Interessante verzameling antieke tinnen strooiers. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Grote Franse handbeschilderde kobalt-blauwe porseleinen tafellamp met floraal/goud decor en messing armaturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Lot diverse munten. 20e Eeuw. USA. Onder andere: Zilver dollars, dollars, halve dollars et cetera. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse stickbarometer. Manticha Fecit London. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse (Amsterdamse), koperen met messing doofpot voorzien van stadswapen en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee antieke plated koetslampen met kaarshouders. Circa 1900. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke (petroleum)lampen. 4x Glas, antiek (opaline/kristal). 1x Windlicht, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 59 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Barok dekseldoos. Origineel beslag + banden. Binnenwerk mist. Afmeting: 19 x 26 x 16 cm. In goede staat.
Grote 50-er jaren-stijl buste. Kunststof gegoten met bronskleurige patina. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Grote neogotische kerkelijke kandelaar van messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.
Zes delen antiek. Bestaande uit: Twee grote schuimspanen, juk, et cetera. Afmeting: 47 - 92 cm. In goede staat.
Chinees bronzen figuur met bodemmerk. Vleermuizen/fabelfiguur/kind met vaas. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen lampenvoeten met figuren voorstelling en goud decor. Met messing basement. Circa 1900. Afmeting: H 33 - 37 cm. In goede staat.
Antiek Hollands huishoud wandkastje voor specerijen. Circa 1910. Met keramieken lades. Minimale beschadiging. Afmeting: 57 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Lot met antieke weegschaal-gewichten. Messing. Circa 1900. Afmeting: 3 - 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse AEG Mignon typemachine. Circa 1930. Afmeting: 19 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diversen. Antiek et cetera. Onder andere: Fotolijsten, koekplanken, messing, strijkijzers, marmeren coupes. Afmeting: 20 - 57 cm. In goede staat.
Collectie van tien oude en antieke Duitse tabakspijpen. Divers. Porseleinen pijpenkoppen, met wild decor et cetera. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws gepolychromeerd houten bordenrek met naam en annotatie. Noord Holland. Afmeting: 94 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Antieke koperen petroleumlamp met figuren decor. Historisme. Maritiem. Later geëlektrificeerd met mooie geëtste kap. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Mooie Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Drie-kleurig. Circa 1850. Afmeting: H 36 x Ø 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse ronde mahoniehouten barok theestoof met koperen binnenbak + lade. Afmeting: H 49 x Ø 30 cm. In goede staat.
Twee delen koperwerk. 20e Eeuw. 1x Neogotische kaarskandelaar. 1x Maritiem waterkompas, Bergen Norway. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Lot (8x) originele bronzen Romeinse munten. Afmeting: Ø 1,7 - 2 cm. In goede staat.
Zeven diverse antieke tinnen borden met diverse stempels. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Molukse kruidnagelboot. Perahu boot (Indonesië). Circa 1900. Afmeting: 15 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren paraplu houder. Circa 1900. Afmeting: 68 x 42 x 25 cm. In goede staat.
Twee messing met glas tafellampenvoeten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antiek? gobelin wandkleed met achterkleed van zijde. Landschap met vogels decor. In Renaissance-stijl. Afmeting: 152 x 125 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen vaas met cloisonné. Floraal. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Zuid Afrikaanse wapenstok van pokhout. Knobkierie. Zulu stam. Etnografie. Afmeting: L 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Circa 1850. Afmeting: H 41 x Ø 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwalder hangkast met ranken decor. Circa 1860. Afmeting: 51 x 34 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands eikenhout gestoken neo gotisch bordenrek met leeuwen decor. Afmeting: 104 x 57 x 10 cm. In goede staat.
Vier boeken over Hollands zilverwerk. Onder andere; meestertekens van Nederlandse goud- en zilversmeden, Fries zilver, zilverlexicon en klein zilver. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Russische heilig kruizen van messing. 19e Eeuw of ook ouder. Eén kruis verguld. Eén kruis met verso tekst. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten lepeldoos met bandintarsia + plated lepels. Afmeting: 6 x 15,5 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten theestoof met intarsia en koperen pootjes. Afmeting: 56 x 32 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen verguld messing. Bestaande uit drie-lichts staande lamp + bijzettafel met prismen glas. Italië? Afmeting: 50 x 45 x 36 cm. / H 130 x Ø 65 cm. In goede staat.
Oud/antieke Tibetaanse kopergedreven gebedsmolen met karaktertekens. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Vier delen antiek devotia. Bestaande uit: Drie Heilige kruizen, 19e eeuw, ijzer + messing. En één medaillon met standaard, Jezus Christus, brons, gesigneerd Cariati. Afmeting: 9 - 45 cm. In goede staa...
Antieke Duitse historisme compositie-metalen wandbarometer met engelen en fratz. Circa 1880. Afmeting: 36 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse tinnen schenkkannen (snavelkannen). Gestempeld. Afmeting: H 21 - 25 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten theestoof met bandintarsia en messing binnenbak + ketel. Circa 1850. Afmeting: H 46 x Ø 37 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse tinnen moffenkruik. Afmeting: H 6,5 x Ø 7 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse bronzen olielampen. 19e Eeuw. Afmeting: 24 - 46 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen ketel + één koper met messing doofpot met porselein. Afmeting: 45 - 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil lamp met Schwarzwalder beer. Houtgesneden. Huwelijk? Circa 1910. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zes houtgestoken speculaasplanken. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 21 - 45 cm. In goede staat.
