19e Eeuwse eikenhouten gestoken bijbelkist met slot. Sleutel mist. Neo gotisch, floraal. Afmeting: 80 x 52 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve maan speeltafel met intarsia. Afmeting: 79 x 90 x 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten naaitafel met lade en klep. Empire. Afmeting: 75 x 39 x 48 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse octagonale empire handwerktafel van palissander, met vier klauwpoten. Afmeting: 74 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Grote Antieke Engelse mahoniehouten spiegel met intarsia en deels geschilderde lithografie. Griekse dame met duiven. Afmeting: H 162 x B 95 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten archiefkast met rolluik. Compleet met sleutel. Circa 1920. Afmeting: 104 x 46 x 49 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. Blad he...
Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire armleunstoel op wielen. Voorzien van blauwe velours stoffering. Afmeting: 103 x 85 x 75 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten ladenkast met bandintarsia, messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 77 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse etagiere bijzettafel met floraal intarsia en verguld messing beslag. Circa 1860. Afmeting: 81 x 40 x 31 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten dubbelgebogen barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken piedestal met ranken/vogels/fabel figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 42 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten wandtafel. Afmeting: 79 x 36 x 72 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten theekast met parelrand en facet geslepen glas. Met afneembaar tablet. Circa 1910. Afmeting: 78 x 42 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Mechelse eikenhouten gestoken buffetkast met poppen, fratzen en leeuwenkoppen et cetera. Twee-delig. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 225 x 114 x 53 cm. In goeded staat.
Brede Duitse eikenhouten Biedermeier (uitneembare) boerenkast met wortelnoten fineer, medaillons en (band)intarsia. Drie schappen. Circa 1830. Afmeting: 74 x 200 x 190 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhout gestoken bordenrek met polychromie, ranken en leeuwenkoppen. Afmeting: 67 x 105 x 10 cm. In goede staat.
Originele Joost Teders Metalux naaitafel. Circa 1955. Originele polychromie. Zwart metaal + gekleurde houten deksels. Afmeting: 68 x 60 x 30 cm. In zeer goede staat.
Hollandse metalen kruk. Ontwerp Tjerk Reijenga 1950. Pilastro kruk. Met originele lak. Afmeting: H 51 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten tafel met schaakbord, koperbeslagen met Egyptische voorstellingen. Afmeting: H 73 x B 55 cm. In goede staat.
Hollandse boekenkast. Willem III, 1880. Deels eiken, binnen met vier schappen en twee laden. Geheel uitneembaar. Afmeting: H 215 x B 168 x D 68 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Portugese palissanderhouten stoelen met snijwerk, getorste poten en lederen bekleding. Afmeting: 100 x 36 x 40 cm. / 120 x 60 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse armleunstoel van eikenhout met leeuwenkoppen en getorste poten. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 135 x 63 x 55 cm. In goede staat.