Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zes speculaasplanken
Resultaat: 80 EUR

Zes houtgestoken speculaasplanken. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 21 - 45 cm. In goede staat.

Lot munten (15x)
Resultaat: 80 EUR

Lot van 15 munten. 11x Engeland + Koloniën. 2x Frankrijk. 2x Rusland. In map, mogelijk naslag Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

Stel Art Deco tafellampen
Resultaat: 80 EUR

Twee marmeren Art Deco tafellampen met glas. Eén gelijmd . Circa 1925. Afmeting: 35 x 32 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke loden dekseldoos
Resultaat: 80 EUR

Antieke loden dekseldoos met eiken-ranken decor + monogram. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Stijlvolle tafellamp, H 72 cm.
Resultaat: 80 EUR

Stijlvolle messing/brons gepatineerde tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

Houten scheepsmodel op statief
Resultaat: 75 EUR

Houten scheepsmodel op statief. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 80 x 10 cm. In goede staat.

Model van zeiljacht 'Endeavour'
Resultaat: 70 EUR

Houten model van een zeiljacht op statief. 'Endeavour'. 20e Eeuw. Afmeting: 106 x 75 x 18 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke messing petroleumlamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 28 cm. In goede staat.

Albasten piedestal + bloempot
Resultaat: 70 EUR

Albasten gesneden piedestal met bloempot. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x Ø 25 cm. In goede staat.

Lot tin (10x)
Resultaat: 70 EUR

Tien delen oud/antiek tin. Onder andere; snavelkan, maatbekers, klepkan et cetera. Afmeting: 9 - 31 cm. In goede staat.

Drie delen antiek, divers
Resultaat: 70 EUR

Drie delen antiek. Bestaande uit: Twee Societé Ceramique Maastricht kastkommen, 1900. En één beschilderde opaline glazen petroleumlamp, 1900. Afmeting: 16 - 55 cm. In goede staat.

Tinnen lampenvoet
Resultaat: 70 EUR

Grote Jugendstil tinnen lampenvoet. Circa 1910. Ontwerper? Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Messing ketel + comfoor
Resultaat: 70 EUR

Art Deco messing waterketel met comfoor. Circa 1920. Afmeting: 28 x Ø 17 cm. In goede originele staat.

2 Boekensteunen in Chinese stijl
Resultaat: 70 EUR

Twee marmeren boekensteunen in Chinese stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 11,5 x 6 cm. In goede staat.

Echt struisvogel-ei op standaard
Resultaat: 70 EUR

Een echt struisvogelei met messing houder. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Notenhouten wandconsole
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit wandconsole voor klok. Circa 1880. Afmeting: 18 x 29,5 x 19 cm. In goede staat.

Kapstok met tegels
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse neo renaissance kapstok met vier tegels ingelegd. 19e Eeuw. Afmeting: 24 x 79 x 13 cm. In goede staat.

WMF comfoor + theekan, 1905
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.

Drie antieke trompetten
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke trompetten. 1x Cavalerie, één mondstuk mist, één monogram S.W.B. 7. 1x De Prins Freres Brevete Annens 1094, deukjes. 1x Swaine + Adeney 185 Piccadilly London et cetera. Afmeting: 24 - 50 ...

Twee Jugendstil schalen, 1900
Resultaat: 60 EUR

Twee Jugendstil schalen. 1x Kayserzinn, floraal decor. 1x Plated messing met herderin en schapen decor. Afmeting: 29 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Twee bronzen vijzels
Resultaat: 60 EUR

Twee oude/antieke bronzen vijzels. 1x 18e - 19e Eeuw met stamper. 1x Neo renaissance met stamper. Afmeting: 8,5 - 10 cm. In goede staat.

2x Achter-glas-schilderij
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse achter-glas-schilderijen in ovale lijst. Maria figuren. Verf laat deels los. Afmeting: 18 x Ø 15 cm. In redelijke staat.

Vier delen antieke koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Duitse carbid fietslamp, koperen aker, theepot, doofpot. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.

Scheerbekken-houder
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken scheerbekken-houder met zeemonster decor. Afmeting: 13 x 45 x 45 cm. In goede staat.