Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee antieke lampenvoeten, 1900
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke porseleinen lampenvoeten met figuren voorstelling en goud decor. Met messing basement. Circa 1900. Afmeting: H 33 - 37 cm. In goede staat.

Franse petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen petroleumlamp met messing. Met figuren in landschap decor. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Grote schildpad dekseldoos, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos met slot, sleutel en benen pootjes. Eén chip. Afmeting: 7 x 21 x 15,5 cm. In goede staat.

Lepeldoos + lepels
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten lepeldoos met bandintarsia + plated lepels. Afmeting: 6 x 15,5 x 7 cm. In goede staat.

Lepeldoos + lepels
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos (met sleutel) +plated lepels. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.

Theedoos met intarsia
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theedoos met bandintarsia. Compleet met sleutel. Afmeting: 10 x 13 x 9 cm. In goede staat.

18e Eeuwse notenhouten dekseldoos
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse notenhouten Barok dekseldoos. Origineel beslag + banden. Binnenwerk mist. Afmeting: 19 x 26 x 16 cm. In goede staat.

Schildpad mandoline
Resultaat: 120 EUR

Antieke met schildpad en parelmoer belijmde mandoline. 19e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In zeer goede staat.

Antiek miniatuur portret
Resultaat: 60 EUR

Ovaal miniatuur portret van een dame met parelketting. Gesigneerd René. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.

Messing ketel + comfoor
Resultaat: 70 EUR

Art Deco messing waterketel met comfoor. Circa 1920. Afmeting: 28 x Ø 17 cm. In goede originele staat.

Messing sextant (voor scheepvaart)
Resultaat: 40 EUR

Messing scheepssextant naar antiek voorbeeld. Afmeting: 17 x 24 x 4,5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws gebeeldhouwd werk
Resultaat: 60 EUR

Tegels met religieuze voorstellingen. Afmeting: 28 x 15 x 12 cm.In goede staat.

Engelse theestoof
Resultaat: 80 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten theestoof met intarsia en koperen pootjes. Afmeting: 56 x 32 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek draaimolen figuur
Resultaat: 200 EUR

Antiek compositie-metalen draaimolen figuur met originele rest-beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Miniatuur schilderij, omstreeks 19e Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor
Resultaat: 150 EUR

Miniatuur schilderij. Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor 19e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.

Twee Franse tafellampen, 1900
Resultaat: 500 EUR

Twee grote antieke Franse tafellampen. Fakkeldraagsters op rood marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

Jugendstil gietijzeren etagiere tuintafel
Resultaat: 160 EUR

Originele antieke gietijzeren Jugendstil etagiere tuintafel met originele polychromie. Circa 1900. Gietstempels + nr. Gemerkt met vaas. Afmeting: 75 x 38 x 38 cm. In zeer goede staat.

Horlogemakers gereedschap
Resultaat: 450 EUR

Bijzonder grote collectie antiek horlogemakers-gereedschap in houten cassettes. Onderdelen + draaibanken, t.b.v. frezen etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.

3 Vergulde wandkandelaren
Resultaat: 350 EUR

Drie vergulde bronzen wandkandelaren in Barok/Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 35 x 18 cm. In goede staat.

Grote 50-er jaren-stijl buste
Resultaat: 100 EUR

Grote 50-er jaren-stijl buste. Kunststof gegoten met bronskleurige patina. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Antiek scheepscompas, 1920
Resultaat: 110 EUR

Antiek messing scheepscompas met originele kleine petroleumlamp. Circa 1920. Afmeting: 32 x 30 x Ø 23 cm. In goede staat.

Zeldzame staande petroleumlamp
Resultaat: 1.400 EUR

Zeer zeldzame vergulde 19e eeuwse staande petroleumlamp met mondgeblazen glazen tussenstukken en reservoir. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 176 cm. In goede staat.

Stel Franse cassolettes, 1900
Startprijs 450 EUR

Stel Franse marmeren cassolettes met brons. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

LBV port 1988
Startprijs 250 EUR

Fles LBV port 1988, Vinho do Porto Quinta do Cachao ( porto Messias)