Drie-delige Hollande eikenhouten neo renaissance kast met snijwerk, ranken en leeuwenkoppen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 195 x 160 x 65 cm. In zeer goede staat.
Hollandse eikenhouten Barok commode met vier laden, geschulpt blad en origineel bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 78 x 50 x 90 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden Empire commode met volle zuilen, vergulde capitellen en messing beslag. Circa 1810. Afmeting: 88 x 80 x 43 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken etagiere tafel met draaibaar marmeren blad en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken hockers met draken. Speciaal voor porseleinen vazen. Circa 1870. Afmeting: H 90 x Ø 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten gestoken hoekkast met figuren, ranken en rozetten. Afmeting: 95 x 60 x 45 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Barok wortelnoten vitrine opzetkast met origineel beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 210 x 120 x 32 cm. In goede originele staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse vijf-laden commode van rozenhout. Barok. Met origineel messing beslag. Afmeting: 96 x 83 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Schwarzwalder houtgestoken plantenbak met ranken decor. Circa 1880. Afmeting: 87 x 60 x 46 cm. In goede staat.
Houtgestoken Jugendstil Schwarzwalder etagere tafel. Inklapbaar met floraal decor op blad. Circa 1900. Afmeting: 99 x 74 x 50 cm. In goede staat.
Vier wit-geschilderde Louis Seize stoelen uit de 18e eeuw. Houtgepind. Afmeting: 88 x 42 x 43 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten voetenbank in biedermeier-stijl. Met mooie stoffering. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 35 x 65 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands eikenhouten kabinet. zeer vroeg omstreeks 1720Twee-delig met zijgrepen. Met antieke sloten en kruispoot. Afmeting: 138 x 94 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met driekwart zwarte zuilen en messing kapitellen. Met origineel beslag. Afmeting: 220 x 165 x 59 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten historisme scharenstoel, Dagobert stoel. Met leeuwenkoppen en met leder bekleed. Circa 1880. Afmeting: 112 x 66 x 68 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken kist met ranken decor en houten hengsels. Circa 1880. Afmeting: 46 x 65 x 35 cm. In goede staat.
Zeldzame kleine mahoniehouten Louis Seize linnenpers met jalouziedeur. Twee-delig. Circa 1800. Afmeting: 145 x 60 x 41 cm. In zeer goede staat.
Grote armleunstoel met kruisvoet verbinding en Petit Point stoffering met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 114 x 65 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel met vier-spant gesneden poot. Circa 1860. Afmeting: 78 x 87 x 90 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Duitse eikenhouten poortjeskist met annotatie 1728. Slot mist. Afmeting: 76 x 122 x 61 cm. In goede staat.
Twee wortelnoten Art Deco-stijl nachtkasten met twee lades. 21e Eeuw. Afmeting: 73 x 44 x 40 cm. In goede staat.
Louis Philippe sofa. Circa 1870. Met gecontourneerde voorkant en rugleuning bewerkt met fraai snijwerk. Afmeting: B 180 x H 96 x D 78 cm. Zithoogte 46 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse kistkast van eikenhout met flespoten. In originele staat, met originele patina. Afmeting: 77 x 142 x 50 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoekkast met glas. Twee-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 65 x 40 cm. In goede staat.