19e Eeuwse Hollandse notenhouten neo-renaissance rankenkast met leeuwenkoppen en lade. Uitneembaar. Afmeting: 190 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen, bandintarsia en origineel beslag. Mooi binnenleven. Circa 1820. Krimpnaad zijkant. Afmeting: 151 x 100 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel met inhoud + wollade. Met getorste poten. Circa 1850. Afmeting: 69 x 49 x 36 cm. In goede staat.
Franse stijl tafel met intarisa, floraal decor, messing versieringen, etage en lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 50 x 39 cm. In goede staat.
Twee-delige antieke Hollandse 19e eeuwse eikenhouten neo renaissance kast. Met snijwerk, lijstwerk, cherubijnkoppen, fratzen, ranken et cetera. Circa 1880. Afmeting: 186 x 163 x 165 cm. In goede staat...
Goudkleurige halspiegel met kroon. Naar antiek voorbeeld. Met facetgeslepen spiegelglas. 21e Eeuw. Afmeting: 168 x 89 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve maantafel met koperband-inleg en koperen pootjes + twee lades. Afmeting: 77 x 78 x 39 cm. In goede staat.
Zeer grote origineel vergulde empire spiegel met Korintische zuilen en leeuwenkoppen. Circa 1820. Afmeting: H 192 x B 89 cm. In goede staat.
Oude kalfslederen armleunstoel met koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 90 x 75 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten archiefkast met rolluik. Compleet met sleutel. Circa 1920. Afmeting: 104 x 46 x 49 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten dubbelgebogen barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 100 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Mechelse eikenhouten gestoken buffetkast met poppen, fratzen en leeuwenkoppen et cetera. Twee-delig. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 225 x 114 x 53 cm. In goeded staat.
Antieke notenhouten tafel met schaakbord, koperbeslagen met Egyptische voorstellingen. Afmeting: H 73 x B 55 cm. In goede staat.
Antieke, vroeg 19e eeuwse Duitse eikenhouten zadelkist met slot. Sleutel mist. Afmeting: 85 x 131 x 70 cm. In goede staat.
Grote Hollandse mahonie kuifkast. Deels massief, gebogen kop en oplopende deuren. Afmeting: H 235 x B 148 x D 48 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten nachtkast met roldeur + lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 27 x 36 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten hocker met petit point bekleding. Circa 1900. Afmeting: 47 x 40 x 28 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse commode van iepenhout. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 78 x 94 x 39 cm. In goede staat.
Mahonie secretaire met uitschuifblad. Willem III, 1880. Met onder twee deuren en boven met zes lades. Afmeting: H 139 x B 106 x D 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koloniale teakhouten kist. Afmeting: 57 x 95 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met wieltjes. Circa 1900. Afmeting: 67 x 68 x 80 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten nachtkastje met jalouziedeur + lade. Afmeting: 68 x 31 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten nier-vormige bijzettafel met intarsia nautilusschelp. Afmeting 62 x 40 x 58 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten kast voor bakelieten speelplaten et cetera. Met spiegelopstand en drie lades, waarbij de fronten kunnen worden opengeklapt. Eén glazen deur, daarachter vakve...
Massief eikenhouten salontafel met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 70 x 121 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Noord Hollandse origineel gepolychromeerde handwerktafel met wollade. Afmeting: 76 x 55 x 35 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese kerfsnede bijzettafel. Octagonaal. Circa 1900. Afmeting: 53 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Antieke ovale goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 61 x B 50 cm. In goede staat.
Twee piedestallen. 20e Eeuw. 1x Notenhout. 1x Majolica. Afmeting: H 57 cm./ H 94 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten spiegels met bandintarsia. Kapspiegel + wandspiegel. Circa 1900. Afmeting: 46 - 60 cm. In goede staat.
Kleine eikenhouten rolluikkast met lade. Circa 1800. Afmeting: 70 x 49 x 30 cm. In goede staat.
Uitklapbare mahoniehouten Louis Seize speeltafel in driehoekvorm. Met taps toelopende poten. Afmeting: 75 x 74 x 74 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit bed met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 158 x 110 x 200 cm. In goede staat.
Antieke Thonet kapstok. Bugholz. Circa 1920. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe commode met schrijfblad en vier laden. Uittrekbaar. Circa 1860. Afmeting: 80 x 94 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met messing vergulde lijsten, kapitellen en ringbeslag. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 160 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Mahonie Louis Philippe twee-deurs kast. Mahonie opgelegd. Met gedraaide poten en gebogen kop. Afmeting: H 192 x B 112 x D 50 cm. In goede staat.
Massief eiken ronde bijzettafel. Willen III. 1880. Met gedraaide poten. Afmeting: Ø 102 x H 75 cm. In goede staat.
Willem III, 1880 penantkast. Deels wortelnoten, origineel beslag en sloten. Blad haarlijnen. Afmeting: B 78 x H 80 x D 41 cm. In redelijk/goede staat.
Ronde teakhouten tafel in Victoriaanse stijl. Met gedraaide poot. Afmeting: Ø 88 cm. x H 77 cm. In goede staat.
Grote facet geslepen spiegel met goudkleurige lijst. Afmeting: H 172 x B 82 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 165 x 138 x 42 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken mahoniehouten Biedermeier voltaire met florale stoffering. Afmeting: 111 x 57 x 74 cm. In goede staat.
Eikenhouten hoekkast eind 19e eeuw met drie deuren waarvan er 2 met glas in lood. Hoekkast heeft snijwerk in de kop en op de onderste deur. 200x78x45 cm in redelijk staat.
Antieke mahoniehouten Empire-stijl armleunstoel met ebonisering en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 94 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Vier Franse notenhouten Henri Deux stoelen, ca 1880 92x40x42cm. In goede staat
Hollandse eikenhouten dubbel gebogen Barok commode met origineel beslag en guirlandes. Circa 1780. Afmeting: 80 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws mahoniehouten Louis Seize kastje met jalouzie deuren en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 73 x 34 cm. In goede staat.