Grote 18e eeuwse tinnen klepkan met stempel en initialen. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Tien delen oud/antiek tin. Onder andere; snavelkan, maatbekers, klepkan et cetera. Afmeting: 9 - 31 cm. In goede staat.
Drie delen antiek. Bestaande uit: Twee Societé Ceramique Maastricht kastkommen, 1900. En één beschilderde opaline glazen petroleumlamp, 1900. Afmeting: 16 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke hangpetroleumlampen. 1x Schippertje, kap gelijmd. 1x Majolica met kandelaren. Circa 1900. Afmeting: Ø 30 - Ø 60 cm. In goede staat.
Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen petroleumlamp met floraal decor en messing armaturen. Circa 1900. Afmeting H 79 cm. In goede staat.
Notenhouten Schwarzwalder snijwerk humidor met rozen decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 22 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten lepeldoos met bandintarsia + plated lepels. Afmeting: 6 x 15,5 x 7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Barok dekseldoos. Origineel beslag + banden. Binnenwerk mist. Afmeting: 19 x 26 x 16 cm. In goede staat.
19e eeuws miniatuur portret van een officier, met vergulde messing omlijsting. Afmeting: H 4 x B 3 cm. In goede staat.
Art Deco messing waterketel met comfoor. Circa 1920. Afmeting: 28 x Ø 17 cm. In goede originele staat.
Twee grote zeldzame blikken kruideniers voorraadblikken. Jugendstil. Circa 1910. Op onderkant deksel Victory V. Guns and Lozenges. Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse eikenhouten gedateerde Friese kerfsnede mangelplank Anno 1744, Sjoert Tierts. Afmeting: 81 cm. In zeer goede staat.
Groot bronzen sluitgewicht met diverse stempels en merktekens op afsluitdeksel. Kroon, toren, klaverblad et cetera. De gewichten zijn gemerkt 1 A. Afmeting: H 11 x Ø 10 cm. In goede staat.
Groot antiek houten gepolychromeerd wapenschild. Louis Seize. Circa 1800. Met wandophanging. Deels bijgeschilderd. Afmeting: 90 x 60 x 6 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kopergeslagen wijnkoeler met klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: 20 x 46 x 32 cm. In goede staat.
Miniatuur schilderij. Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor 19e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.
Piece de milieu van messing. Art Nouveau. Circa 1900. Mondgeblazen glas. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Grote messing gepatineerde lantaarnvormige vier-lichts hanglamp in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 40 cm. In goede staat.
Oude/antieke barograaf/luchtdruk meter. Eerste helft 20e eeuw met zwart metalen kast. Afmeting: 30 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Zeldzame 16e - 17e eeuwse gobelin. Ganzenhoeder in landschap. Enkele restauraties + slijtage. Afmeting: H 72 x B 54 cm. In redelijk/goede staat.
Messing historisme-stijl Hoorn des Overvloeds, met koeienhoorn. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Eén karaf beschadigd, scherven + stop los erbij. Drie goed + één slingerglas. Afmeting: 21 x 18 x 19 cm. In redeli...
Originele antieke pathefoon van notenhout. Circa 1910. Les disques pathé Chantent sans Aiguille Marque de Fabrique Deposé Pathefone no. 4. Met kunststof hond 'His masters voice'. Afmeting: 32 x 32 x ...