Oude messing plated dwarsfluit. Prelude, made in USA for Hakkert. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.
Oude plated messing dwarsfluit. Gemerkt Elkhart Gemeinhardt. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.
Twee antieke plaquettes. 1x Eikenhout gestoken, 19e eeuw. 1x Bronzen hondenkop op eiken, circa 1900. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.
Antieke Franse Jugendstil porseleinen lampenvoet met koudbeschilderde messing druivenranken. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke bronzen kist met rondom figuren decor + bronzen wijwaterbak in de vorm van een waterput. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Art Deco thermometer met datum. Metaal en chroom. Circa 1925. Kaartjes datum niet compleet. Niet getest. Afmeting: 14 x 25 x 14 cm. In redelijke staat.
Italiaans vergulde houten barometer-klok. Neo barok. Circa 1960. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen lampenvoet met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
50-er Jaren etiketten drukmachine. Afmeting: 26 x 32 x 28 cm. In goede staat.
Serie van elf antieke 19e eeuwse messing krukgewichten. Afmeting: 2 - 22 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten bakbarometer in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Gesigneerd A. Peia Amsterdam. Afmeting: 119 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme compositie-metalen wandbarometer met engelen en fratz. Circa 1880. Afmeting: 36 x 25 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse notenhouten Admiral Fitzroy kwikbarometer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.
Grote Engelse bestek/documentenkist met messing beslag. Lichte schade. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 34 x 25 cm. In goede staat.
Antieke bronzen wandlamp. Circa 1920. Afmeting: 33 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Twee chroom metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Twee gepatineerde Art Deco kaarskandelaren. Compositie metaal in de vorm van een vrouw, bronskleurig. Circa 1925. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands antiquarisch boek met perkament over het stadhuis van Amsterdam. Met gravures. Band zit iets los. Afmeting: 15,5 x 10 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse schildpad theedoos. Twee achterse pootjes niet origineel. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In zeer goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten zoutvat. Houtgepind met smeedijzeren beslag. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 55 x 25 x 32 cm. In goede staat.
Antieke koperen petroleumlamp met figuren decor. Historisme. Maritiem. Later geëlektrificeerd met mooie geëtste kap. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Tin beklede houten Arts and Crafts theedoos met natuursteen. Afmeting: 13 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Twee zware messing penkandelaren. Naar oud voorbeeld. Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.