Antieke eikenhouten Mechelse salontafel met messing ringen en leeuwenkoppen. Afmeting: 52 x 120 x 87 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse speeltafel met velours op blad. 19e Eeuw. Krimpnaad in blad. Verder goed. Afmeting: 77 x 81 x 40 cm. / 77 x 81 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize nachtkast met jalouzie-deur en lade. Circa 1800. Afmeting: 73 x 45 x 32 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken kist met landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 50 x 95 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten salontafel met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 70 x 121 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten Louis Seize nachtkastje met jalouzie-deur + lade. Circa 1800. Afmeting: 70 x 47 x 30 cm. In goede staat.
Vier Franse notenhouten Henri Deux stoelen, ca 1880 92x40x42cm. In goede staat
Massief eiken ronde bijzettafel. Willen III. 1880. Met gedraaide poten. Afmeting: Ø 102 x H 75 cm. In goede staat.
Kleine eikenhouten rolluikkast met lade. Circa 1800. Afmeting: 70 x 49 x 30 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten ladenkast met messing beslag, gebogen front en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 68 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire armleunstoel op wielen. Voorzien van blauwe velours stoffering. Afmeting: 103 x 85 x 75 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten spiegels met bandintarsia. Kapspiegel + wandspiegel. Circa 1900. Afmeting: 46 - 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met deur + lade. Afmeting: 75 x 40 x 32 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten nachtkastje met jalouziedeur + lade. Afmeting: 68 x 31 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met intarsia op blad + etage. Paar vlekken op blad. Afmeting: 73 x 42 x 34 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met wieltjes. Circa 1900. Afmeting: 67 x 68 x 80 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse eikenhouten gestoken neo renaissance kapstok met leeuwenkoppen en messing ringen. Circa 1880. Afmeting: 34 x 120 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten nier-vormige bijzettafel met intarsia nautilusschelp. Afmeting 62 x 40 x 58 cm. In goede staat.
Goudkleurige halspiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 x B 38 cm. In goede staat.
Oude/antieke mahoniehouten naaitafel met wollade en intarsia bij speldenkussen. Onderstel mogelijk later. Afmeting: 66 x 48 x 41 cm. In goede staat.
Ronde teakhouten tafel in Victoriaanse stijl. Met gedraaide poot. Afmeting: Ø 88 cm. x H 77 cm. In goede staat.
Engels eikenhouten secretaire met schrijfklep, lade, en op hoge bolpoten. Circa 1930. Afmeting: 100 x 75 x 42 cm. In goede staat.
Salontafel uit de 70er-jaren. Chroomstaal met ronde glasplaat van getint glas. Afmeting: H 45 cm x Ø 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koloniale teakhouten kist. Afmeting: 57 x 95 x 63 cm. In goede staat.