Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse lamp
Startprijs 90 EUR

Antieke Franse Jugendstil porseleinen lampenvoet met koudbeschilderde messing druivenranken. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Twee antieke plaquettes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke plaquettes. 1x Eikenhout gestoken, 19e eeuw. 1x Bronzen hondenkop op eiken, circa 1900. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.

Dwarsfluit
Startprijs 80 EUR

Oude plated messing dwarsfluit. Gemerkt Elkhart Gemeinhardt. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.

Oude plated dwarsfluit
Startprijs 80 EUR

Oude messing plated dwarsfluit. Prelude, made in USA for Hakkert. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil bleompot
Resultaat: 40 EUR

Antieke bronzen Jugendstil bloempot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm. In goede staat.

Antieke gaslamp, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing gaslamp. Vier-lichts met glazen kappen. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 90 x Ø 72 cm. In goede staat.

Gietijzeren paraplu houder
Resultaat: 90 EUR

Antieke gietijzeren paraplu houder. Circa 1900. Afmeting: 68 x 42 x 25 cm. In goede staat.

2x Petroleumlampen, 1900
Startprijs 150 EUR

Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.

2x Petroleumlampen, 1880
Startprijs 200 EUR

Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

2 Bronzen pronkvazen
Startprijs 600 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen pronkvazen met putti/druivenranken/faunkoppen decor. Eén vaas voet iets verbogen. Lichte bedeuking. Afmeting: H 58 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke bronzen messing hanglamp met bronzen putti. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 77 x Ø 55 cm. In goede staat.

2 Kandelaren met putti, 1870
Resultaat: 700 EUR

Twee grote antieke compositie metalen vergulde kaarskandelaren met putti. Geëlektrificeerd. Circa 1870. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Stel antieke petroleumlampen
Startprijs 275 EUR

Twee antieke handbeschilderde aardewerken petroleumlampen met floraal/goud decor en gesatineerde glazen kappen. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuws tabaksdozen
Startprijs 250 EUR

Twee 18e eeuwse gegraveerde messing tabaksdozen met figuren/spreuken decor. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

Antiek Majolica
Startprijs 130 EUR

Antieke Majolica hangbloempot met kaarskandelaren. Afmeting: H 23 x Ø 45 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1880
Startprijs 130 EUR

Antieke porseleinen petroleumlamp met goud/damesportret decor. Circa 1880. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Theekist, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws mahoniehouten theekist met origineel beslag. Slot mist, beschadigd. Afmeting: 13 x 11 x 19 cm. In redelijke staat.

3x Vijzels
Startprijs 280 EUR

Drie antieke bronzen vijzels. Twee maal 18e eeuw. Eén gedateerd 1780, één mogelijk ouder. Afmeting: 8,5 - 14,5 cm. In goede staat.

Rolleicord camera
Startprijs 140 EUR

Duitse Rolleicord camera met flitser. Compleet met lederen schoudertas + originele gebruiksaanwijzing. Compour-Rapid, Franke & Heidecke Braunschweig. Afmeting: 14 x 8 x 10 cm. In goede staat.

Porseleinen toiletgarnituur
Startprijs 100 EUR

Dertien-delig 'Porcelain de Paris' porseleinen toiletgarnituur met floraal decor. 20e Eeuw. Ongebruikt. Afmeting: 6 - 31 cm. In goede staat.

Sigarentrommel
Startprijs 25 EUR

Antieke Hollandse blikken kruideniers sigarendroogtrommel met opschrift. Circa 1910. Afmeting: 23 x 36 x 23 cm. In goede staat.

3x Houten kurken
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

Antieke plaquette, 1900
Startprijs 30 EUR

Antieke gipsen gepolychromeerde religieuze plaquette. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 x 27 x 5 cm. In redelijke staat.

WMF comfoor + theekan, 1905
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.