Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee kraantjeskannen
Resultaat: 60 EUR

Twee gepolychromeerde kraantjeskannen. 18e - 19e Eeuw. IJzer, tin en messing comfoors. Afmeting: H 41 - 48 cm. In goede staat.

Vier tinnen thee/koffie potten
Resultaat: 60 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen thee/koffiepotten. Divers. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 1850
Resultaat: 80 EUR

Antieke notenhouten theestoof met bandintarsia en messing binnenbak + ketel. Circa 1850. Afmeting: H 46 x Ø 37 cm. In goede staat.

Twee theestoven
Resultaat: 120 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Lichte fineerschades. Afmeting: 40 x 56 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Oosterse olielampen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Oosterse bronzen olielampen. 19e Eeuw. Afmeting: 24 - 46 cm. In goede staat.

Lot Oriëntaals
Resultaat: 60 EUR

Lot Oriëntaals. Onder andere: metalen opiumpijpen + Tibetaanse gebedsrol. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.

Twee delen koperwerk
Resultaat: 90 EUR

Twee delen koperwerk. 20e Eeuw. 1x Neogotische kaarskandelaar. 1x Maritiem waterkompas, Bergen Norway. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

Twee metalen lampen
Resultaat: 60 EUR

Twee metalen lampen. 50-er Jaren. 1x Twee-lichts wandlamp. 1x Bureaulamp. Afmeting: 33 - 43 cm. In goede staat.

Vuurbokken met openhaardbestek
Resultaat: 110 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen vuurbokken + haardscherm + vierdelig haardbestek. Afmeting: 59 - 80 cm. In goede staat.

Lot Duitse pijpen (10x)
Resultaat: 90 EUR

Collectie van tien oude en antieke Duitse tabakspijpen. Divers. Porseleinen pijpenkoppen, met wild decor et cetera. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.

4 Antieke koffiemolens
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke koffiemolens, waarvan één met koperbeslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 36 cm. In goede staat.

Lot diverse medailles
Resultaat: 140 EUR

Lot medailles. Divers. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duits, Holland, Russisch, DDR et cetera. Afmeting: 1,5 - 5 cm. In goede staat.

Turkse medaille
Resultaat: 500 EUR

Turkse medaille met halve maan. BB & Co. Met emaille . 20e Eeuw. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.

Drie wandelstokken
Resultaat: 130 EUR

Drie diverse antieke wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. 1x met benen heft. 1x met zilveren heft. 1x met heft van hoorn. Afmeting: L 87 - 94 cm. In goede staat.

19e Eeuws bordenrek
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws gepolychromeerd houten bordenrek met naam en annotatie. Noord Holland. Afmeting: 94 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Lot diversen
Resultaat: 60 EUR

Doos diversen. Oud/antiek. Onder ander: Carbid lampen, Oosterse vaas, antiek strijkijzer, antieke gewichten set, antieke koeien-bel. Afmeting: 14 - 48 cm. In goede staat.

17e Eeuwse sttatenbijbel
Resultaat: 140 EUR

17e Eeuwse Hollandse statenbijbel. Johan Elzevier, Daniel Elzevier 1663. Sloten missen. Originele lederen band. Afmeting: 10 x 43 x 28 cm. In redelijke staat.

Echt struisvogel-ei op standaard
Resultaat: 70 EUR

Een echt struisvogelei met messing houder. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Blikken presenteertablet
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuws blikken presenteertablet met floraal/vogel decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 29 x 36,5 cm. In goede staat.

Grote albasten tafellamp
Resultaat: 130 EUR

Grote albasten met verguld messing tafellamp. In de vorm van een Korintische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x Ø 46 cm. In goede staat.

Tinnen klepkan
Resultaat: 110 EUR

Grote 18e eeuwse tinnen klepkan met stempel en initialen. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Antieke loden dekseldoos
Resultaat: 80 EUR

Antieke loden dekseldoos met eiken-ranken decor + monogram. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Notenhouten wandconsole
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit wandconsole voor klok. Circa 1880. Afmeting: 18 x 29,5 x 19 cm. In goede staat.

Originele Louis Vuitton Triangle tas
Resultaat: 425 EUR

Originele rood lederen Louis Vuitton Triangle tas met beurs. Tweede hands. Afmeting: 40 x 14 x 14 cm. In goede staat.