Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie cakevormen
Resultaat: 50 EUR

Drie 19e eeuwse Duitse steengoed cake-vormen met glazuur. Eén vorm heeft haarscheur. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In goede staat.

Twee-delige terracotta stoof
Startprijs 40 EUR

Twee-delige terracotta stoof. Leeftijd? Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In goede staat.

Twee Jugendstil schalen, 1900
Resultaat: 60 EUR

Twee Jugendstil schalen. 1x Kayserzinn, floraal decor. 1x Plated messing met herderin en schapen decor. Afmeting: 29 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

AEG Mignon typemachine
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse AEG Mignon typemachine. Circa 1930. Afmeting: 19 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Twee penkanderlaren
Startprijs 80 EUR

Twee zware messing penkandelaren. Naar oud voorbeeld. Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 90 EUR

Antieke koperen petroleumlamp met figuren decor. Historisme. Maritiem. Later geëlektrificeerd met mooie geëtste kap. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Schildpad theedoos
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse schildpad theedoos. Twee achterse pootjes niet origineel. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In zeer goede staat.

Twee Art Deco kaarskandelaren
Startprijs 80 EUR

Twee gepatineerde Art Deco kaarskandelaren. Compositie metaal in de vorm van een vrouw, bronskleurig. Circa 1925. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Bronzen wandlamp, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen wandlamp. Circa 1920. Afmeting: 33 x 17 x 17 cm. In goede staat.

Mahonie theestoof
Resultaat: 90 EUR

Vroeg 19e eeuwse ronde mahoniehouten barok theestoof met koperen binnenbak + lade. Afmeting: H 49 x Ø 30 cm. In goede staat.

Engelse Fitzroy kwikbarometer
Startprijs 140 EUR

19e Eeuwse Engelse notenhouten Admiral Fitzroy kwikbarometer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.

Lot met antieke weegschaal-gewichten
Resultaat: 90 EUR

Lot met antieke weegschaal-gewichten. Messing. Circa 1900. Afmeting: 3 - 14 cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse kerkelijke kaarskandelaar van messing. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Gewei van Afrikaanse bok
Resultaat: 150 EUR

Groot gewei van een oost-Afrikaanse spiesbok op houten tablet. Afmeting: 124 cm. In goede staat.

Art Deco thermometer, 1925
Startprijs 60 EUR

Art Deco thermometer met datum. Metaal en chroom. Circa 1925. Kaartjes datum niet compleet. Niet getest. Afmeting: 14 x 25 x 14 cm. In redelijke staat.

Antieke bronzen kist + wijwaterbak
Startprijs 80 EUR

Antieke bronzen kist met rondom figuren decor + bronzen wijwaterbak in de vorm van een waterput. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

Dwarsfluit
Startprijs 80 EUR

Oude plated messing dwarsfluit. Gemerkt Elkhart Gemeinhardt. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil bleompot
Resultaat: 40 EUR

Antieke bronzen Jugendstil bloempot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm. In goede staat.

2x Petroleumlampen, 1900
Startprijs 150 EUR

Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke bronzen messing hanglamp met bronzen putti. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 77 x Ø 55 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuws tabaksdozen
Startprijs 250 EUR

Twee 18e eeuwse gegraveerde messing tabaksdozen met figuren/spreuken decor. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

Theekist, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws mahoniehouten theekist met origineel beslag. Slot mist, beschadigd. Afmeting: 13 x 11 x 19 cm. In redelijke staat.

Porseleinen toiletgarnituur
Startprijs 100 EUR

Dertien-delig 'Porcelain de Paris' porseleinen toiletgarnituur met floraal decor. 20e Eeuw. Ongebruikt. Afmeting: 6 - 31 cm. In goede staat.

Antieke plaquette, 1900
Startprijs 30 EUR

Antieke gipsen gepolychromeerde religieuze plaquette. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 x 27 x 5 cm. In redelijke staat.