Twee voor-oorlogse hutkoffers van metaal en hout. Afmeting: 50 - 86 cm. In goede staat.
Meidenkast. Willem III, 1880. Notenhout, deels opgelegd. Met twee gedraaide zuilen. Afmeting: H 142 x B 103 x D 50 cm. In goede staat.
Art Deco boekenkast. Designer ontwerp. Circa 1920 - 1930. Notenhout met zeer fraai inlegwerk van verschillende soorten hout. Afmeting: H 180 x B 201 x D 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 185 x 110 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Engelse arm-fauteuil met cognac-lederen bekleding en koperen nagels. Afmeting: 100 x 70 x 68 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Franse salontafel met vruchtenranken en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 50 x 115 x 101 cm. In goede staat.
Chinees hout gestoken maantafel met marmeren blad en tussen de poten etages. Eind 20e eeuw. Afmeting: 81 x 84 x 43 cm. In goede staat.
Salontafel uit de 70er-jaren. Chroomstaal met ronde glasplaat van getint glas. Afmeting: H 45 cm x Ø 45 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoekvitrinekast met bandintarsia. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 190 x 69 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten gestoken kapstok met bloemenmand en gobelin kleed. Frankrijk. Cira 1880. Kleed rechtsonder randschade. Afmeting: 210 x 130 x 15 cm. Verder in goede staat.
Hollands eikenhouten gebogen Barok commode met klauwpoten en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 76 x 108 x 50 cm. In goede staat.
Boekenkast op klauwpoten met drie deuren. Notenhout. Circa 1920. Renaissance-stijl. Afmeting: B 219 x H 182 x D 52 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Schellak handgepolitoerd. Afmeting: 96 x 105 x 47 cm. In zeer goede staat.
Empire kabinet. Circa 1820. Eiken, onder met drie grote laden, boven met gebogen kop, achter de deuren bevinden zich vijf laden. Met origineel beslag. Afmeting: H 252 x B 164 x D 51 cm. In goede staa...
Antieke Engelse Art & Crafts-stijl eikenhouten secretaire met glas-in-lood en messing beslag. Afmeting: 191 x 85 x 41 cm. In goede staat.
Barok kast. Grafschaft Bentheim. Massief eiken twee-deurs kast met afgeschuinde hoeken. Onder in de voetlijst zit grote lade. Afmeting: B 164 x H 188 x D 63 cm. In goede staat.
Hollands schrijfbureau. Willem III. Mahonie. Onder met twee deuren met daarachter schuifladen en archiefvak met lades. Bureaublad is uitschuifbaar. Afmeting: H 165 x B 145 x D 78 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl armleunstoel met florale Petit Point stoffering. Circa 1900. Afmeting: 100 x 63 x 67 cm. In goede staat.
Engels mahonie kabinet. Victoriaans. Circa 1860. Met gedraaide poten, vier lades en twee deuren. Met origineel beslag. Afmeting: H 220 x B 129 x D 57 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten linnenpers met smeedijzeren beslag. Afmeting: 84 x 60 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist met slot. Circa 1800. Afmeting: 60 x 125 x 65 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken kist met landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 50 x 95 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten ladenkast met messing beslag, gebogen front en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 68 x 40 cm. In goede staat.