Eiken wandmeubel met in het midden een facet geslepen spiegel. Holland. 20er-Jaren stijl. Afmeting: H 90 x B 195 x D 28 cm. In goede staat.
Massieve eikenhouten kast, ca 1780, deuren met geborste panelen, origineel slot. 195x145x60cm.
Uittrektafel. Historisme. 1910. In neo gotische stijl. Eiken, deels massief. Beide zijden twee maal uittrekbaar. Afmeting: L 234 x H 81 x B 95 cm. Indien beide zijden uitgetrokken dan L 335 cm. In goe...
Buffetkast, deels Gründerzeit 1880. Eiken, deels massief bewerkte panelen met fraai snijwerk en mooie kroon. Afmeting: H 251 x B 148 x D 62 cm. In goede staat.
Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.
50er-Jaren eiken armleun/bureaustoel. Bekleding met messing siernagels gedecoreerd. Afmeting: H 106 x B 67 x D 67 cm. Zithoogte 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten cupboard met (band)intarsia, sterren. Vier deuren, twee lades. Sloten en scharnieren vervangen. Verder in goede originele staat. Uit nalatenschap Rex Gildo. Afmeti...
Hollands mahoniehouten Louis Seize klapbuffet. Circa 1800. Afmeting: 99 x 102 cm. / 150 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Fauteuil in barok-stijl. Vruchtenhout, noot-kleurig. Met gebogen poten en rugleuning. Afmeting: H 108 x B 78 x D 80 cm. In goede staat.
Engelse mahonie fauteuil. Victoriaans. 1860 - 1870. Met gebogen rugleuning en gedraaide poten. Afmeting: B 68 x H 108 x D 80 cm. In redelijke staat.
Laat biedermeier mahonie fauteuil met velours stoffering. Afmeting: H 103 x B 72 x D 64 cm. Zithoogte 42 cm. In goede staat.
Mahonie commode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: B 95 x H 76 x D 46 cm. In redelijke staat.
Acht antieke iepenhouten Louis Seize/Empire stoelen, waarvan één met armleuning. Afmeting: 90 x 41 x 48 cm./90 x 63 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Sloten missen. Afmeting: 70 x 100 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, slot + sleutel. Afmeting: 72 x 60 x 147 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse witte barok commode met messing beslag (daaronder gefineerd). 18e Eeuw. Lichte fineerschade. Afmeting: 77 x 87 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 18e eeuwse eikenhouten Twentse dekenkist met panelen. Slot mist. Afmeting: 75 x 150 x 65 cm. Verder in goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten kist op slede-poten. Met origineel slot. Circa 1800. Afmeting: 63 x 109 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten lectuurhouder met deksels. Circa 1920. Afmeting: 64 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Decoratieve, zachthouten, gebeitste karrenbok. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 32 x 35 cm. In goede staat.
Engels kabinet, ca 1760. Voorkant, onder- en bovenkant met geborste panelen. Onder met 3 laden. Recentelijk gerestaureerd. 192x175x54cm.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 76 x 144 x 65 cm.
Engels eikenhouten secretaire met schrijfklep, lade, en op hoge bolpoten. Circa 1930. Afmeting: 100 x 75 x 42 cm. In goede staat.