Antieke facet geslepen opaline-glazen dekselpot met floraal/goud decor. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Vier Art Deco gekleurde glazen vazen. Circa 1930. Afmeting: H 12- 16 cm. In goede staat.
Vier delen glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. 1x Cassis-kleurige schaal van Paul Kedelv. 1x Bloemvormige roze/groene vaas . 1x Glazen bloem. 1x Glazen bol (presse papier) met luchtbellen. Afmeting: 7 - ...
Vier kristalglazen bloemenvazen. Onder andere: Walther. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 - 17 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Engelse Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lachende boeddha. Figuur met celadon craquelé glazuur. Afmeting: 13 x 14 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands aardewerk. 20e Eeuw. 1x Grote Mobach asbak Ø 27 cm. 1x Leiderdorp Holland vaas 857. Afmeting: 11,5 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen 19e eeuwse wierookbrander met landschap/floraal/Foo-hond decor. Merkteken onder deksel. Deksel gelijmd + slijtage. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schaal met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In matige staat.
Acht Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Capucijner. Haarlijnen. Twee goed. Afmeting: 7 - 10 cm. In matig/redelijke staat.
Grote Chinees Kantonees porseleinen kom met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In goede staat.
Vier oude Japans porseleinen soja-flessen. Divers. Afmeting: H 14 - 16 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken spiegels met dieren. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 46 cm. / H 70 x B 66 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...
Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas. Familie Rose. Octagonaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Lot met 3 bestekdelen met een zilveren petitfourschep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad voorzien van een voorstelling met molen en boot. De steel is bekroond met een driemaster, MT.: H.Hooij...
Ronde kristallen schaal met geschulpte rand en ovaal slijpwerk, voorzien van een zilveren beugel met parelrand, voorzien van reparatie. Enkele chips langs de rand. ø24x19cm. In goede staat
Kristallen lodereinfles, gecontourneerd geslepen, geplaatst op een ronde zilveren voet met zilveren kraag en dop met bewerking. Voorzien van kristallen binnenstopje. 13,5cm. Dop iets uit model, verde...
Zilveren vork, 800/000, Art Deco, met een 2 zijdig fraai bewerkte steel. MT.: L.Weber. 21,5cm. ca 65 gram. Voorzien van Nederlands herkeur.
Zilveren lepel, 800/000, Art Deco met fraai florale handgravure op de steel. 21 cm. ca 49 gram. In goede staat
Drie delen zilver, 833/000, met een roomlepel met een ronde bak en een gecontourneerde steel, MT.: G.Hofman Kollum, jl.:S:1902, en 2 vorkjes met een figuur van Jan van Schaffelaar. 15 cm. MT.: Bijkamp...
Antieke zilveren gelegenheidslepel, 800/000, Art Deco, z.g. Oostzeelepel met fraai scherpe florale handgravure op de steel en tekst op de achterzijde: F.Stahmer u Frau 1897 gemerkt ABRAMS. 21,5 cm, ca...
Stel geslepen boterschalen op zilveren gehamerde onderschotels, 830/000. ø9cm. gemerkt St. Eloy 830. ø 9cm. In goede staat
Kristallen kom met zilveren rand, 835/000, kom voorzien van sterslijpsel. Diverse gebruikssporen. Bovenrand gemerkt 172. ø 12,5x10cm. In goede staat
Geslepen kristallen bonbonierre op zilveren voet, 835/000. 13 cm. In goede staat
Lot met vijf zilveren lepels, 835/000, met 4 theelepels met gezaagd bloemdecor, MT.: F.A.Wever, Schoonhoven, 1925, en een bijpassende suikerschep met vleugelbak. MT.: Fa G.v.d. Bergh & Zoon, Schoonhov...
Zilveren zoutvat met lepel, 833/000, zoutvat op 3 fraaie pootjes en gecontourneerde bovenrand. 6x3,5cm. Birmingham, 1913 en een Deens zoutlepeltje met fraaie emaille inleg. 6 cm./ Gemerkt Sterling Den...
Opvallend klein lodereinfles met zilveren gegraveerd montuur met dop, deukje in. 833/000. Compleet met kristallen binnenstopje. 3,5cm. In goede staaat
Antiek zilveren kindervork, 833/000, glad model met spatelheft. MT.: J.Gustelo, Amsterdam jl.:B. Zeldzaam meesterteken. 14 cm,. ca 24 gram. In goede staat
Zeldzame bijzondere zilveren vingerhoed, 833/000, met de tekst: Wandelen op Rozen. MT.: A.Tielen, 's Hertogenbosch 1821-1823. ca 6 gram. In goede staat
Zilveren lepel en vaasje, 833/000. Een sauslepel model prinses, 17,5cm en 65 gram, en een vaasje op ronde voet met een iets uitlopende hals, ø5x14cm. In goede staat
Drie zilveren bestekdelen, 833/000, met een petitfourschep, kardinaalsmodel, Fa. Niekerk, Schoonhoven, jl.:l:1971, 20 cm, een roomlepel met een bewerkte bak voorzien van een voorstelling met figuren e...
Twee zilveren lepels, 833/000, een roomlepel met ronde bak, getorste steel en ene bokkepoot, MT,: Gelderblom en Zn. Schoonhoven, jl.:R:2001. En een sauslepel met ronde bak en een gecontourneerde steel...
Zilveren Budha-to-budha ring, 925/000, model nathalie. Breedte 13 mm. ø 52. ca 16,6 gram. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, met barnstenen. Armband met 3 ovale zetkasten bezet met een ovale barnstenen. Breedte 23 mm. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. ca 18,5 gram. In goede staat
Zilveren ring en hanger, 800/000, met barnsteen. Een ring met een ruitvormig geslepen opake barnsteen, 25x30mm. ø59. En een rond element met florale bewerking voorzien van een barnsteen. grootte 36x40...
Zilveren collier, 800/000, gemaakt uit filigrainbloemen. breedte 12 mm. lengte 46 cm. ca 19,8 gram. In goede staat
Lot zilveren graveerplaatjes, diverse gehaltes en modellen. ca 30 gram. Nieuw.
Lot met vier zilveren zodiacs, 925/000, handgemaakt. Rond model, 31 mm, met een boogschutter, ram, steenbok en een weegschaal. ca 27 gram. Nieuw
Brede zilveren ring, 925/000, aan de voorzijde bezet met ioliet en blauw topaas. Brede ring pave bezet met diverse ioliet en blauw topaas stenen. Breedte 20 m. ø 55. ca 12,2 gram. Nieuw
Zilveren collier met hanger, 925/000, met gekleurde zirconia's. Gepunnikt collier uit plaatjes met daaraan een sierlijke hanger met vlinder en een grote driehoekig geslepen champagne kleurige zirconia...
Drie zilveren hangers, 925/000, in de vorm van figuren. Bedel sin de vorm van een schoorsteenveger, een sultan en een clown met vergulde accenten. Groote ca 30x40mm. ca 15 gram. Nieuw
G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.
Jan van Goethem. 1930 - . Nr. 82/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 90 cm. In goede staat .
A. Sokolov. 1992. Russische School. Paardenkar bij blokhut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.
Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.
Vijf-lichts plated hanglamp met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x Ø 35 cm. In goede staat.