Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie delen 19e eeuws antiek
Resultaat: 50 EUR

Drie delen 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Neo gotische messing wandkandelaar. Empire tinnen kraantjeskan. Biedermeier appelketel. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.

Design dressboy
Startprijs 40 EUR

Moderne design dressboy van chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 117 cm. In goede staat.

Diverse delen kerfsnede (6x)
Startprijs 70 EUR

Zes delen antiek kerfsnede. Divers. Onder andere; Hocker, bloembak, houders, console et cetera. Afmeting: 26 - 47 cm. In goede staat.

2x Empire wandkandelaren, 1830
Resultaat: 650 EUR

Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.

Vuurbokken met openhaardbestek
Resultaat: 110 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen vuurbokken + haardscherm + vierdelig haardbestek. Afmeting: 59 - 80 cm. In goede staat.

Stijlvolle tafellamp, H 72 cm.
Resultaat: 80 EUR

Stijlvolle messing/brons gepatineerde tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

Bijzettafel + lamp
Resultaat: 80 EUR

Twee delen verguld messing. Bestaande uit drie-lichts staande lamp + bijzettafel met prismen glas. Italië? Afmeting: 50 x 45 x 36 cm. / H 130 x Ø 65 cm. In goede staat.

Stel Art Deco tafellampen
Resultaat: 80 EUR

Twee marmeren Art Deco tafellampen met glas. Eén gelijmd . Circa 1925. Afmeting: 35 x 32 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Twee metalen lampen
Resultaat: 60 EUR

Twee metalen lampen. 50-er Jaren. 1x Twee-lichts wandlamp. 1x Bureaulamp. Afmeting: 33 - 43 cm. In goede staat.

Kinderspeelgoed (30-er jaren)
Resultaat: 45 EUR

Kinderspeelgoed uit de 30-er jaren. Koffiemolen van ijzer met keramiek. Gemerkt Olly. Afmeting: 14 x 6 x 6 cm. In goede staat.

Model van zeiljacht 'Endeavour'
Resultaat: 70 EUR

Houten model van een zeiljacht op statief. 'Endeavour'. 20e Eeuw. Afmeting: 106 x 75 x 18 cm. In goede staat.

Houten scheepsmodel op statief
Resultaat: 75 EUR

Houten scheepsmodel op statief. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 80 x 10 cm. In goede staat.

Antieke metronoom (naar Maelzel)
Resultaat: 60 EUR

Antieke mahoniehouten metronoom met sleutel. Naar Maelzel. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Afrikaanse wapenstok Zulu stam
Resultaat: 80 EUR

Zuid Afrikaanse wapenstok van pokhout. Knobkierie. Zulu stam. Etnografie. Afmeting: L 52 cm. In goede staat.

Messing lampenvoet
Startprijs 60 EUR

Messing lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil, met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Albasten piedestal + bloempot
Resultaat: 70 EUR

Albasten gesneden piedestal met bloempot. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x Ø 25 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke messing petroleumlamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 28 cm. In goede staat.

Twee delen koperwerk
Resultaat: 90 EUR

Twee delen koperwerk. 20e Eeuw. 1x Neogotische kaarskandelaar. 1x Maritiem waterkompas, Bergen Norway. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

Lot divers antiek
Resultaat: 50 EUR

Lot divers antiek. Onder andere; Drie Hollandse tegels, koetsstoof, barometer, keramieken koektrommel, bronzen vijzel. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.

Vier delen antieke koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Duitse carbid fietslamp, koperen aker, theepot, doofpot. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné vaas, H 30,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen vaas met cloisonné. Floraal. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Indonesische schaal + waaier
Startprijs 40 EUR

Antieke Indonesische messing gegraveerde schaal met swastika's en Wajang-achtige figuren/boscage decor. Circa 1900. Daarbij een Indonesische waaier. Circa 1930. Afmeting: 21 x Ø 24 cm. In goede staat.

Drie dekseldozen met Arabisch opschrift
Startprijs 40 EUR

Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.

Keiler kop
Startprijs 150 EUR

Opgezette wildzwijnkop. Keiler kop. Op houten plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x44 x 42 cm. In goede staat.