Lot van 15 munten. 11x Engeland + Koloniën. 2x Frankrijk. 2x Rusland. In map, mogelijk naslag Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Twee marmeren Art Deco tafellampen met glas. Eén gelijmd . Circa 1925. Afmeting: 35 x 32 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke loden dekseldoos met eiken-ranken decor + monogram. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Stijlvolle messing/brons gepatineerde tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Houten scheepsmodel op statief. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 80 x 10 cm. In goede staat.
Houten model van een zeiljacht op statief. 'Endeavour'. 20e Eeuw. Afmeting: 106 x 75 x 18 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleumlamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 28 cm. In goede staat.
Albasten gesneden piedestal met bloempot. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x Ø 25 cm. In goede staat.
Tien delen oud/antiek tin. Onder andere; snavelkan, maatbekers, klepkan et cetera. Afmeting: 9 - 31 cm. In goede staat.
Drie delen antiek. Bestaande uit: Twee Societé Ceramique Maastricht kastkommen, 1900. En één beschilderde opaline glazen petroleumlamp, 1900. Afmeting: 16 - 55 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil tinnen lampenvoet. Circa 1910. Ontwerper? Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Art Deco messing waterketel met comfoor. Circa 1920. Afmeting: 28 x Ø 17 cm. In goede originele staat.
Twee marmeren boekensteunen in Chinese stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 11,5 x 6 cm. In goede staat.
Een echt struisvogelei met messing houder. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit wandconsole voor klok. Circa 1880. Afmeting: 18 x 29,5 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse neo renaissance kapstok met vier tegels ingelegd. 19e Eeuw. Afmeting: 24 x 79 x 13 cm. In goede staat.
Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.
Drie antieke trompetten. 1x Cavalerie, één mondstuk mist, één monogram S.W.B. 7. 1x De Prins Freres Brevete Annens 1094, deukjes. 1x Swaine + Adeney 185 Piccadilly London et cetera. Afmeting: 24 - 50 ...
Twee Jugendstil schalen. 1x Kayserzinn, floraal decor. 1x Plated messing met herderin en schapen decor. Afmeting: 29 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke bronzen vijzels. 1x 18e - 19e Eeuw met stamper. 1x Neo renaissance met stamper. Afmeting: 8,5 - 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse achter-glas-schilderijen in ovale lijst. Maria figuren. Verf laat deels los. Afmeting: 18 x Ø 15 cm. In redelijke staat.
Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Duitse carbid fietslamp, koperen aker, theepot, doofpot. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken scheerbekken-houder met zeemonster decor. Afmeting: 13 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Negen bamboekoralen doodshoofden aan een koord met kraal. Grootte ca 30 mm. In goede staat
Twaalf antieke Jugendstil Majolica onderzetters met vernikkelde omranding. Villeroy en Boch Dresden. Circa 1905. Drie onderzetters met haarlijnen. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse gietijzeren inktpot met polychromie. Naar antiek voorbeeld. Reservoir mist. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Vier oude geëmailleerde emblemen. Mercedes, Zwitserland, Suisse, Holland. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse klarinet. Ongemerkt. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
Mooie antieke Hollandse notenhouten biedermeier stoof met messing. Met binnenbak. Circa 1850. Afmeting: H 42 x Ø 35 cm. In goede staat.
Amerikaanse gietijzeren spaarpot. Hand beweegt muntstuk in mond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 16 x 15 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese borduurwerken op zijde. 20e Eeuw. Vogel/insecten/bloesemtakken decor. Afmeting: H 30,2 x B 32,3 cm. In goede staat.
Albast lamp met messing. Obelisk vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theedoos met bandintarsia. Compleet met sleutel. Afmeting: 10 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Ovaal miniatuur portret van een dame met parelketting. Gesigneerd René. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Tegels met religieuze voorstellingen. Afmeting: 28 x 15 x 12 cm.In goede staat.
Oude/antieke barograaf/luchtdruk meter. Eerste helft 20e eeuw met zwart metalen kast. Afmeting: 30 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Twee grote wit-gelakte kaarskandelaren. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 157 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen inktstellen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.
Twee gepolychromeerde kraantjeskannen. 18e - 19e Eeuw. IJzer, tin en messing comfoors. Afmeting: H 41 - 48 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse tinnen thee/koffiepotten. Divers. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Lot Oriëntaals. Onder andere: metalen opiumpijpen + Tibetaanse gebedsrol. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten metronoom met sleutel. Naar Maelzel. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee metalen lampen. 50-er Jaren. 1x Twee-lichts wandlamp. 1x Bureaulamp. Afmeting: 33 - 43 cm. In goede staat.
Vier antieke koffiemolens, waarvan één met koperbeslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 36 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten speeldoos met drie melodieën. Circa 1900. Duitsland. Mooie klank. Afmeting: 6 x 12 x 9 cm. In goede staat een tandje mist.
Antieke koffer-grammofoon Maxitone. Circa 1920. Afmeting: 14 x 41 x 31 cm. In goede staat.
Doos diversen. Oud/antiek. Onder ander: Carbid lampen, Oosterse vaas, antiek strijkijzer, antieke gewichten set, antieke koeien-bel. Afmeting: 14 - 48 cm. In goede staat.