Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
Vijf flessen diverse rode wijn. 1x Gran Reserva 2000 Senor de Gayan. 1x Rioja Reserva 1981 Cosecha. 1x Rioja Faustino V. 1x Rioja Gran Reserva Faustino II. 1x Cosla Blanca Gran Reserva 1970. Afmeting:...
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Lichte fineerschades. Afmeting: 40 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten theestoof met bandintarsia en messing binnenbak + ketel. Circa 1850. Afmeting: H 46 x Ø 37 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen vijzels. 1x 18e - 19e Eeuw met stamper. 1x Neo renaissance met stamper. Afmeting: 8,5 - 10 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten dekseldoos in gotische stijl met messing beslag en slot. Ouderdomssporen + patina. 18e Eeuw? Afmeting: 18 x 28 x 21 cm. In goede staat.
Antiek Hollands huishoud wandkastje voor specerijen. Circa 1910. Met keramieken lades. Minimale beschadiging. Afmeting: 57 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Celesta speeldoos met één kam. Twee tanden missen. Opdraaiveer defect. Lijstwerk mist. Afmeting: 23 x 40 x 37 cm. In matige staat.
Antieke Neo Gotische bronzen bel. Annotatie 1563 Duitsland. Echter historisme, 19e eeuw. Figuren in landschap decor. Afmeting: 21 x Ø 12,7 cm. In goede staat.
Lot van 27 diverse antieke glazen apothekerspotten, waarvan sommigen met inhoud. Circa 1920. Afmeting: H 7 - 20 cm. In goede staat.
Grote antieke messing cakevorm + handbeschilderde tinnen Friese kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse tinnen thee/koffiepotten. Divers. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Zes delen antiek. Bestaande uit: Twee grote schuimspanen, juk, et cetera. Afmeting: 47 - 92 cm. In goede staat.
Twee gepolychromeerde kraantjeskannen. 18e - 19e Eeuw. IJzer, tin en messing comfoors. Afmeting: H 41 - 48 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. 1x Kwispedoor. 4x Tinnen borden. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In goede staat.
Acht messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse tinnen schenkkannen (snavelkannen). Gestempeld. Afmeting: H 21 - 25 cm. In goede staat.
Zware 19e eeuwse ijzeren ketel + haal. Afmeting: 40 x Ø 28 cm. In goede staat.
Vier antieke notenhouten koffiemolens. Divers. Sporen oud wormbeval. Afmeting: 18 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Hollandse tinnen schalen. Onder andere; Tiel, Amsterdam, kolonie. Circa 1910 - 1930. Afmeting: Ø 26 - 27 cm. In goede staat.
Zes houtgestoken speculaasplanken. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 21 - 45 cm. In goede staat.
Drie antieke (carbid) lampen voor onder andere; fiets, motorfiets + mijnwerkerslamp. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.
Antieke koperen kolenkit met vijf-delig messing haardset. 19e Eeuw. Afmeting: 49 - 72 cm. In goede staat.
Drie vroeg 19e eeuwse tinnen schenkkannen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Oosterse/Oriëntaalse bewerkte bronzen/messing schalen. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ijzeren koffiebranders. Afmeting: 22 - 26 cm. Ø. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Twee grote blakers. Eén wandkandelaar. Eén klein strijkijzer. Afmeting: 14 - 40 cm. In goede staat.
Twee delen antiek devotia. 1x kopergeslagen wandreliëf Jezus Christus. 1x Messing heilig kruis met Corpus Christi + Imri. Afmeting: 37 - 53 Ø. In goede staat.
Twee antieke tinnen inktstellen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken tablets. Circa 1910. 1x Presenteertablet met vernikkelde omranding, Jugendstil. 1x Taartschaal met landschap decor. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische dekseldoos met houtsnijwerk. Circa 1920. Met landschap voorstelling. Afmeting: 11 x 35 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws tinnen lepelrek met zes lepels. Stempels. Afmeting: 36 x 21 x 5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Duitse steengoed cake-vormen met glazuur. Eén vorm heeft haarscheur. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In goede staat.
Twee-delige terracotta stoof. Leeftijd? Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In goede staat.
Achthoekige Tibetaanse met leder beklede + beschilderde sieradenkist met lades en deksel. Afmeting: 25 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil schalen. 1x Kayserzinn, floraal decor. 1x Plated messing met herderin en schapen decor. Afmeting: 29 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke bronzen apotheker-vijzels. 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met verguld brons. Circa 1890. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse AEG Mignon typemachine. Circa 1930. Afmeting: 19 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Koffer met Engelse vrijmetselaar attributen. Onder andere: boeken, buiktas, handschoenen et cetera. Afmeting: 8 x 46 x 20 cm. In goede staat.
Oude/antieke marmeren piedestal. Twee-delig. Eerste helft 20e eeuw. Enkele chips. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.
Twee zware messing penkandelaren. Naar oud voorbeeld. Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse neo renaissance kapstok met vier tegels ingelegd. 19e Eeuw. Afmeting: 24 x 79 x 13 cm. In goede staat.
