trekpot
Startprijs 300 EUR
Verkocht
6 Hollandse borden Amstel
6033
6 Hollandse borden Amstel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
5 Hollandse borden
6034
5 Hollandse borden

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse M.O.L. schalen
6035
Twee 18e eeuwse M.O.L. schalen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6 Hollandse borden M.O.L.
6036
6 Hollandse borden M.O.L.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
6 Hollandse borden M.O.L.
6037
6 Hollandse borden M.O.L.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Hollands tegeltableau
6038
Hollands tegeltableau

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
18e Eeuws Delfts bord Ø 16,5 cm.
6039
18e Eeuws Delfts bord Ø 16,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Delftse wijwaterhouder
6040
Delftse wijwaterhouder
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zeldzaam theeservies
6041
Zeldzaam theeservies

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Royal Copenhagen serviesgoed
6042
Royal Copenhagen serviesgoed

Resultaat:

50 EUR

Vijf-delig Delfts kaststel
6043
Vijf-delig Delfts kaststel
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Hutschenreuther bord
6044
Hutschenreuther bord

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Basaltware theepot met zilveren theezeef
6045
Basaltware theepot met zilveren theezeef

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zeldzame Franse sierschotel Ø 38 cm.
6046
Zeldzame Franse sierschotel Ø 38 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Zes Perzische schalen
6047
Zes Perzische schalen

Resultaat:

70 EUR