Twee antieke mahoniehouten theekisten. Circa 1800. Eén kist mist slot, verder in zeer goede staat. Afmeting: 11 - 17 cm.
Vijf flessen diverse rode wijn. 1x Gran Reserva 2000 Senor de Gayan. 1x Rioja Reserva 1981 Cosecha. 1x Rioja Faustino V. 1x Rioja Gran Reserva Faustino II. 1x Cosla Blanca Gran Reserva 1970. Afmeting:...
Twee oude/antieke bronzen vijzels. 1x 18e - 19e Eeuw met stamper. 1x Neo renaissance met stamper. Afmeting: 8,5 - 10 cm. In goede staat.
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Neo Gotische bronzen bel. Annotatie 1563 Duitsland. Echter historisme, 19e eeuw. Figuren in landschap decor. Afmeting: 21 x Ø 12,7 cm. In goede staat.
Lot van 27 diverse antieke glazen apothekerspotten, waarvan sommigen met inhoud. Circa 1920. Afmeting: H 7 - 20 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse tinnen thee/koffiepotten. Divers. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Zes delen antiek. Bestaande uit: Twee grote schuimspanen, juk, et cetera. Afmeting: 47 - 92 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. 1x Kwispedoor. 4x Tinnen borden. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In goede staat.
Acht messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Zware 19e eeuwse ijzeren ketel + haal. Afmeting: 40 x Ø 28 cm. In goede staat.
Zes houtgestoken speculaasplanken. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 21 - 45 cm. In goede staat.
Drie vroeg 19e eeuwse tinnen schenkkannen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek messing. Twee grote blakers. Eén wandkandelaar. Eén klein strijkijzer. Afmeting: 14 - 40 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken tablets. Circa 1910. 1x Presenteertablet met vernikkelde omranding, Jugendstil. 1x Taartschaal met landschap decor. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws tinnen lepelrek met zes lepels. Stempels. Afmeting: 36 x 21 x 5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Duitse steengoed cake-vormen met glazuur. Eén vorm heeft haarscheur. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In goede staat.
Achthoekige Tibetaanse met leder beklede + beschilderde sieradenkist met lades en deksel. Afmeting: 25 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil schalen. 1x Kayserzinn, floraal decor. 1x Plated messing met herderin en schapen decor. Afmeting: 29 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met verguld brons. Circa 1890. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse AEG Mignon typemachine. Circa 1930. Afmeting: 19 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke marmeren piedestal. Twee-delig. Eerste helft 20e eeuw. Enkele chips. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.
Tin beklede houten Arts and Crafts theedoos met natuursteen. Afmeting: 13 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten zoutvat. Houtgepind met smeedijzeren beslag. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 55 x 25 x 32 cm. In goede staat.