Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese drakenschotel
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met donker paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Trekpot met watervogels/floraal decor. 1x Schenkkan met watervogels/floraal decor. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

Noord Afrikaanse kromdolk
Startprijs 200 EUR

Grote plated messing Noord Afrikaanse kromdolk met been. 20e Eeuw. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.

Lot Duitse medailles
Startprijs 200 EUR

Lot van negen Duitse militaire oorkondes. WO I + WO II. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.

Zilveren snuifdoos
Startprijs 80 EUR

Zilveren schuitvormig snuifdoosje, 833/000, versierd met een ribdecor met schild. Schoonhoven. diverse deukjes, 4x2,5x3cm. ca 20 gram. In redelijk goede staat.

Set zilveren ijslepels
Startprijs 200 EUR

Cassette met 12 zilveren ijslepels en opscheplepel, 800/000, met vergulde bakken en stelen met 2 zijdige florale bewerkingen. Cassette gemerkt: Brüder Frank Silberwaaren fabrik, 4 Niederlage Wien. VI ...

Zilveren Memento Mori horloge
Resultaat: 6.000 EUR

Uniek zilveren zakhorloge. Memento Mori, met een Engels zakhorloge van John Josephson, London, 2e heft 18e eeuw, met een wit geëmailleerde wijzerplaat voorzien van Romeinse en Arabische cijfers, gesig...

Zilveren koektrommel, met onderschotel, 1871
Startprijs 700 EUR

Zilveren koektrommel met onderblad, 833/000. Rechthoekige koektrommel voorzien van een scharnierend deksel en versierd met parelranden. De koektrommel is geplaatst op een rechthoekige onderschotel met...

G.J. Derens, Vissersfamilie in de duinen
Startprijs 700 EUR

Gerrit Jan Derens. 1831 - 1898. Vissersfamilie in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

J. van der Stap, Dorpsgezicht met figuur bij gracht
Resultaat: 100 EUR

Johan van der Stap. 1874 - 1940. Dorpsgezicht met figuur bij gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Wim Sinemus, Kubistische/Abstracte compositie
Resultaat: 350 EUR

Wim Sinemus, 1974. 1903 - 1987. Kubistische abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 67 x B 51 cm. In redelijke staat.

Zilveren naaldenkokers etc.
Startprijs 80 EUR

Lot zilver met 2 naaldenkokers, een breipenhouder en een servetklem met zilveren ketting. Eén naaldenkoker voorzien van een ribdecor en een naaldenkoker met banen voorzien van graveerwerk. 10 cm, een ...

3 Zilveren naaldenkokers
Startprijs 160 EUR

Lot met drie zilveren naaldenkokers, 833/000, één naaldenkoker met een verlopende cilindervormige koker versierd met allegorische voorstelling, MT.: G.Bakker, Sneek, 1812-1819, 10,5cm, één naaldenkoke...

Hollandse plateelklok, 1910
Resultaat: 130 EUR

Hollandse platelen Jugendstil klok. Milana Gouda. Schilder J. Circa 1910. Floraal decor. Functies niet getest. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

2 Chinese Kanton borden Ø 20,7 cm.
Resultaat: 190 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese borden met figuren voorstelling. Eén bord goed. Eén bord chips. Afmeting: Ø 20,7 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse of Chinese wierookbrander
Resultaat: 100 EUR

Antiek Japans of Chinees porseleinen wierookbrander. Drie-delig met verguld messing en Familie Verte figuren/Foo-hond decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 16 x 15 x 9 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood en citroen
Resultaat: 200 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met kersen
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Zilveren zakmes, 18e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Antiek Fries zakmes met zilveren heft versierd met voluten en figuren. Voorzien van gravure: B.J. 1787/ B.d.J.1894. 8 cm. In goede staat

Zilveren bouilloir
Resultaat: 800 EUR

Zilveren bouilloir, 800/000, met een bolle zilveren kan voorzien van een gelobt decor. Geplaatst op een standaard met brander met gelobt decor. MT.: Koch & Bergfeld, Bremen ca 1884. 20x23x34cm. ca 104...

Vergulde zilveren miskelk
Startprijs 325 EUR

Zilveren vergulde miskelk, 925/000, geplaatst op een ronde voet. De kelk is versierd met een ornament met voluten en cartouche en met druivenranken. ø9x23cm. In goede staat

Zilveren nootmuskaatrasp
Resultaat: 325 EUR

Zeldzame zilveren nootmuskaatraspdoos, 925/000, met rasp en klepje aan de onderzijde, voorzien van stippelgravure en florale graveringen. 5x3x3,3cm. ca 55 gram. In goede staat

Zilveren tafelbel, 1870
Resultaat: 190 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, gecontourneerd model met medaillons met floraal decor en een gekrulde steel met bloem. De bel is voorzien van een bronzen binnenbel. MT.: J.M.van kempen, Voorschoten, jl.: ...

