Oude/antieke marmeren piedestal. Twee-delig. Eerste helft 20e eeuw. Enkele chips. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.
Koffer met Engelse vrijmetselaar attributen. Onder andere: boeken, buiktas, handschoenen et cetera. Afmeting: 8 x 46 x 20 cm. In goede staat.
Twee-delige terracotta stoof. Leeftijd? Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische dekseldoos met houtsnijwerk. Circa 1920. Met landschap voorstelling. Afmeting: 11 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken tablets. Circa 1910. 1x Presenteertablet met vernikkelde omranding, Jugendstil. 1x Taartschaal met landschap decor. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.
Twee delen antiek devotia. 1x kopergeslagen wandreliëf Jezus Christus. 1x Messing heilig kruis met Corpus Christi + Imri. Afmeting: 37 - 53 Ø. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Twee grote blakers. Eén wandkandelaar. Eén klein strijkijzer. Afmeting: 14 - 40 cm. In goede staat.
Vier antieke Oosterse/Oriëntaalse bewerkte bronzen/messing schalen. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Drie vroeg 19e eeuwse tinnen schenkkannen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke (carbid) lampen voor onder andere; fiets, motorfiets + mijnwerkerslamp. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.
Vier Hollandse tinnen schalen. Onder andere; Tiel, Amsterdam, kolonie. Circa 1910 - 1930. Afmeting: Ø 26 - 27 cm. In goede staat.
Zware 19e eeuwse ijzeren ketel + haal. Afmeting: 40 x Ø 28 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. 1x Kwispedoor. 4x Tinnen borden. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In goede staat.
Grote antieke messing cakevorm + handbeschilderde tinnen Friese kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.
Antieke Neo Gotische bronzen bel. Annotatie 1563 Duitsland. Echter historisme, 19e eeuw. Figuren in landschap decor. Afmeting: 21 x Ø 12,7 cm. In goede staat.
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten dekseldoos in gotische stijl met messing beslag en slot. Ouderdomssporen + patina. 18e Eeuw? Afmeting: 18 x 28 x 21 cm. In goede staat.
Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten grammofoon met spiegeldeur + platenhouder. Melodia. Circa 1910. Functie niet getest. Afmeting: 103 x 45 x 49 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse houtgesneden dekseldoos met floraal/figuren voorstelling. Zachthout. Circa 1920. Afmeting: 13 x 31 x 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Italiaanse Murano glazen kroonluchter. Circa 1920. Afmeting: 100 x Ø 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vergulde barometer met thermometer. Jugendstil. Met Jugendstil keramieken plaquette. In Alphonse Mucha-stijl. Circa 1900. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Metaal gegoten Hollands wapenschild. 'Je Maintiendrai Hofleverancier'. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 44 x 3 cm. In goede staat.
Schwarzwalder houtgestoken kapstok met later borduur. Eikenblad decor. Afmeting: 41 x 45 x 6 cm. In goede staat.