Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 200 EUR

Antiek vijf-delig polychrome Delfts fayence kaststel met landschap decor van Porceleyne Fles schilder J 3/4 A. Delft. Beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In matig/redelijk staat.

2x 19e Eeuws porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee delen 19e eeuws porselein. (1) Kratervaas met landschap en goud decor, circa 1820. (2) Schenkkan met jacht en goud decor, circa 1820. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.

Rosenthal sevies
Resultaat: 80 EUR

Duits Rosenthal porseleinen deelservies. Pompadour met goud decor. Bestaande uit: Twee kop en schotels, twee gebaksborden, theekan, suikerpot, en een los kopje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 - ...

Antiek lot Zwiebelmuster porselein (11x)
Resultaat: 80 EUR

Elf antieke Duitse porseleinen borden met Zwiebelmuster decor. Gemerkt met R. Circa 1900. Twee borden met haarlijn. Rest goed. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Set porseleinen dekselvazen, H 39 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee grote porseleinen dekselvazen met guirlandes/portretmedaillons en goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. x Ø 17 cm. In goede staat.

Rosenthal figuur
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen Rosenthal figuur. Duitsland. Kunstabteilung door Max Hermann Friz, 1873 - 1948. Jongen met windhond. Afmeting: 17 x 19 x 9 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen lachende boeddha. Figuur met celadon craquelé glazuur. Afmeting: 13 x 14 x 11,5 cm. In goede staat.

Porseleinen arend
Startprijs 200 EUR

Grote Duitse porseleinen arend. Dresden. 20e Eeuw. Chip staart. Afmeting: 34 x 36 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen tafelschaal. Gemerkt Napels. Met vier dragende putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl schenkkan
Resultaat: 80 EUR

Jugendstil-stijl handbeschilderde schenkkan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Hollandse plateelklok, 1910
Resultaat: 130 EUR

Hollandse platelen Jugendstil klok. Milana Gouda. Schilder J. Circa 1910. Floraal decor. Functies niet getest. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Boerin melkt koe
Resultaat: 45 EUR

4-Pas Delfts tegeltableau. 19e Eeuw. Boerin melkt koe. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.

6 Religieuze tegels
Resultaat: 50 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse mangaan kleurige religieuze tegels in lijst. Divers. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Delftse plaquette
Startprijs 75 EUR

Antieke Delftse fayence plaquette met veerpont decor. In eiken lijst. Circa 1900. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Lot wandtegels (religieus)
Resultaat: 110 EUR

Acht stuks wandtegels, religieus. En een 4-pas tegeltableau, vogelkooi decor. Beschadigd. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijke staat.

4 Engelse Sunderland kastkommen
Startprijs 60 EUR

Vier grote 19e eeuwse Engelse Sunderland Luster Creamware keramieken kommen met figuren/goud decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In goede staat.

Twee antieke Majolica cachepotten
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke polychrome Jugendstil Majolica cachepotten met floraal decor. Genummerd. Circa 1910. Afmeting: Ø 18 - Ø 21 cm. In goede staat.

Antieke theebus met Zwiebelmuster decor
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor + messing deksel. Merkteken kruis + H. Circa 1900. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Drie Hollandse tegeltableau's, 1800
Startprijs 650 EUR

Drie antieke Hollandse mangaan twaalf-pas tegeltableau's. Religieus. Circa 1800. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In redelijke staat.

3x Meissen soepborden
Startprijs 90 EUR

Drie Duitse Meissen porseleinen soepborden met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Lot Hongaars Hollohaza porselein (18x)
Resultaat: 60 EUR

Lot Hongaars Hollohaza porselein. Onder andere: dekseldozen, tafelbellen, vaas et cetera. 20e Eeuw. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse schotels
Resultaat: 225 EUR

Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Twee maal met bodemmerk. Lichte randschades. Afmeting: Ø 30 - 35 cm. In goede staat.

30 Stuks Antieke Friese tegels
Resultaat: 190 EUR

Dertig stuks antieke Friese tegels. Divers. Landschap/figuren decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

5 Delftse borden Ø 22 -23 cm.
Resultaat: 45 EUR

Vijf oude/antieke Delftse Fayence borden. 18e - 19e - 20e Eeuw. Divers. Diverse merktekens. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.