Nenad Karpov, Winters landschap
Startprijs 100 EUR

Nenad Karpov. 1937 - 2018. Russische School. Winters landschap met dorp en paarden in de sneeuw. Enkele vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.

Engelse lantaarnklok
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Engelse of Franse lantaarn met één wijzer. Dagloper, spillegang, uurslag. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Kleine vuurvergulde directoire pendule
Resultaat: 650 EUR

Kleine antieke vuurvergulde bronzen directoire pendule met zittende vrouw en kruiken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén achterste pootje niet origineel. Afmeting: 28,5 ...

Jan Luyken, Oosterse voorstelling
Resultaat: 100 EUR

Jan Luyken. 1649 - 1712. 17e Eeuwse gravure. Oosterse voorstelling met kamelen en figuren. Gravure op papier. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.

J. v.d. Linde Jr., Meisjes portret
Startprijs 150 EUR

J. van der Linde Jr. 1887 - 1956. Meisjes portret naar Frans Hals. Aquarel op papier. Afmeting: H 13,1 x B 11,8 cm. In goede staat.

Zilveren doos
Resultaat: 110 EUR

Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model met gegraveerd deksel voorzien van floraal decor. De randen hebben een lijnenpatroon en de doos is geplaatst op 4 bolpoten. Voorzien van velouren interieur. M...

4 Zilveren miniaturen
Resultaat: 110 EUR

Lot met vier zilveren miniaturen, 835/000, met een kinderwagen, parapluverkoper, vrouw bij waston en een wagon met ton. Totaal ca 85 gram. ca 2,5x3x3cm. In goede staat

3 Bestekdelen zilver
Startprijs 100 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, een cakevork met een getorste steel bekroond met een eikel, MT.: v.d. Meulen, Joure, jl.: c:1962. Strooilepel, met een rechthoekig gecontourneerde bak voorzien van ...

Bonbonschaal met zilver
Resultaat: 80 EUR

Kristallen schaal met zilveren voet en beugel, 833/000. Schaal met een gecontourneerde rand, geplaatst op een ronde voet versierd met floraal graveerwerk en voorzien van een opengewerkte gecontourneer...

Zilveren tabakspot & pijpcomfoor
Startprijs 480 EUR

Zilveren tabakspot en pijpcomfoor, 833/000, op houten basement. Tabakspot, rond model met ribben, voorzien van een omgeslagen rand, voorzien van een deksel met bloemapplique en een pijpcomfoor rondmod...

Monogram d. 13, Abstract
Resultaat: 100 EUR

Monogram d. 13. Abstracte figuratieve tekening met zwarte inkt waarin getallen zijn verstopt, bomen, varens spin. Tekening op papier. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.

Zilveren kannetje
Resultaat: 200 EUR

Zilveren kannetje, 925/000, peervormig model versierd met een parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:n:1872. 15x9x15cm. ca 220 gram. Wat kleine deukjes, verder in goede staat

Zilveren aspergetang
Startprijs 160 EUR

Zilveren aspergetang, 925/000, versierd met een parelrand. Voorzien van winkelmerk: A.Bonebakker & Zoon. MT.: A.Bonebakker en Zoon, Amsterdam, jl.: z:1884. ca 198 gram. In zeer goede staat

Zilveren zoutvaatjes & lepels
Startprijs 70 EUR

Zilveren zoutvaatjes & lepels, 833/000, zoutvaatjes op driepoot met ajour gezaagde rand en guirlandes en bijzonder originele zinken binnenbakjes met 2 zoutlepels met ronde bak en een getorste steel. M...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, op een vierkant gecontourneerde voet en voorzien van een vierkant gecontourneerd licht. MT.: Jakob Grimminger, Bremen. 10x10x12cm. In goede staat

Prent van de gouden koets
Resultaat: 70 EUR

Oude prent. Betreft koetsen van Nederlands koningshuis. Onder andere de gouden koets et cetera. Bruidsstoet kroonprinses Amsterdam 10 maart 1966. Prent op papier. Afmeting: H 30 x B 85 cm. In goede st...

C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen
Startprijs 40 EUR

C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.

