Lot divers antiek tin. Onder andere; strooiers, bestek, maten et cetera. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse porseleinen lampenvoet met figurenvoorstelling en messing. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhout gestoken blaasbalg met draken decor. Aan beide zijden chinoiserie. Leer ondicht. Afmeting: 86 cm. Verder in goede staat.
Set grote messing plated kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Tin beklede houten Arts and Crafts theedoos met natuursteen. Afmeting: 13 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Drie vroeg 19e eeuwse tinnen schenkkannen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek kerfsnede. Divers. Onder andere; Hocker, bloembak, houders, console et cetera. Afmeting: 26 - 47 cm. In goede staat.
Moderne handbeschilderde betonnen zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Vier grote antieke Duitse tabakspijpen met porselein. Wild voorstelling. Drie pijpen compleet. Eén pijp incompleet (past mondstuk niet). Afmeting: 52 -75 cm. In goede staat.
Oude klarinet in koffer. J. Michael. Japanese Technology. Afmeting: 12 x 32 x 22 cm. In goede staat.
Art Deco thermometer met datum. Metaal en chroom. Circa 1925. Kaartjes datum niet compleet. Niet getest. Afmeting: 14 x 25 x 14 cm. In redelijke staat.
Antieke bronzen wandlamp. Circa 1920. Afmeting: 33 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische dekseldoos met houtsnijwerk. Circa 1920. Met landschap voorstelling. Afmeting: 11 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
Messing lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil, met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws huisreligie altaar onder stolp. Met bisquit porselein. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands specerijenkastje met Petrus Regout Maastricht houders. Circa 1930. Afmeting: 38 x 55 x 15 cm. In goede staat.
Antieke houten schooltas + schuifdoos. Circa 1900. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees brons. Bestaande uit: Kaarskandelaar + tempelhond. Afmeting: 7 - 14,5 cm. In goede staat.
Hollandse octagonale houtgestoken wandplaquette. Met afbeelding van roofvogel die door bos richting kasteel vliegt. Door Willem van Liempt? Latere signatuur, verso. Afmeting: 61 x 60,5 cm. In goede st...
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met reiger decor. Meiji periode. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Lot diverse penningen + onderscheidingen. Nederland, Engeland, USA et cetera. Brons. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Antiek Hindoeistisch aquarel. Zonnegod Surya. Heilige hert en godin. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 42 cm. In goede staat.
Twee hanglampen. 20e Eeuw. (1) Circa 1930, met messing montuur lampenkap, bij fitting beschadigd. (2) Tiffany-stijl lamp, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x Ø 20 cm. / 25 x Ø 41 cm. In redelijk/goe...
Antieke Hollandse haardset van gietijzer. Gemaakt in de vorm van een Hollands boeren meisje. Met borstel, kolentang en pook. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil messing kaarskandelaren in bloemvorm. Circa 1905. Afmeting: 18 x 12 x 12 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws verstelbare smeedijzeren blaker met messing basement, olielamp en kaarshouder. Stelschroef mist. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Japanse lakwerk doos. 1x Marokkaanse dekseldoos. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
50-er Jaren etiketten drukmachine. Afmeting: 26 x 32 x 28 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken tablets. Circa 1910. 1x Presenteertablet met vernikkelde omranding, Jugendstil. 1x Taartschaal met landschap decor. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Twee grote blakers. Eén wandkandelaar. Eén klein strijkijzer. Afmeting: 14 - 40 cm. In goede staat.
Drie antieke (carbid) lampen voor onder andere; fiets, motorfiets + mijnwerkerslamp. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.
Vier Hollandse tinnen schalen. Onder andere; Tiel, Amsterdam, kolonie. Circa 1910 - 1930. Afmeting: Ø 26 - 27 cm. In goede staat.
Zware 19e eeuwse ijzeren ketel + haal. Afmeting: 40 x Ø 28 cm. In goede staat.
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse mahoniehouten pijpencomfoors. Eén scheur in basement en pootjes missen. Afmeting: 60 x 62 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Duitse was-plaquettes met reliëf. De vier jaargetijden. Circa 1880. Afmeting: 22 x 17 x 1,5 cm. In goede staat.
Damestas van Bruno Magli met dobbelsteen decor en doublé ketting. Afmeting: 22 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.
Grote Duitse WMF plated hengselmand. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 25 cm. In goede staat.
Lot antiquarische boeken. (1) Amsterdam in de 17e eeuw, V. Stockum & Zn. Afleveringen in zwarte houder. (2) Het gouden tijdperk der kunst, XVI, XVII, XVIIIe eeuw. Gebr. E & M Cohen, met 50 fotolithogr...
Vijf-lichts plated hanglamp met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x Ø 35 cm. In goede staat.
Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.
Twee antieke plaquettes. 1x Eikenhout gestoken, 19e eeuw. 1x Bronzen hondenkop op eiken, circa 1900. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kerkelijke kaarskandelaar van messing. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee-delige terracotta stoof. Leeftijd? Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In goede staat.