Tin beklede houten Arts and Crafts theedoos met natuursteen. Afmeting: 13 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Antieke koperen petroleumlamp met figuren decor. Historisme. Maritiem. Later geëlektrificeerd met mooie geëtste kap. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Vergulde 19e eeuwse houtgesneden crucifix met boerin + slang. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten zoutvat. Houtgepind met smeedijzeren beslag. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 55 x 25 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad theedoos. Twee achterse pootjes niet origineel. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands antiquarisch boek met perkament over het stadhuis van Amsterdam. Met gravures. Band zit iets los. Afmeting: 15,5 x 10 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.
Twee gepatineerde Art Deco kaarskandelaren. Compositie metaal in de vorm van een vrouw, bronskleurig. Circa 1925. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee chroom metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antieke bronzen wandlamp. Circa 1920. Afmeting: 33 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse ronde mahoniehouten barok theestoof met koperen binnenbak + lade. Afmeting: H 49 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote Engelse bestek/documentenkist met messing beslag. Lichte schade. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 34 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse notenhouten Admiral Fitzroy kwikbarometer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme compositie-metalen wandbarometer met engelen en fratz. Circa 1880. Afmeting: 36 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten bakbarometer in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Gesigneerd A. Peia Amsterdam. Afmeting: 119 cm. In goede staat.
Lot met antieke weegschaal-gewichten. Messing. Circa 1900. Afmeting: 3 - 14 cm. In goede staat.
Serie van elf antieke 19e eeuwse messing krukgewichten. Afmeting: 2 - 22 cm. In goede staat.
50-er Jaren etiketten drukmachine. Afmeting: 26 x 32 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kerkelijke kaarskandelaar van messing. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen lampenvoet met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Mooie Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Drie-kleurig. Circa 1850. Afmeting: H 36 x Ø 30 cm. In goede staat.
Groot gewei van een oost-Afrikaanse spiesbok op houten tablet. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Italiaans vergulde houten barometer-klok. Neo barok. Circa 1960. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
30er Jaren Art Deco-stijl ijzeren met glazen tazza. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 x Ø 30 cm. In goede staat.
Art Deco thermometer met datum. Metaal en chroom. Circa 1925. Kaartjes datum niet compleet. Niet getest. Afmeting: 14 x 25 x 14 cm. In redelijke staat.
Drie antieke trompetten. 1x Cavalerie, één mondstuk mist, één monogram S.W.B. 7. 1x De Prins Freres Brevete Annens 1094, deukjes. 1x Swaine + Adeney 185 Piccadilly London et cetera. Afmeting: 24 - 50 ...
Vier delen antiek devotia. Bestaande uit: Drie Heilige kruizen, 19e eeuw, ijzer + messing. En één medaillon met standaard, Jezus Christus, brons, gesigneerd Cariati. Afmeting: 9 - 45 cm. In goede staa...
Antieke bronzen kist met rondom figuren decor + bronzen wijwaterbak in de vorm van een waterput. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse Jugendstil porseleinen lampenvoet met koudbeschilderde messing druivenranken. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee antieke plaquettes. 1x Eikenhout gestoken, 19e eeuw. 1x Bronzen hondenkop op eiken, circa 1900. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.
Oude plated messing dwarsfluit. Gemerkt Elkhart Gemeinhardt. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.
Oude messing plated dwarsfluit. Prelude, made in USA for Hakkert. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Jugendstil bloempot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke messing gaslamp. Vier-lichts met glazen kappen. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 90 x Ø 72 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren paraplu houder. Circa 1900. Afmeting: 68 x 42 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen pronkvazen met putti/druivenranken/faunkoppen decor. Eén vaas voet iets verbogen. Lichte bedeuking. Afmeting: H 58 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke bronzen messing hanglamp met bronzen putti. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 77 x Ø 55 cm. In goede staat.
Twee grote antieke compositie metalen vergulde kaarskandelaren met putti. Geëlektrificeerd. Circa 1870. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde aardewerken petroleumlampen met floraal/goud decor en gesatineerde glazen kappen. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse gegraveerde messing tabaksdozen met figuren/spreuken decor. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Antieke Majolica hangbloempot met kaarskandelaren. Afmeting: H 23 x Ø 45 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen petroleumlamp met goud/damesportret decor. Circa 1880. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten theekist met origineel beslag. Slot mist, beschadigd. Afmeting: 13 x 11 x 19 cm. In redelijke staat.
Drie antieke bronzen vijzels. Twee maal 18e eeuw. Eén gedateerd 1780, één mogelijk ouder. Afmeting: 8,5 - 14,5 cm. In goede staat.
Duitse Rolleicord camera met flitser. Compleet met lederen schoudertas + originele gebruiksaanwijzing. Compour-Rapid, Franke & Heidecke Braunschweig. Afmeting: 14 x 8 x 10 cm. In goede staat.
Dertien-delig 'Porcelain de Paris' porseleinen toiletgarnituur met floraal decor. 20e Eeuw. Ongebruikt. Afmeting: 6 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse blikken kruideniers sigarendroogtrommel met opschrift. Circa 1910. Afmeting: 23 x 36 x 23 cm. In goede staat.
Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Antieke gipsen gepolychromeerde religieuze plaquette. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 x 27 x 5 cm. In redelijke staat.
Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.