Lodereinfles met zilver
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen lodereinfles met zilveren gegraveerde dop, deukje. Compleet met kristallen binnenstopje. In goede staat

A. Dukema, Wintergezicht
Resultaat: 225 EUR

A. Dukema. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

C. Voorwinde, Pluimvee bij emmer
Startprijs 150 EUR

C. Voorwinde. Rotterdam. 20e Eeuw. Pluimvee bij emmer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bergdorp
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.

3 Zilveren beugels
Startprijs 70 EUR

Drie zilveren tasbeugels, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk. Eén voorzien van kralentas. 10-11,5cm. In goede staat

Ongesigneerd, Zouthuisjes Twente
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Expressionistisch landschap. Zouthuisjes Twente. Gouache op papier. Afmeting: H 69 x B 48 cm. In goede staat.

Zilveren tabakspot, 1850
Resultaat: 325 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig model met een gecontourneerde rand voorzien van graveerwerk. Het deksel heeft als knop een bloem met bladbewerking. Het geheel is geplaatst op een houten basem...

Zilveren broodmand, 1940
Resultaat: 630 EUR

Fraaie zilveren broodmand, 833/000, Louis XVI_stijl, met ajourwerk in floraal en rasterdecor, geplaatst op 4 gekrulde poten met bloemrozetten. MT.: gebr. Seton, Schoonhoven, jl.: F:1940`. 36x25x18cm. ...

Lepelvaas met zilveren en plated lepels en vorken
Resultaat: 40 EUR

Delfts lepelvaasje met zilveren rand gevuld met 5 zilveren lepels en 5 plated lepels met apostelen, 5 plated lepels en 5 plated vorkjes met een getorste steel. In goede staat

Gouden armband met lapis lazuli
Resultaat: 1.400 EUR

Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 3 gouden discusvormige schakels en schakels met lapis lazuli. Met grote sierlijke sluiting. Breedte 12 mm, ca 20 cm. ca 20,5 gram. In ...

Oude messing vogelkooi met speelwerk
Resultaat: 500 EUR

Oude messing vogelkooi met speelwerk. Vogels bewegen en zingen. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 130 EUR

Messing historisme-stijl Hoorn des Overvloeds, met koeienhoorn. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Twee Franse tafellampen, 1900
Resultaat: 500 EUR

Twee grote antieke Franse tafellampen. Fakkeldraagsters op rood marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

Lantaarnvormige hanglamp
Startprijs 300 EUR

Grote messing gepatineerde lantaarnvormige vier-lichts hanglamp in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 40 cm. In goede staat.

Meissen bloemenhanger
Startprijs 200 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met Meissen porseleinen element. Hanger met een grof getorste rand in het midden bezet met een rond porseleinen element met bloemdecor, Meissen. ca 7,2 gram. 37x47mm. In go...

Gouden ring met diamant en saffier
Startprijs 500 EUR

Royale geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een brede opengewerkte ovale kop met een getorste rand en filigrain bewerking. En 3 gladomzettingen bezet met een rond cabouchon gesle...

Witgouden entourage ring met diamant
Startprijs 900 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring voorzien van een rozet bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal 0,50 ct, SI-P, TW Merk Desiree. ø56, voorzien van een certificaat.

Chinese vaas
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Pelgrim-vaas met floraal decor. Afmeting: 29 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Gestoken blaasbalg
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse notenhout gestoken blaasbalg met draken decor. Aan beide zijden chinoiserie. Leer ondicht. Afmeting: 86 cm. Verder in goede staat.

Antiek miniatuur portret
Resultaat: 60 EUR

Ovaal miniatuur portret van een dame met parelketting. Gesigneerd René. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met landschap decor. Hals ingekort. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

Gemerkte Chinese fles met stop
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen stopfles met tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 1800
Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak, lade en hengsels. Circa 1800. Afmeting: 54 x Ø 35 cm. In goede staat.

Grote schildpad dekseldoos, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos met slot, sleutel en benen pootjes. Eén chip. Afmeting: 7 x 21 x 15,5 cm. In goede staat.

Zilveren armband met edelstenen
Startprijs 70 EUR

Zilveren armband, 925/000, met edelstenen. Armband bestaande uit ronde zetkasten, zigzag bevestigd bezet met een rij rond gefacetteerde amethiststenen en een rij met rond gefacetteerde blauw topazen. ...

Zilveren collier met harthanger
Startprijs 90 EUR

Zilveren collier met harthanger, 925/000, met blauw topaas. Fijn ankercollier met een 2 delige harthanger bezet met rond gefacetteerde blauwmtopazen. Grootte hanger 24x24mm. 46 cm. ca 10,3 gram. Nieuw...

