Drie 19e eeuwse Duitse steengoed cake-vormen met glazuur. Eén vorm heeft haarscheur. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In goede staat.
Twee-delige terracotta stoof. Leeftijd? Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil schalen. 1x Kayserzinn, floraal decor. 1x Plated messing met herderin en schapen decor. Afmeting: 29 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse AEG Mignon typemachine. Circa 1930. Afmeting: 19 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zware messing penkandelaren. Naar oud voorbeeld. Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke koperen petroleumlamp met figuren decor. Historisme. Maritiem. Later geëlektrificeerd met mooie geëtste kap. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad theedoos. Twee achterse pootjes niet origineel. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In zeer goede staat.
Twee gepatineerde Art Deco kaarskandelaren. Compositie metaal in de vorm van een vrouw, bronskleurig. Circa 1925. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke bronzen wandlamp. Circa 1920. Afmeting: 33 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse ronde mahoniehouten barok theestoof met koperen binnenbak + lade. Afmeting: H 49 x Ø 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse notenhouten Admiral Fitzroy kwikbarometer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.
Lot met antieke weegschaal-gewichten. Messing. Circa 1900. Afmeting: 3 - 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kerkelijke kaarskandelaar van messing. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Groot gewei van een oost-Afrikaanse spiesbok op houten tablet. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Art Deco thermometer met datum. Metaal en chroom. Circa 1925. Kaartjes datum niet compleet. Niet getest. Afmeting: 14 x 25 x 14 cm. In redelijke staat.
Antieke bronzen kist met rondom figuren decor + bronzen wijwaterbak in de vorm van een waterput. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Oude plated messing dwarsfluit. Gemerkt Elkhart Gemeinhardt. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Jugendstil bloempot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke bronzen messing hanglamp met bronzen putti. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 77 x Ø 55 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse gegraveerde messing tabaksdozen met figuren/spreuken decor. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten theekist met origineel beslag. Slot mist, beschadigd. Afmeting: 13 x 11 x 19 cm. In redelijke staat.
Dertien-delig 'Porcelain de Paris' porseleinen toiletgarnituur met floraal decor. 20e Eeuw. Ongebruikt. Afmeting: 6 - 31 cm. In goede staat.
Antieke gipsen gepolychromeerde religieuze plaquette. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 x 27 x 5 cm. In redelijke staat.