Chinese rode schotel Ø 44 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met rood floraal decor. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 10 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen kom met vleermuizen in de wolken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Philippe Charriot horloge
Resultaat: 250 EUR

Horloge, Phillipe Charriol, Christopher Columbus anniversary Discovery America 1492-1992. Staal met gouden horlogekast voorzien van een goudkleurige wijzerplaat met dag- en datumaanduiding en voorzien...

Hollandse haardset
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse haardset van gietijzer. Gemaakt in de vorm van een Hollands boeren meisje. Met borstel, kolentang en pook. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Zeldzaam haardscherm in Romeinse stijl
Startprijs 200 EUR

Zeldzaam 19e eeuws messing haardscherm in Romeinse stijl. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 124 x Ø 59 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, Ø 19 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met grijs/groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 19 cm. In goede staat.

Lamp van albast met messing
Resultaat: 60 EUR

Albast lamp met messing. Obelisk vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Armband van zilveren dubbeltjes (Wilhelmina)
Startprijs 60 EUR

Armband gemaakt uit 20 zilveren dubbeltjes, 1936-1941, door middel van ogen aan elkaar bevestigd. Voorzien van 2 veerogen. 18 cm. ca 32 gram. In goede staat

Gouden granaat broche
Startprijs 70 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Broche gemaakt uit 2 rozetten met granaten. 1 steentje ontbreekt. 23x11mm. ca 1,9 gram In goede staat

2 Marmeren coupes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Amerikaanse spaarpot
Resultaat: 60 EUR

Amerikaanse gietijzeren spaarpot. Hand beweegt muntstuk in mond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 16 x 15 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 250 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een 6 poot chaton bezet met ene briljant geslepen diamant, 0,28 ct, VSI-TCR. Voorzien van certificaat. ø56. ca 2,0 gram. In goede staat

Chinese gemberpot
Startprijs 90 EUR

Antieke Chinees porseleinen gemberpot met koperen montuur. Met bodemmerk. Scherf uit binnenrand. Afmeting: H 16 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese roodlak doos
Startprijs 90 EUR

Chinese roodlak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Kerfsnede stoof
Startprijs 80 EUR

Antieke mahoniehouten kerfsnede stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 21 x 20 x 25 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 60 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees Queng Lung porselein. Bestaande uit: Twee kastkommen met floraal decor. Eén kom chips. Eén kom scheur + scherf. Daarbij nog één papbord met tuin decor, haarlijn. Afmeting:...

Chinese Quan Yin
Startprijs 150 EUR

Chinese bronzen Quan Yin met fluit staande op schildpad. eind 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Gouden collier met granaat hanger
Startprijs 120 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met granaat. Fijn gouden venetiaans collier met daartussen een witmetalen element bezet met granaten. Breedte 14,5 mm. lengte 56 cm. totaal ca 6,2 gram. In goede staat

Gouden hanger met granaat
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Peervormige hanger met een rozet bezet met granaatstenen. Grootte 32x16mm. ca 4,0 gram. In goede staat

Antieke horloge-houder, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke kristalglazen horloge-houder met messing en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 10 x 6 x 6 cm. In goede staat.

Chinees figuur
Resultaat: 50 EUR

Oud Chinees bewerkt figuur, boeddha met kind op lotusbloem. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese rolschilderijen
Startprijs 40 EUR

Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.

Lot bloedkoralen
Resultaat: 150 EUR

Lot bloedkoralen, 4 colliers met diverse soorten koralen. Totaal ca 100 gram. in goede staat

Delftse schotel Ø 23 cm.
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Delftse schotel met boeren vrouw en hoorn des overvloeds. Twee chips. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

18e Eeuws 5-delig Delfts kaststel
Resultaat: 275 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Floraal. Beschadigd, deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 28 cm. In matig/redelijke staat.

Beschilderde zuil
Startprijs 70 EUR

Moderne handbeschilderde betonnen zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk tablet met inktpot
Startprijs 350 EUR

19e Eeuws Chinees lakwerk tablet met messing vergulde monturen. Gemonteerd op een porseleinen Foo-hond en porseleinen inktpot. Oor gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 15 x 27 x 18 cm. In redelij...

Japanse kom
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse Japanse porseleinen kom met mandarijn eenden/kraanvogel/floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen knobbelvaas met landschap decor rondom. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Oorhangers met opaal
Resultaat: 65 EUR

Oorhangers, 333/000, met opaal. Brisures met bolletje en een hanger met floraal decor en een ovale opaal cabouchon. Lengte oorhanger 30 mm. ca 1,8 gram. In goede staat